Šta je novo?

Pillars of Eternity

Ja sam slucajno uspeo da ubodem :) Ne bas slucajno, ima neko pismo koje kaze da se srednje zvono aktivira drugo, ali osim toga nista nisam nasao.
Posle sam procitao da postoji knjiga u kojoj su opisani glasovi bogova, i preko toga moze da se resi. Nisam proveravao.
 
Ja sam isto citao to pismo ali sam skontao da veliko zvono treba prvo da se aktivira. Onda sam vidio da isto ima knjiga u kojoj su opisani neki glasovi, ali mi ona nije nimalo pomogla. Ali evo, sad sam ubo konacno pravu kombinaciju.
 
Jel sigurno ovo sa nuuvema? Da se ne zahebem?

Ja sam dosta kupovao kod njih i ništa nije bilo da ne radi.

Este conteúdo utiliza Steamworks e requer o aplicativo STEAM para ativação, download e instalação.

Ne piše ovde da je za njihov region, tako da bi trebalo da radi.
 
Pa to, vidim da je recimo saints row ovaj najnoviji region locked a ovde nema nista.


E samo kako da kupim? Mora hola plugin? Posto ovako sa nase ip adrese nece.

Kupio :))
 
Poslednja izmena:
Odlicno, zarazno...bravo...jos samo da ima rotiranje kamere bilo bi savrseno...
 
Da li posle igranja sa 3 zvona pa kada se spustite u podrum mozete da predjete one shadowe sa pocetnom ekipom? Ja sam morao odustati pa idem da nadjem onog Watcher-a pa cu da probam posle, suvise su mi teski za moja 2 wizarda i jednog fightera.
 
Mozes da kupis saborce u krcmi, olaksava dosta.
 
Da li posle igranja sa 3 zvona pa kada se spustite u podrum mozete da predjete one shadowe sa pocetnom ekipom? Ja sam morao odustati pa idem da nadjem onog Watcher-a pa cu da probam posle, suvise su mi teski za moja 2 wizarda i jednog fightera.
Hram...

Ja sam isto batalio borbu sa senkama, prejaki su, napadaju prvo najslabijeg (wizarda koji kastuje iz daljine). Imam 4 clana ali sam resio da malo prosetam pa da se kasnije vratim. Zvona sam resio uz pomoc knjige i price o bogovima.

Mlinar i seljaci...

Resio sam tako sto sam platio pice seljacima pa su odustali. Inace sam resio jos jedan kvest (sestra one ortakinje sto je stradala na pocetku kada prisustvujemo ritualu) i reputacija u selu mi je porasla, ne znam koje su beneficije od toga.
 
To oko mlinara ima više rešenja, a dijalog opcije zavise od atributa...
 
Mogu li nekako da otpustim lika kojeg sam "kupio" u krcmi?
 
Možeš u toj krčmi kod žene, gde si ga i kupio. Kad se otvori prozor za kupovinu plaćenika idi party management ikonicu.

1.jpg

Ova ikonica na dnu.
 
Poslednja izmena:
@psaras: Takodje, preteski su mi Shadows i pogotovo onaj Shade, pa sam krenuo neki drugi kvest da radim. Inace igram na hard, dosta je zeznuto pogotovo to sto sam ogranicen samo na dvije kamp vatrice. Koliko je maks na normal da se nosi?
 
Poslednja izmena:
Četiri mislim. Meni je i normal teško, razmišljao sam da se vratim na easy ali sam odustao :D
 
Ja igram na normal i nemam problema sa 4 Shadow. Mada ako ih je 4 uglavnom nokautiraju mage-e brzo.
 
Sva tri heroja u grupi su lvl 3 i nema sanse da se nosim sa cetiri Shadow-a i jednim Shade-om. Pokidaju me, isto tako sam krenuo u onaj Ridrikov zamak paladini me unistavaju. :) Tako da sam sad naisao na onog ludog svestenika i sad je on cetvrti clan posade, ima dosta dobre healing skilove.
 
Ja ne kapiram, koji su to spellovi koji sa priestom vracaju health?

Ima onaj njegov koji moze da koristi once per encounter i za svaki nivo po jedan healing spell. Uglavnom imaju krstic na ikonici.
I idu tipa, restore small amount of endurence, medium itd. Svaki level su jaci.

edit:

Kad pre tri poruke.. sporo nesto kucam.
 
Poslednja izmena:
Senke u hramu nisu nista u poredjenju s onim sto vas ceka na kraju. ;)
Jedva sam ga presao.

PS

Jel ovo Nolan Nort daje glas Ederu?
 
Poslednja izmena:
Svidja mi se sto se razlicite grupe protivnika makljaju medjusobno kada se nadju. Npr imao sam situaciju da je blizu grupa paukova sa grupom lootera, protrcao sam sa jednim likom cisto da krenu da me napadnu i onda su se sudarili i pobili medjusobno. Ostatke sam ja pocistio. Savrseno.:d
 
Igra je cisto remek delo. Bez ikakvog razmisljanja, najbolja koju sam igrao u poslednjih 15 godina.
 
Jel moze u toku igre da se promijeni portret?
 
Svidja mi se sto se razlicite grupe protivnika makljaju medjusobno kada se nadju. Npr imao sam situaciju da je blizu grupa paukova sa grupom lootera, protrcao sam sa jednim likom cisto da krenu da me napadnu i onda su se sudarili i pobili medjusobno. Ostatke sam ja pocistio. Savrseno.:d
Haha, ja sam paukove slucajno navukao na jelena koji je kulirao na proplanku, unistio ih je ocas posla :)
 
Četiri mislim. Meni je i normal teško, razmišljao sam da se vratim na easy ali sam odustao :D

Koristite mage-a vilenjaka protiv tezih protivnika, opasan je nuker, onaj cone of fire spell (nisam siguran kako se zove skoro onehituje shadowse na normal :)
 
Jel moze u toku igre da se promijeni portret?

Da. Postupak:

- Locate your Pillars installation folder (right click on desktop icon and select "Open file location")
- Open the following folders in this order PillarsOfEternity_Data>data>art>gui>portraits>player
- Now open the download folder and select your preferred portraits, copy paste them in female or male folders you just arrived at.

napomena - custom avatar mora biti u .png formatu.

Da bi koristio custom avatar na vec napravljenom characteru , dovoljno je da preimenujes novi avatar isto kao onaj koji vec koristis.
Te stare (posto ces imati small i large varijantu) mozes ili da backupujes ili izbrises.
 
Dugo me nijedna igra nije tako privukla da jedva cekam da stignem sa posla da odigram jos malo ;)
 
Nazad
Vrh Dno