Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

orchard u redu je...,hvala svima koji su pomogli,ostali zdravo :wave:,nadam se da necu imati problema
 
Samo kesiraj stranicu/exploit jednom sa upaljenim netom, posle ugasis net u opcijama i to je to. Ne moze da se update-uje ni sa diskom igre 5.5x, izbacice gresku.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Moze, ako ubacis igru ( disk ) koji zahteva veci fw od postojeceg u konzoli, i to samo ako ne citas koju poruku izbacuje pa samo stiskas yes i ok


Sent from my iPhone using Tapatalk
Znači u ovom slučaju bi se sa diska napravio update bez obzira što konzola nije povezana na internet?
 
https://twitter.com/frwololo/status/1072704984939155457?s=19
[emoji102][emoji102][emoji102]
80f18c936a8fbd2cad8f1b0648f124bd.jpg


Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Koliko je relevantan ovaj Smug Nia?Ja sam na 5.55 i taman sam misleo da dignem rule i odradim update.
 
Proveren je. Videcemo sta ce biti od ovoga.
Izasao je i novi 6.20 update, pravo niotkuda.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Samo kesiraj stranicu/exploit jednom sa upaljenim netom, posle ugasis net u opcijama i to je to. Ne moze da se update-uje ni sa diskom igre 5.5x, izbacice gresku.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk

Jel ima neka opcija za kesiranje stranice ili je samo dovoljno da je jednom ucitam?
 
Poslacu link kad dodjem kuci, i dns. Ja sam kesirao sve, i hen1.8 stavio na pocetnu, samo udjem u browser i automatski se pokrene exploit. Ni jedan restart konzole za sad.
Jel ima neka opcija za kesiranje stranice ili je samo dovoljno da je jednom ucitam?

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Jos malo strpljenja, jos malo... (moderator PSXHAX-a je u pitanju)

psxhax.png
 
A ja *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* prije 5min odradio update. Eee

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
hahhaha a ja tek kupio konzolu,sta ovo znaci kad se ocekuje jilbreak ? :D
 
Nije ovo jb vec neki glitch izgleda, koji radi na svim firmver verzijama.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
nisam najbolje razumeo,sta je to glitch,hoce li moci satim da se igraju igre na 5.55,i dali cu moci da update konzolu,po narodski receno ? :D
 
niko jos nije siguran zapravo,strpljenja,ako je on rekao bozic bice do bozica tj jos najvise 10 dana.do tad ko ikako moze neka ne apdejtuje.
 
primarni 165.227.83.145
sekundarni 108.61.128.158

Verovatno ima milion adresa, ja ovog baticu koristim od prvog dana i sve je ok...
na YT imas gazilion tutoriala...pa napadaj :)


Using remote DNS (Run Nothing Locally)
Make sure the PS4 is on firmware 5.05 or lower (Settings > System > System Information).
If your firmware version is >5.05 you are out of luck there is no public exploit available and you cannot downgrade.
On your PS4 go to Settings > Network > Setup Network to setup a network. When you get to DNS Settings select Manual and set the Primary to 165.227.83.145 and the Secondary DNS to 108.61.128.158 or visa-versa.
If your firmware version is <5.05 you will get a network update available. This is for 5.05.
If you already have an official updated above 5.05 downloaded you must delete it first.
On the PS4, go to Settings > User's Guide and select it. The exploit selection should appear.
You can also open browser and the default homepage will be the exploit selection.
If you use Original you will need to use another program to send a payload.
My Twitter is @_AlAzif you can check my recent tweets for know issues/maintenance info
 
sta ovo znaci ne razumem objasni,meni je soni jilbreak na 5.05,hocu moci da ga uskoro podignem kad izadje jilbreak na 5.55 i vise ?
 
Poslednja izmena:
Pa ako izadje exploit za 5.55 onda ces moci da podignes verziju na 5.55 i odradis exploit...kao i na 5.05...
takodje, ako ikada izadje za 6.xx verziju isto vazi... koliko se ja razuemem :)
 
ne,trenutno se jedino prica o exploitu koji radi kroz video aplikaciju koji nije vezan za verziju firmvera (to meni licno nema logike,jer je verzija aplikacije vezana za verziju firmvera,ali ja nisam ni dev ni haker) od neproverenijeg dev-a/hakera i proveren mod je najavio 'bozicno iznenadjenje' ne navodeci o cemu se tacno radi.

taj navodni 5.55 exploit je neproverena glasina da rusi imaju exploit kojeg nece da puste javno i do dan danas nije izasao niti jedan detalj o cemu se tacno radi,tako da prakticno ne postoji i isto je kao da ja sad slazem kako je 6.20 ful skrckan samo necu da dam.

u prevodu kao i uvek za soni ostanite na najnizem firmveru koji mozete/dzejlbrejku,ako bas toliko svrbi onlajn/nova igra kupite drugu konzolu.
 
Koja je zvanično poslednja FW verzija, a da može da se flešuje konzola bez problema? Pitam za drugara, pošto sam skroz neupućen u situaciju.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
^ FW5.05.

I ne flešuje se konzola. Odradi se exploit za jailbreak. Privremene je prirode i treba da se odradi svaki put kada se konzola uključi (ne kada izađe iz rest moda).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno