Šta je novo?

Philips televizori

Ja znam sta cu od prilike da kupim, hteo sam da mi prokomentarises ovaj Philips i da das nekog rivala od strane Hisense prema ovom Philipsu.
Ne treba mi tema sta da kupim i da pitam nekog sta da kupim, vec da se prokomentarise u temi Philips televizori o nekom ciljanom Philips modelu, i neki prema njemu model iz redova Hisense...Za to sluzi forum .
Nema veze.
Izvini sto sam te pitao bilo sta. 👍
 

philips.png


You can recognize a 2026 Philips TV by the model number ending on '1'. As a reminder: xxx1 = 2026, xxx0 = 2025, xxx9 = 2024, xxx9 = 2024, xxx8 = 2023, xxx7 = 2022, xxx6 = 2021, xxx5 = 2020, xxx4 = 2019, xxx3 = 2018, xxx2 = 2017, xxx1 = 2016.
For reference, the 2025 equivalent model, the Philips 55OLED910, was priced around 1700€ - 1800€ shortly after its release.
The newer 55OLED911 is likely to launch at a similar or higher price point due to enhanced brightness specs.
 
Poslednja izmena:
Moze li mi neko reci zasto kada pustim film na Netflix Premium na PHILIPS MiniLED TV 65PML8709/12
ne radi mi Dolby Vision, pusti samo obican hdr10? Sve sam pokusao i nece. Na Tesla tv mi radi lepo.
 
Pa gotovo sigurno kako pise u specifikacijama taj model ne podrzava Dolby Vision
 
Onda moja greska. Kako da stavim da bar pusti u hdr10+ umesto hdr10 standard?
 
Hvala. Sada mi je jasnije sve.
Mozes jos da mi objasnis kako da podesim najbolje za hdr film da izvucen najbolje iskustvo?
Sada mi je ovako podeseno na hdr movies.
 

Prilozi

  • IMG_6767.jpeg
    IMG_6767.jpeg
    111.3 KB · Pregleda: 30
Ne bi ja davao savete za to , pogotovo sto nisam imao prilike da vidim taj tv
 
Колико пара толико музике, вреди колико кошта. Нема амбилајт, ок за ту цену. Титан ос је крш, али може да послужи ако нема потребе за додатним апликацијама или се користи уз додатни тв-бокс. Подразумевана подешавања су очајна, па је потребно угасити режим штедње и прилагодити друге опције да би се добила употребљива слика. Ја HDR мод никад нисам успео да наместим добро, боје су чудне, црвена вуче на неку наранџасту нијансу, срећом слабо гледам HDR садржај. За моје потребе (само да ради 😀) и ту цену ја сам задовољан.
 
Добар дан свима. Планирам купити овај тв

65PUS8200/12​

Па бих волео чути мишљење познаваоца
Добар/није лош/лош/катастрофа лош?
 
Nazad
Vrh Dno