Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Ja igram nba2k19 sa 5.55 verzijom FW.
 
Hvala puno. [emoji4]
I ja sam na 5.55 ali cekam JB pa ne bih da zeznem sve update-om. Mada kako je krenulo ko zna kada ce izaci za 5.55.
Dodje mi da nastavim sa kupovinom originala i da ne razmisljam. [emoji2]
 
Problem su doduse trejdovi i menjanje ocena igraca u skladu sa sezonom koje ne mogu da uradim bez logovanja na psn a na njega se ne moze ulogovati sa 5.55 verzijom fw.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Da, to je bas bezveze. I ja pojedine igre koje su mi vezane za guest naloge ne mogu da igram. A na takav nacin ne mogu uzeti 2k19, bilo nosilac bilo guest jer svakako je potreban net za skidanje igre.
Jos razmisljam sta mi je ciniti. Verovatno cu cekati do NG pa da vidim kako ce se situacija odvijati.
 
Ja racunam nece tamo jb pre februara najranije, eventualno marta
 
Ja se nadam da se nece bas toliko dugo cekati. U suprotnom mi ostaju dve opcije, prva da nastavim sa uzimanjem originala a druga da menjam Pro za obicnu/slim koja je vec JB i igram se kao covek. Treca opcija tolikog cekanja ne postoji. [emoji2]
 
Ne razumem sta ces postici ako se vratis na Slim, kad je sve do verzije softvera, zar ne ?
 
Pa u smislu da je lakse naci obicnu/slim nego Pro verziju sa FW koji je podlozan JB.
Naravno i da postoji opcija Pro za Pro ali mnogo vise treba voditi racuna o verziji FW. Moguce je naci ali dosta teze.
To sam naveo samo kao primer ali najverovatnije da ce ostati prva varijanta i da ne razmisljam previse. [emoji4]
 
Pa ako si vec koristio prvu varijantu onda ne vidim razlog da ne nastavis ;) druga stvar ako su finansije u pitanju ili nesto....
 
Pa sa JB se dosta ustedi ko se bas dosta igra, to stoji.
Mada u mom slucaju to se i ne bi osetilo toliko s obzirom da uglavnom samo ekskluzive igram i sportske igre. Za ove druge mi je uvek potreban najnoviji FW a to ce sa JB malo teze ici. Tako da sam za sada ipak najblizi varijanti da ostane kako jeste. Videcemo u narednom periodu. [emoji4]
 
To je apsolutno najbolja opcija ko ima mogucnost za JB.

Naravno :) ista prica za sportske :)
 
Da se prijavim, postadoh i ja console peasant, danas uzet PS4 Slim i uspešno odrađen jailbreak.

Taman sam sve odradio, kad mi se javlja jedan prodavac od ranije da ima ponovo na stanju nov Pro sa garancijom spreman za jailbreak... Al dobro, služiće me i Slim lepo siguran sam. :)
 
Jel' moze kontakt prodavca na pm? Nek te lepo sluzi ps. I ja gledam slim neki da uzmem. Ali ako ima pro jos bolje.
 
Moze li neko da mi objasni ili da me uputi na neki tutorijal kako se sa kompa skidaju i prenose igre na jailbreakovanu PS4, koji je to format fajla da bih ga prepoznao na netu i tako to.
 
Jel ima neko možda predlog dobrih igara koje nisu prevelike?
Imam samo 16gb usb trenutno, ne mogu da prevučem veće igre sa kompa... :D

Videh da ima i neka ftp varijanta, ali mi na prvi pogled deluje previše komplikovano.
Već uzeh poneku manju, a zanimljivu (Hellblade, DBFighterZ, SotC, Last Guardian, Redout, AC Rogue remastered), tako da ne žurim previše sa nabavkom većeg usb-a. :)
 
Hvala na predlogu, videh ranije trilogiju, ali nisam znao da ima i odvojeno, isprobaću svakako.
 
Posto ne mogu da igram kupljen Tomb Raider na JB konzoli ( ili mogu?), probao sam da nadjem da skinem, ali nesto nisam uspeo...
Postoji li nacin da legalno kupljenu igru ( download, ne na disku) nekako "jailbreakujem" i nastavim da je igram?
Ili , ima li negde Rise of Tomb Raider da se skine....pa ovu kupljenu i da zaboravim...sta je tu je...

Kada je startujem ona trazi da se ulogujem na PSN, a da bi se ulogovao trazi poslednju FW jel tako?
ne smem ni da probam :)
Hvala
 
Ne postoji sansa da se igraju igre kupljene legalno digitalnim putem, jer sam dns blokira psn. Ukoliko gresim, neka me ispravi neko.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
e steta :(
Dzabe dadoh pare u peaku cene :)
Ali za utehu skinuo sam vise igara nego sto te moje kupljene vrede pa nek ide zivot :D
Kao sam ipak na kraju nasao Rise of TR pa skidam upravo....mozda i proradi :D
Hvala
 
@BorisBeaM jel moze i meni na pp kontakt tog prodavca sto ima pro <5.05 ?

Hvala.
 
Ima igara koje neće stati ni na 64 gb, ali većina hoće. Ja se prvo smorih jer mi se činilo da je sve što iole valja veće od 15 gb (što je najveći usb koji imam trenutno), ali pronađe se dosta manjih igara (već nagurah 50ak :D ).
 
Verovatno je vec x puta napisano i objasnjeno, ali ja ne mogu da "pohvatam konce" pored svih tutorijala, exploita, share-ova, nosioca, guest-ova itd. (bice da je zbog godina :d )

Da li 5.55 konzola moze da se koristi bez update-a?
Ako bih je kupio, ne bih je update-ovao neko vreme zbog potencijalnog exploita za taj fw, ali bih za to vreme da normalno kupujem igre na PS store-u i da eventualno koristim share igara. Da kazemo da me npr. ne interesuju online igranje i igre koje su izasle posle 5.55 i koje same po sebi traze visu verziju.

Hvala.
 
Ne može ništa od toga. Pretpostavljam da bi ti radile igre sa diskova koje traže fw 5.55 ili stariji, i to je to.

Konzolu bi morao da držiš offline, naravno.

Posle par meseci čekanja offline na 5.55 ja sam se smorio i apdejtovao pre neki dan, uz kupovinu igara za black friday. Doduše, kum je kupio PS za BF, tako da delimo nalog pola-pola. :)

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Ma i nije problem da konzola bude offline, ali diskove stvarno nemam nameru da kupujem.
Hvala na odgovoru.
 
U tom slučaju jedine opcije su ti da nađeš 5.05 ili da koristiš 5.55 "legalno". U tom slučaju ne možeš da prođeš za dž, jelte, ali možeš da nahvataš lepe popuste s vremena na vreme.

Ali to već nije za ovu temu. :D

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno