Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

a kako si resio? ja zvao malopre i nista...
 
Poslao mail, pitao da li stize nesto od bundlea, zvali me i rekli da stize ogranicena kolicina i ako zelim da me stave na listu, potvrdio, platio i cekam da stigne.
Bukvalno nista specijalno.
 
G zvao sad, bundle je Miles Morales i Demons Souls 80k je cena
 
Takodje danas zvali iz GC uplatio predračun za PS5 Sony bundle sa Ratchet & Clank igrom za 73990,00 rsd
 
I svi ste se prijavili u zadnjih par dana?
 
Toliko o bundle prodaji i skalperima...

IMG_20210615_170400.jpg
 
Taj je neka sitna riba. Čovek hoće da zaradi 160e za more npr.

Mislim da je sad glupo kupovati preko cene pošto deluje kao da stiže sve više i više konzola. Jedan kolega rezervisao u Gigatronu pre 20 dana i već ga zvali.
 
@Alex ne kažem da je mnogo preterao sa cenom, ali ovo je samo primer kao bundle odbija skalpere...

Naravno, samo par postova iznad tvog smo konstatovali da se ne poštuje nikakav redosled, jer ima ljudi koji su ranije poručili konzolu i stavljeni su na listu čekanja, baš u tom GC, a nisu zvali. Evo @Stonecold se prijavio prošle nedelje, njega zvali, ja se prijavio u martu, nisu me zvali. GC jedno, GC drugo, imam dokaz o prijavi, jer sam se prijavio putem za to predviđenog linka (maila) sa njihovog sajta...

EDIT: Mene samo nervira što je nama ovo normalno, e ako je to normalno onda je normalno i da u zdravstvu čekaš na npr. RTG uslugu i da druge ubacuju preko reda...
 
meni se brat prijavio u GC kad krenulo, ne secam kad bese to? neki septembar...
Ja se prijavljivao na 100 strana i mailovima i na sajtovima i preko poznanika i nista. Danas sto su me zvali iz Gigatrona boga pitaj koja prijava i od kad.
Svakako prosledio burazeru, ja cekam klot DE do tada 4 pro i XSS :cool:
 
@Alex ne kažem da je mnogo preterao sa cenom, ali ovo je samo primer kao bundle odbija skalpere...

Naravno, samo par postova iznad tvog smo konstatovali da se ne poštuje nikakav redosled, jer ima ljudi koji su ranije poručili konzolu i stavljeni su na listu čekanja, baš u tom GC, a nisu zvali. Evo @Stonecold se prijavio prošle nedelje, njega zvali, ja se prijavio u martu, nisu me zvali. GC jedno, GC drugo, imam dokaz o prijavi, jer sam se prijavio putem za to predviđenog linka (maila) sa njihovog sajta...

EDIT: Mene samo nervira što je nama ovo normalno, e ako je to normalno onda je normalno i da u zdravstvu čekaš na npr. RTG uslugu i da druge ubacuju preko reda...
Ja bih da sam na tvom mestu pozvao da se informišem...gde je zapelo...očigledno da si im promakao.
 
Takođe pazario danas Ratchet bundle u GC. Nazvao, platio 74k, treba da stigne do kraja nedelje. I dalje nmg da verujem.
 
@Alex ne kažem da je mnogo preterao sa cenom, ali ovo je samo primer kao bundle odbija skalpere...

Naravno, samo par postova iznad tvog smo konstatovali da se ne poštuje nikakav redosled, jer ima ljudi koji su ranije poručili konzolu i stavljeni su na listu čekanja, baš u tom GC, a nisu zvali. Evo @Stonecold se prijavio prošle nedelje, njega zvali, ja se prijavio u martu, nisu me zvali. GC jedno, GC drugo, imam dokaz o prijavi, jer sam se prijavio putem za to predviđenog linka (maila) sa njihovog sajta...

EDIT: Mene samo nervira što je nama ovo normalno, e ako je to normalno onda je normalno i da u zdravstvu čekaš na npr. RTG uslugu i da druge ubacuju preko reda...
Meni ovo poslednje poredjenje nije bas najbolje. Ako treba da radis rendgen ruke nece ti odgovarati ako se otvori slot za rendgen noge.
Ne pravdam prodavnice I ja sam se prijavio na 5 mesta za Digi veriju, niko nije zvao.
Dolazile cd verije, bundlovi, odlazili i nikom nista.
Moja pretpostavka ke da ne zovu po redu jer si se prijavio za jedno a njima je stiglo drugo.
Zato sam ja promenio kriterijum jer od digitalne verzije nema nista.
 
Meni ovo poslednje poredjenje nije bas najbolje. Ako treba da radis rendgen ruke nece ti odgovarati ako se otvori slot za rendgen noge.
...
Ovoj doskočici ni Grunf ne bi imao šta dodati.
U stilu: "Ako hoćeš da kupiš PS5 neće ti odgovarati da ti ponude PS4.". :eek:

Uopšte ne kontam šta hoćeš da kažeš i kako to moje poređenje između nepoštovanja lista čekanja nije adekvatno?

Moja je poenta da ako nam je normalno da se ne poštuje red prijava i lista čekanja za konzolu, normalno je da se ne poštuje ni lista čekanja za bilo šta drugo, pa i za zdravstvenu negu.
Jedino što se na zdravstvo "skače", a ovo je kul...

Evo junoša već izbacio oglas da prodaje ovaj najnoviji bundle.
 
Koji red prijava?
Za cd verziju, za digital verziju, za bundle?
Meni je mnogo gore sto su nudili ljudima verije sa 100 dodataka od 100000RSD.
Edit: Sad sam pretrazivao mailove i prijavljen sam od pocetka god u CL, GC, Giga, Tehno. Niko nista. I ne mogu da se ljutim kada se vecina ljudi prijavila kao i ja za digitalnu verziju a nje je stiglo vrlo malo.
 
Poslednja izmena:
Kad sam se prijavljivao bundle verzije nisu ni postojale, to su posle smislili.
Prijavio sam digital, alternativno disk verziju.
Ali kao što kažeš verovatno su me liferovali sa spiska u nekom momentu, jer digital nemaju, a umesto disk sad valjaju bundle.
Međutim, nije mi žao, više ne trpim nepravdu.
 
Moja je poenta da ako nam je normalno da se ne poštuje red prijava i lista čekanja za konzolu, normalno je da se ne poštuje ni lista čekanja za bilo šta drugo, pa i za zdravstvenu negu.
Jedino što se na zdravstvo "skače", a ovo je kul...

Pa ti što prave liste su verovatno isti oni koji su zadnjih par meseci skalpovali, ne znam šta od takvih očekivati i kakav red uopšte :p
 
Kad sam se prijavljivao bundle verzije nisu ni postojale, to su posle smislili.
Prijavio sam digital, alternativno disk verziju.
Ali kao što kažeš verovatno su me liferovali sa spiska u nekom momentu, jer digital nemaju, a umesto disk sad valjaju bundle.
Međutim, nije mi žao, više ne trpim nepravdu.
Iskreno, ja se nisam ni nadovezivao na te mailove da vidim hoce li stizati i digao sam ruke od digitalne verzije. Da li je neko dobio pre mene ili ne, necu ulaziti u to, videlo se na pocetku po KP koliko ih ima sa domacim garancijama.
Ovo danas je vise bilo na blef poziv kada je kolega na forumu javio za bundle da vidim da li je ostalo nesto.
 
Danas nas je čista sreća poslužila. Nema tu nikakve favorizacije i ostalog. Ja sam u prijavu stavio da mi bilo kakav paket odgovara pa je možda i to presudilo da budem možda ispred drugih.
 
Mene je ipak sreca posluzila vise. Drugar iz firme pored mi prosledio rezervaciju, on odustao :D Taman kad sam prodao series s....
 
Zvali su me malopre iz GameCentra da pitaju da li sam i dalje zainteresovan za PS5.
Kazu da ce se javiti za nedelju dana kad im stignu konzole u radnju, ali da ce biti verzija sa diskom plus 2 igre (nije znala zena da kaze koje), i da ce cena biti oko 80.000

Ja vec imam PS5 pa mogu da ustupim rezervaciju nekome sa foruma ako ima zainteresovanih..

Konkretno su me zvali iz radnje u Novom Sadu, ne znam da li ce moci da posalju ili ce morati da se ide tamo, nisam ulazio u detalje..
Cekam da se jave sledece nedelje.
 
Ja pozvah GC, iako sam tamo na listi cekanja i rece lik da nemaju na stanju i da ce biti krajem godine, tj pocetkom sledece :D. Da da dobro sam cuo :D. Ako moze ja bih preuzeo rezervaciju, nije bitno gde se preuzima.
 
Moze ali ajd samo da sacekamo da me pozovu, i da vidimo cenu i koje ce igre biti.
Mozda mi neka igra bude interesantna :)
Javicu ti kad me pozovu pa se dogovaramo
 
Ja pozvah GC, iako sam tamo na listi cekanja i rece lik da nemaju na stanju i da ce biti krajem godine, tj pocetkom sledece :D. Da da dobro sam cuo :D. Ako moze ja bih preuzeo rezervaciju, nije bitno gde se preuzima.
Zovite ih samo da znaju da ste tu i da cekate konzolu i imate rezervaciju, pustite te price kad stize koliko konzola jer vam se javljaju radnici koji rade za 35k i prvo ni ne znaju tacno da kazu a kao drugo ni ne interesuje ih.
Uglavnom dobijete "nagadjanja" ono sto oni "odprilike" misle,to je kao da ste mene pitali pa ja onako odokativno kazem bice konzola u septembru normalno da udjete u radnju i kupite.

E sad, druga stvar je ovo kada zovu oni jer imaju tacnu informaciji da im stize 10 konzola pa ih prodaju.
Ali ako nemaju trenutno konzola a vi pitate kad ce imati, tu informaciju koju dobijete mozete okaciti macoru o rep.
 
Nzm je l' ovo znači da ih imaju na stanju, ili očekuju neku količinu ili šta, ali evo ako nekog interesuje.
1623845678454.png
 
a daj link za ovo... ne mogu da nadjem na sajtu
 
Nazad
Vrh Dno