Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

A moze li na taj isti nacin da se vrati na nizu verziju sistema ? [emoji4]
 
xe xe xe... lepo bi bilo
 
Srećno nam bilo 5.0x jailbreak-ovanje drugari! Nisam kuci da okacim linkove, al' kao i uvek imate sve kod @Specterdev i @qwertyuiopz

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Sa Reddit-a:

"A few notes on the 5.05 exploit:

1. The page will crash after the kernel exploit successfully runs, this is normal
2. First load after successful exploitation will autoload HEN and Mira \(can get klog by nc \[ps4 ip\] 9998\)
3. Subsequent loads go to the usual payload launcher."

Link do objave i fajlova: https://twitter.com/SpecterDev/status/1000825836079955968

Imam PS4 na 5.05 FW. Sačekaću koji dan da se ispeglaju pojedini bagovi, pa ću da isprobam.
 
Poslednja izmena:
I ja cu malo da sacekam, izgleda da rest mode zeza i jos par sitnica, ali sve u svemu prema pisanjima sa psx foruma, exploit super radi. Rade fake pkg metode, dampuju ljudi ove novije igre polako. Moram uzeti eksterni hard od 1TB..Screenshot_20180528-140943.jpg

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Al ce da gori KP sa ponudama:d

Taman se uskoro vracam na posao, da se lova skupi i neki slim da se pojuri, bilo ih je za 240e sa 24 meseca garancije sa 4.76 i 5.05 softverom.
 
juxu xu !
 
Ja včrs ubacujem xDIMG_20180528_204217.jpg

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Mi sa "up to date" nemamo šta da se nadamo? :)

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ja se sve nešto nadam do sledećeg aprila, taman dok mi istekne PS+ pretplata, biće i tih mogućnosti. Ako i ne bude, i to je ok, nije loše malo i legalno (za promenu :d).
 
Mi sa "up to date" nemamo šta da se nadamo? :)

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk

Ne, nazalost. Ne postoji opcija downgrade-a software-a konzole. Za sada, pitanje dal ce ikada, u Sony-u su bas na to mislili, ima dosta price po netu na tu temu.

Nego gledam sad, pao psxhax.com, ne radi dobrih 6,7h:d Tacno neki ddos. Ipak su ljudi imali sve sto je potrebno i da vrapci jailbreak-uju i skinu igre. Koliko sutra ce valjda up.
Meni samo nisu jasni ovi kraljevi na KP, 50jura naplacuju JB :D. Mene bi bilo blam, noob school na YT i svako, ali svako ko ima bar neko iskustvo sa racunarima, to moze da odradi za 20tak min, maks maksimuma...Ali dobro, gomila ljudi se bukvalno plasi tih stvari.
 
Poslednja izmena:
Kod mene radi, al' bas-bas sporo. Moj drug ne da se plasi, nego evo ne veruje i dalje(update-uje konzolu redovno). [emoji23]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Dobro, covek hoce da bude cist pre zakonom i Sony-em.
Respect:d
 
https://youtu.be/PwC_jsnYUGs


To je to, radi super, samo sto sam se zamalo zeznuo, radio sam drugaciju metodu direktno iz web browsera, i zamalo da mi se updejtuje neznam kako sve je pogaseno, al ovo iz klipa je prava stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, da ovaj lik je imao na vrh guide i za stariju verziju, tecno, lepo objasnjeno. Za *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*e :d
Isto vazi i za igre.
 
https://youtu.be/PwC_jsnYUGs


To je to, radi super, samo sto sam se zamalo zeznuo, radio sam drugaciju metodu direktno iz web browsera, i zamalo da mi se updejtuje neznam kako sve je pogaseno, al ovo iz klipa je prava stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cek, ni u ludilu ne bi trebalo da radi net preko DNS-a?! Kad restartujemo/ugasimo konzolu, i nakacimo se normalno na net bez DNS-a, mozemo normalno da koristimo browser tj internet, samo logicno pogasiti update ako se pojavi.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
To je to.
59376cfc81c548b855408915664c390c.jpg
 
Poslednja izmena:
Tako je, preko DNS-a, nema updejta, a kad se nakacis normalno moze da se desi da skine updejt ali nece da ga instalira, ali za svaki slucaj, neka ga preko DNS-a [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije losa selekcija za pocetak xD
c8f977b8a27fdb1a1a22972850d6c204.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Kakve su novosti, tj. koja je poslednja verzija koja moze da se jailbrejkuje
 
5.05 / 5.07
Probah na brzinu neku igru od 500mb, nisam imao vremena da skidam velike .pkg-e, veceras cu god of war da probam.
ccae14a182c3a9f77ec4d50e3a8bb008.jpg
21c9b4139b996c5b56d143d7c168d4d2.jpg
0bc44001ced169610d48c1937155d341.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Rade rade, ja na zamundi skinuo par igara, slabiji je izbor, the witcher sa svim dlc-evima, call of duty infinite warfare i nfs payback, rade odlicno, skidam hzd a veceras god of war [emoji41][emoji7]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aj sibni u pm hzd, meni pukao download sa fitchera a na megi ce vrv da se zaustavi na pola...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
A kad se uradi ovo hakovanje, jel mogu posle original igre sa CDa da se igraju ili jok
 
Nema razloga zasto ne bi moglo, samo da se paze novije igre koje traze update veci od 5.05 jer furaju updejt preko blue ray-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pxhax pada li pada:d

Poceli vec i torrenti lepo da se pune sa naslovima.
 
[emoji16]
b8aea1c10a99257297fd3a8635795c30.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Trenutna kolekcija :d

20180530_091959.jpg
20180530_092009.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno