Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Verujem da ce se vec neko sutra javiti ovde sa nekom informacijom.

Samo da ne bude kolektivno razocarenje 😤😭🤬
 
Evo i ja da prenesem info, zvao sam tehnomaniju upravo. Kaze devojka iz call centra, cim ste dobili mail da je primljena porudzbina, to je to, rezervisano je na vase ime, nije vise pitanje da li ste uspeli da uzmete konzolu ili ne. Kaze i da ce sutra da stigne "potvrda" sa tracking brojem za kurira. Ta njihova potvrda zapravo znaci "spakovali smo i poslali uredjaj", a ova potvrda o prijemu narudzbenice znaci da je rezervisan uredjaj.

Naravno proverila je po broju porudzbine i potvrdila sve :)
 
Poslednja izmena:
dok ne vidim kurira nista,i kad mi preda kutiju ima 2x da mucnem sa uvom na kutiji da proverim da nije cigla unutra. :D
 
nije cigla nego blok 😁, e vala nek vam je veselo igranje
 
Znaci sad ce biti i kod teh****je ps5, dal je pametno uopste uzimati preko njih? Ili biti strpljiv za CL i njihove ture...
 
Ajmo neki info za ove srecnike za vikend....😎
 
Cekaj , jos je rano , posle 12 javljace se bez brige
 
Konzola nema na stanju, jedina informacija je da je DE 51.990 zadnja cena po kojoj je prodat.
 
nije bilo DE samo disk verzija. Cena je standardna 66k za disk verziju. Ja sam hteo digital ali posto je situacija takva kakva je,nisam hteo da propustim ovu priliku. Inace za sada jos uvek nema nikakvog maila, kapiram da je jos rano. No svakako su ljudi zvali preko vikenda gde im je proverena porudzbina i kao sve je ok,tako da izgleda da nam stizu konzole.
 
Jeste li razmisljali sta cete da radite ako se desi neki kvar konzole ?
Odjednom ste zaboravili papazjaniju oko ostvarivanja garancije kod TM & WW-a :) ?
 
Samo pozitivno razmišljanei plan da se igram narednih 5-6 godina na ovoj konzoli, kao i za sve u životu do sada. Ne razmišljam negativno ili ti kave su ti misli, takav ti je i život;)
 
Iskreno ni trenutka ne bih razmisljao da sam je uhvatio na stanju. :)
 
Pa odlicno je to :)

Tako su i razmisljali svi kupci u tim radnjama, pa eno par stotina post-ova kuknjave na ostvarivanje garancije...
 
Ok, ali da potpises da neces da pises nista na forumu oko problema sa reklamacijom ako se desi kvar.
Dogovoreno :)
 
Na zalost, retko koja radnja je danas preporuka kada se gleda ostvarivanje garancije.
Tuzna je slika kod nas vezano za to.
 
Pa odlicno je to :)

Tako su i razmisljali svi kupci u tim radnjama, pa eno par stotina post-ova kuknjave na ostvarivanje garancije...
Nisam imao problem sa Tehnomanijom po pitanju garancije. Ljudi uvek dodju i odnesu pa poprave u rekordnom roku ili posalju novo ako ne moze da se popravi.
 
Kakva je plata u Tehnomaniji, redovna jel :) ?
 
Jeste li razmisljali sta cete da radite ako se desi neki kvar konzole ?
Odjednom ste zaboravili papazjaniju oko ostvarivanja garancije kod TM & WW-a :) ?
Sto da razmisljaju ljudi o tome, svaka cast onom ko je uspeo da ugrabi. Ove "ozbiljne" radnje o kojima je bilo samo reci hvale i dalje imaju fiktivne spiskove, konzole zavrsavaju po KP i uzimaju se preko veze.
 
Jel se zna otprilike kada ce se PS5 (li xbox series x) pojaviti u radnjama bez bojazni da se razgrabi? Mesec dana, 3 meseca, pola godine, ima li kakvih pretpostavki uopste?
Ne pada mi na pamet da nakupcima sa KP placam 1000e i da imam te pare a nemam.
Ne znam kakva je situacija u Evropi, imam dosta rodbine u Nemackoj koja cesto ovamo dolazi pa bi mogli da mi donesu, ali i tamo ih za sada nema nigde na lageru.
 
U Gamesu su mi rekli da ocekuju nove kolicine tek juna, jula.
 
Jel se zna otprilike kada ce se PS5 (li xbox series x) pojaviti u radnjama bez bojazni da se razgrabi? Mesec dana, 3 meseca, pola godine, ima li kakvih pretpostavki uopste?
Ne pada mi na pamet da nakupcima sa KP placam 1000e i da imam te pare a nemam.
Ne znam kakva je situacija u Evropi, imam dosta rodbine u Nemackoj koja cesto ovamo dolazi pa bi mogli da mi donesu, ali i tamo ih za sada nema nigde na lageru.
Niko to ne moze da zna sa sigurnoscu. Kod nas u Srbiji pre maja-juna tesko (osim ako naletis negde kao sto smo mi imali srece) a za Digital verziju ces se jos vise nacekati.
Ako ti se zuri onda se prijavi na newsletter gde god ima oznaceno da se prodaje kod nas,prati forume,najavi se na liste ili KP ako se cene unormale.
Ako ti se ne zuri onda racunaj na jesen da bi mogao bez problema da pazaris.
 
Pa odlicno je to :)

Tako su i razmisljali svi kupci u tim radnjama, pa eno par stotina post-ova kuknjave na ostvarivanje garancije...
Evo ne radim ni ja u tehnomaniji a ni winwinu sad je to valjda jedno te isto, nikad nisam imao problema sa ostvarivanjem garancije a kupio sam mnogo stvari kod njih, zadnji put mi je na tv otislo napajanje i resili su za oko 2 nedelje, jedino sto sam uvek cekao izmedju 15-20 dana ostalih problema nisam imao, ovo je iz licnog iskustva e sad mozda se nekom zalomi drugacije. To je isto ko u ovlasceni mercedes servis kad su mi diznu slomili i ja morao da platim tu gresku, dok kod divljih servisera bi oni platili, i sad ja treba da ih kudim a neko u zvezde kuje, znaci nema pravila za bilo sta...
 
Ako si procitao tu temu onako polagano, shvatio bi kakvi su to prevarantu, znaci nema tu nekom se zalomi, kod njih je izuzetak kada odrade sve kako treba i sto se tice prodaje i sto se tice reklamacije.
Ali dobro, da ne idemo dalje u offtopic...
 
pomenutu temu nisam citao ali znam iz posla da pantomimicari i bivsa pobeda-pobeda ne placaju robu pa kad ti zavisi garancija od treceg lica kome nisu platili 18 i olus meseci dodje do problema... a kako su postali vlasnici tih firmi to je prica za ekranizaciju i nije joj mesto ovde
 
Nisam čitao tu temu ali vi ozbiljno izgleda? Pa jel moguće da je bas takva kaubojstina? Ko je uvoznik Sony-ja kod njih, odn nosilac garancije?
 
Nazad
Vrh Dno