Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Izvini sto sam dosadan, ali mozes li mi objasniti sta znaci "legalno"?
Da pojednostavim, da li mogu sa 5.55 da se ulogujem na ps store i kupim digitalnu igru ili npr. igram igru kupljenu share metodom?



Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ja sa 5.55 ne mogu da se ulogujem na ps store ali mogu da igram ranije kupljene igre preko istog.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Hvala...ja cu tek kupiti ps4 i po svemu sudeci bice sa 5.55 sto onda znaci da moram da ga update-ujem na poslednju verziju, kupim igre i nadam se exploitu za 6.02 :(


Sent from my iPad using Tapatalk
 
pozdrav,gledam da kupim cipovanu konzolu slim ps4,pa me zanima ovo obelezje 2116 JET BLACK,ona je vec cipovana valjda,sad zanima me dali ce ona moci da se cipuje i u buducnosti kad izadje uptdate ili ne i dali je dobro to obelezje ?
 
Hvala...ja cu tek kupiti ps4 i po svemu sudeci bice sa 5.55 sto onda znaci da moram da ga update-ujem na poslednju verziju, kupim igre i nadam se exploitu za 6.02 :(


Sent from my iPad using Tapatalk
Upravo tako.
pozdrav,gledam da kupim cipovanu konzolu slim ps4,pa me zanima ovo obelezje 2116 JET BLACK,ona je vec cipovana valjda,sad zanima me dali ce ona moci da se cipuje i u buducnosti kad izadje uptdate ili ne i dali je dobro to obelezje ?
2116A, 2116B ili 2116x?
Proveri Model comparison na https://en.m.wikipedia.org/wiki/PlayStation_4_models
Ako je vec cipovana, sve je ok, moci ce u buducnosti da se jb kad izadje sledeci exploit.
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
PS4 nema CFW, vec exploit preko koga se pojavljuju dodatne opcije koje omogucavaju igranje narodnih igara preko fpkg bekapa(HEN(homebrew enabler)). Uglavnom, ako je konzola na <5.0x jb-ovana, radice jb i na 6.0x ako izadje nekad, oznaka i model nebitni.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Izvini sto sam dosadan, ali mozes li mi objasniti sta znaci "legalno"?
Da pojednostavim, da li mogu sa 5.55 da se ulogujem na ps store i kupim digitalnu igru ili npr. igram igru kupljenu share metodom?



Sent from my iPad using Tapatalk
Na 5.55 neces moci da se ulogujes i kupis igru. Da bi se ulogovao potrebna je poslednja verzija softvera

Sent from my UP520 using Tapatalk
 
Hvala, skapirao sve...
Pise za 5.5x da je "fully exploited in private" sto se jb tice, zato sam se ponadao da nekako ipak mogu da se igram na 5.55 dok ne izbace exploit(ako se to uopste dogodi).
Videcu...mozda da ipak kupim par diskova i da mu dam fore par meseci, pa ako se nista ne dogodi da update-ujem...
 
Taj fazon, na razmeni možeš i neke diskove prilično povoljno da nađeš, baci pogled..

Ja sam čekao par meseci, čitam tvitove gde su developeri u fazonu da ne treba dalje razvijati jailbreak zato što je scena orijentisana isključivo na jailbreak, a oni ne podržavaju pirateriju i sl, uleti mi varijanta da plaćam pola cene igara i eto.. Videćemo kako će se razvijati dalje ova priča. :)

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Uzeo Pro danas, 5.55 fw.
Ima diskova na razmeni po ok cenama, mozda im dam jos malo fore za exploit...

Do ponedeljka :D
 
zna li neko gde ima novih ps4 konzola s odgovarajucim firmwareom za jailbreak? na kp vise nema nista, ali zato "cipovane" idu za 350e.
 
Da li moze za prebacivanje sa kompa na PS4 i instalaciju da posluzi eksterni hard, koji sluzi za backup vaznih stvari, tj da li mora da se formatira hard ili moze samo da se doda igrica u folder na primer "igrice" i da samo taj folder bude za PS4, ne bih bas da ostanem bez tih podataka ...?
 
Ne. Eksterni hard (ili usb fleska) pre svega mora biti formatiran u exFAT, a fajl (igra) ne sme biti u posebnom folderu nego u root-u harda/fleske. Da bi uopste fajl (igra) mogao biti prikazan u OS-u...
 
Poslednja izmena:
Nedavno sam pazario PS4 sa fabrickim 5.55 firmverom i moram priznati da me bas nervira to sto mi je konzola upotrebljiva samo za internet jer sam, naravno, iskljucio update konzole zbog jailbrake-a. Nego, interesuje me da li mogu iskoristiti softver sa sajta https://darksoftware.xyz/PS4/FWlist# za jailbreak 5.55 firmvera jer je lik iz videa koji ste mi preporucili upravo odatle iskoristio sofvtver iz leve kolone te stranice za jailbreak 5.05 firmvera. Meni se ta mogucnost cini logicnom, ne zamerite mi ako nesto gresim.
 
Ok evo i ja se pridružio danas ekipi, otišao da kupim jb slim verziju u radnji u Ustaničkoj, oni mi ponude pro(nov, 2 god garancija) jb naravno, za nesto malo više novca i kupih ga(slim nisu ni imali). E sad zanima me da li smem(jel sigurno) da se zakačim na wifi, plasim se update-a? Gledao sam na yt da se kuca onaj dns, jel je to sigurno? Inace za ovih par sati mi je čudno skroz, dzojstik nisam držao u rukama jos od kad sam klinac bio(sega md2), ne mogu da se pokupim sa igrama. :D ali dobro biće bolje nadam se.
 
Vidim nekoliko oglasa na kp da prodaju ps4 modovan, jeli to isto jb ili nešto drugo?
 
Ok evo i ja se pridružio danas ekipi, otišao da kupim jb slim verziju u radnji u Ustaničkoj, oni mi ponude pro(nov, 2 god garancija) jb naravno, za nesto malo više novca i kupih ga(slim nisu ni imali). E sad zanima me da li smem(jel sigurno) da se zakačim na wifi, plasim se update-a? Gledao sam na yt da se kuca onaj dns, jel je to sigurno? Inace za ovih par sati mi je čudno skroz, dzojstik nisam držao u rukama jos od kad sam klinac bio(sega md2), ne mogu da se pokupim sa igrama. :D ali dobro biće bolje nadam se.
E tako je i meni bilo neobično kada sam počeo igrati ps3, nikako se nisam mogao navići na džojstik posebno na pucačke igre, nisam mogao postići ni približnu igrivost kao na tastaturi i mišu . Za sportske igre je bilo ok, uglavnom na kraju ga i prodah neuigran :) mislio sam da ću se vremenom izveštiti na džojstiku ali nisam ni posle godinu dana...
 
Ok evo i ja se pridružio danas ekipi, otišao da kupim jb slim verziju u radnji u Ustaničkoj, oni mi ponude pro(nov, 2 god garancija) jb naravno, za nesto malo više novca i kupih ga(slim nisu ni imali). E sad zanima me da li smem(jel sigurno) da se zakačim na wifi, plasim se update-a? Gledao sam na yt da se kuca onaj dns, jel je to sigurno? Inace za ovih par sati mi je čudno skroz, dzojstik nisam držao u rukama jos od kad sam klinac bio(sega md2), ne mogu da se pokupim sa igrama. :D ali dobro biće bolje nadam se.

Prije svega iskljuci sve opcije za update i auto-update za svaki slucaj. Slijedi tutorial od modded warfare. Nakaci se na wi-fi ali ga podesi tako da ima taj "poseban" dns. On ti omogucava da cim otvoris user guide odmah ides na stranicu koja ima opcije za hakovanje tj jb.
 
pozdrav,zanima me jedna stvar,ako iskljucim skroz internet iz struje,dali onda moze da mi padne ovaj jilbreak,da se nekako popne na veci cfw ili to nemoze nikako da se desi ?
 
Moze, ako ubacis igru ( disk ) koji zahteva veci fw od postojeceg u konzoli, i to samo ako ne citas koju poruku izbacuje pa samo stiskas yes i ok


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ne,nebi ubacivao disk,tek sam uzeo soni ima nekih 10 igara,flesovan,jel to samo ubacim cd,a ovako,ako nema interneta nigde po kuci ?
 
Ne moraš da gasis internet u kući, samo na ps isključi da se konektuje na net i to je to... Settings/network/ i tu odcekiras connect to internet.
 
znaci uvek kad udjem pre igranja tu da udjem i to je to,dali ima nekih skrivenih,tipa kad se igra neka igrica da krene update ili tako nesto ?
 
nema,ali isto ti se prošetaj po komšiluku i lepo zamoli komšije da ti ne upadaju na gajbu i apdejtuju soni za svaki slučaj.
 
Zezajte vi coveka ali meni se nesto slicno desilo :-D

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Gost kad nisam bio prisutan sa 5.05 na 5.55 nedelju pre objave exploita :)

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno