Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Nista, samo da ne uzme slucajno sa pogrsnim fw-om. I spreman si.
 
Pa neće, poslaće mi system info screen, to je valjda ovo?
c216bc65402800f441ad13e3019f406c.jpg


Sent from my Le X626 using Tapatalk
 
Da, samo dakle 4.55 ili stariji i to je to.
 
Odlično, hvala još jednom.

Sent from my Le X626 using Tapatalk
 
Mene samo zanima ako hoce da se igra Red Dead Redemption u oktobru kad izadje treba mi ps4 sa kojim fw?
 
Ispod 5.50 nema sanse.
 
A jeli moze bilo moji ps4 da se updatuje na 5.50? Nevezano jeli ps4, ps4 slim ili pro?
 
Sve oko vesti prati na portalu/forumu psxhax. Sve ostalo je sarena laza.
 
Specterdev:
" Within the next few weeks there will be a PS4 5.05 full stack release including tools for homebrew development. Some other tools will be dropped as time goes on. Don’t update your <= 5.05 consoles if you care about homebrew. Hope to see cool stuff soon :) "
https://twitter.com/SpecterDev/status/994820280991264768?s=19
Razlog zasto nisu izbacili sve ranije je nedostatak homebrew tool-ova, kako kaze qwertyoruiop:
https://twitter.com/qwertyoruiopz/status/994856823407685632?s=19


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Suped, na 5.05 radi novi GoW:d
Najvaznije, sve vise konzola ce biti u opticaju.
 
Da, radi ver1.0 na 5.05 [emoji41][emoji41][emoji41]., dok ovaj novi patch radi na 5.5x.
Ako sve bude kako treba, pazaricu 1TB hdd, napuniti ga igrama, igrati malo ovo leto, i onda ide na oglase krajem godine ukoliko bude ps5 najavljen slucajno.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ne racunaj na ps5 nista pre 2020 a mozda ni tada. Tek ce ps4 da zazivi kada ga budu totalno raskantali za pirate.
 
Moze li neko da mi posalje link ili okaci kako se Jailbreak-uje, da se malo zanimam sa konzolom [emoji4]
 
[emoji41]
IMG_20180514_143617.jpg

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Našao sam nekoliko konzola sa verzijom softvera 5.05 relativno povoljno u odnosu na cene koje traže ljudi za konzole 4.55 softverom na sebi. Koliki je rizik uzeti neku od njih sa obzirom da me isključivo zanima offline igranje putem jailbreaka?
 
Poslednja izmena:
Sta znam, kako kazu ovaj na 5.05 nije potpuno stabilan kao onaj na 4.55.. E sad, da l' su mislili na pirateriju( koju realno zanima 95% ljudi koji otkljucavaju konzole), il' na homebrew stvari koje zanimaju njih i jos 100 ljudi...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Rano je pricati o tome. Sredina juna/pocetak jula cenim da ce biti dosta jasnije. Sto se tice igara, mislim da ce to biti isto kao i za 4.55, realno je da bude, iako stabilnost za sada, koliko citam po psxhax forumu nije na istom nivou. Kazem za sada.

@LiLa
Ako je slim model oko 200e itekako vredi, ako ne prodje sve kako treba(sto nema sanse, al ajde), lagano ga prodajes.
 
Za 170e sam našao polovnu konzolu konzolu sa 5.05(500gb) odnosno 220(1TB) dok su ove sa 4.55 minimum 270(500gb) odnosno 305(1TB). Prvenstveno bi mi trebala za offline pes pa bi mlako izdržao neko vreme dok se ne stabilizuje jailbreak i na 5.05 ako ima izgleda za to.
 
To je ok, sad na tebi je da vidis dal bi uzeo sad ili kad izadje stable 5.05 jb.

Sta znam, ima smisla i jedno i drugo, opet ja bih isao na siguricu i sacekao :)

170e ako je slim, je stvarno super. Ja sam nove nalazio za 240e sa 24 meseca garancije.
 
Samo da proverim, jailbreak konzola ne sme da se zakaci na internet uopste?

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za baksuz svaka konzola mi se danas update na 5.55 zbog f*cking fortnite. To znaci da mogu zaboravit na jailbreak jos jedan dobar period ?
 
Da, nazalost. Ako uopste i izadje jb 5.55.
 
Samo da proverim, jailbreak konzola ne sme da se zakaci na internet uopste?

Sent from my E6653 using Tapatalk
Sme, samo nece raditi naravno nista sto ima veze sa njihovom prodavnicom, browser ce raditi.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Da li je moguće apdejtovati konzolu sa 4.73 na 5.05?
 
Nazad
Vrh Dno