Šta je novo?

PES 2022

Ja golove ne cuvam... ali iz kornera centarsut direkt na 18-20m i na volej sa R1+kocka!

Mada ponekad ide prvo na 11m i onda spustim glavom igracu iza na 18-20m i to bude odlicno.
 
Prijem lopte u zavisnosti kako ide pas... na grudi pa onda primi i digne malo onako na volej/makazice, na glavu kao ovde na klipu, a ako je noga u pitanju podbode je i digne u vis... opet za makazice ili volej.

Neki igraci imaju cini mi se i 2x R3 i onda odradi slicno ovako nesto:

Neymar Jr Soccer GIF
 
Провалио сам да има доста играча са тим финтама. Али обично их добијам,претерују са тим финтама.
А како се гради лопта,приметио сам то код многих,једноставно кад држим Х неће да им приђе до краја и тешко им лопту узимам.
 
Na L2 se gradis... a sa L2 kada se branis mozes da ih stavis u "odbrambeni" stav plus ja to koristim i kada prilazim igracu jer tako onda pokusava da oduzme loptu, ili npr da presece pas... sve to ide sa L2 kada drzis.

A sto se finta tice, postoje 3-4 koje mogu biti bas efektivne ako se koriste u datim situacijama... msm da vise od tih i ne treba.
 
Fora da ne mozes da im uzmes loptu je skill koji moras lično da vezbas. Bez trcanja blago pomeranje L palice okreces se od igraca da ne moze da ti pridje. Probaj na regular protiv kompa pa posle na superstar da izvezbas. Ponekada stisnes L2 da se zagradis. Ali cela sustina je u tajmingu. Igrao sam da nekim likom nisam mu ni jednom uzeo loptu samo me okretao. Mada ne mora da bude kruzni potez nego samo da sklanjas loptu od odbrambenog igraca. Ball controll je tu bitna ocena. Nije dokazano ali mislim da ako se drzi L1 jos sporije dribla.
 
Хвала. Пробаћу.
Да ли може онлајн Сони 5 и ПЦ?
На две платформе,ја на сони а друг на рачунар?
 
Сад сам купио тренера,неки као из Ливерпула,мислим да је коштао 480.000,чим сам га узео и пребацио на њега сви играчи су скочили поприлично са оценама!
 
И како да одрадим ово:
Link your konami id
?
Где да нађем мој ИД?
 
Динар им не бих дао за коинсе.
Све за Џабе одрађено.
Ето је добијен пре 7 дана.
Дајте слике ваших тимова да се упореди.
 
Evo na Acin zahtev moj tim ili ono što je bio moj tim pošto baš odavno nisam igrao DT. Sad vidim pola igrača mi je isteklo 😄.

Vidim klupa je dosta dugacka, jel svi igraci sa klupe mogu da se koriste za izmene ili ima nekih ogranicenja. Pre ih je bilo 6 ili 7 sad vidim dosta vise.

P.S. Lew mi je igrao kao starter ali posle onih 5 golova Hallands u LŠ prosle god bio je nezaudtavljiv pa jelte bio u prvih 11.

Reći ću da je ovo odvratan tim i da kako sam dosao do tih zverskih igraca igranje mi uopste nije bilo zaniljivo kao sa neki realnim timom koji sam imao.
 

Prilozi

  • 18aec83ef2965-screenshotUrl.png
    18aec83ef2965-screenshotUrl.png
    1.2 MB · Pregleda: 12
  • 18aec84bb1b65-screenshotUrl.png
    18aec84bb1b65-screenshotUrl.png
    1.6 MB · Pregleda: 10
  • 18aec84714586-screenshotUrl.png
    18aec84714586-screenshotUrl.png
    1.9 MB · Pregleda: 9
  • 18aec8452d311-screenshotUrl.png
    18aec8452d311-screenshotUrl.png
    1.8 MB · Pregleda: 6
  • 18aec841c9433-screenshotUrl.png
    18aec841c9433-screenshotUrl.png
    1.8 MB · Pregleda: 5
  • 18aec84055b30-screenshotUrl.png
    18aec84055b30-screenshotUrl.png
    1.2 MB · Pregleda: 5
  • 18aec83cd4d84-screenshotUrl.png
    18aec83cd4d84-screenshotUrl.png
    1.2 MB · Pregleda: 9
  • IMG_20231001_202959.jpg
    IMG_20231001_202959.jpg
    148.3 KB · Pregleda: 9
Ti si se fino naizvlačio ovih legendi… ja nijednog nisam izvukao tj jesam Figa i Zamorana, ali to je onda kada su delili te odredjene legendarne igrače.

A bas bih voleo Skolsa, mada ne bih se bunio ni da to bude Lampard. :)

A vidim da se uglavnom vrte jedni te isti u krug. Jel to nemaju licence i prava da ubacuju druge? Tipa Runi, Ronaldo zuba, Anri, itd.
 
Pa i ja sam ih dobijao kad su ih davali samo sam ja igrao pre vas. Tacnije mislim da sma bas prestao da igram kad ste poceli aktivnije da pisete u temi. Nema te trojice barem nisam video nikoga da ih ima.
 
Ја Сколса имам од 2023.
И платио бих ти да га водиш Марко! 😃
Колико год га буџио,мењао му позиције,дизао оцене за агесију,или,шут,или пас,ма било шта,од њега никад ништа нисам добио.
Шта ти значе ови црвени узвичници поред играча?
Поставићу сутра и моје резерве,имам свашта. Али сам се концетрисао на ове са слике и то је то. Задњег сам додао James-а,десни бек из Челзија,дотеран до краја плус тренер,и баш сам изненађен са њим...

Играло сам јуче са другаром онлајн али са правим тимовима,и приметио сам да има цела Француска лига кад се игра онлајм,али само Монако кад је офлајн.
Да ли имате неки инфо кад ће убацити још клубова?
Страшно да нема лига нека са правим клубовима
 
Uzvičnik znaci da je istekao ugovor za tog igrača. Ti kada dobiješ igrača, imaš ugovor 365 dana.

Toliko ga imaš na korišćenje, kada istekne moraš da mu produzis ugovor ako želiš i dalje da ga koristiš.
 
Opet su nesto zeznuli sa ovim "update-om"... 5 meceva sam pokusao da odigram, prvi mec je pukao i pre samog pocetka.

Ostala cetiri sam sam prekinuo jer komande uzasno kasne, nijednu loptu ne mogu iz prve da odigram. Jos pritom pritisnem namerno cim se uputi lopta ka igracu, ali dzaba... primi je pa se namesti i tek onda odigra.

Ne znam dal je do mene, ali internet mi je isti kao i sinoc kada sam igrao a nije bilo ovih problema.

Stvarno su nesposobni! :rolleyes:

Danas vise paliti necu, nema svrhe...
 
Мислим да је до нета.
Ја сам приметио пар пута тај проблем и пар дана га не палим док се не стабилизује...
 
Изашао печ са додатним тимовима.
Међу њима и Фламенго са којим баш дуго играм кад играм са другарима...
Распродао све играче и купио цео Фламенго.
Одрадио им тренинг и ово је сад тимPXL_20231005_172056858.jpg за будућност.
Сморило ме ово више буџењем Масија и слично.
 
Malo smaraju sa nekim igracima posto u zadnja dva meseca su izbacili vec 2-3 verzije istog, kao npr. Belingema, Kejn je isto imao dve verzije... naravno sve to na osnovu partija koje su pruzali ali opet.
 
Ма да. Изгуби смисао све ово брзо.
Овако ћу необавезно да одиграм неки меч и то је то.
 
Како се шутира на гол кад напуне ону плаву енергију?
Приметио сам кад играм онлајн да шутну издалека и да ми дају лепе голове.
Лопта иде доста оштрије,јаче и плава енергија се пуни.
Како?
 
Isto važi za sve, dal sut dal pas… jedino ne radi sa plasiranim sutem. Sa lobom nisam probao, ali lopta u prostor po zemlji/visoka isto može tako i dosta je efektivno ali kao sto reče Mare, animacija dugo traje pa mora da se koristi pametno.
 
Pokušavao sam opet, ali ovaj fudbal je meni grozan - kako je moguće da posle 2 pune godine, imamo igru u kojoj se izbor ekipa svodi na ovo što sada nude?
Prezirem Fifu, ali zbog ovoga već 2 godine ne igram fudbal na konzoli...
 
Nazad
Vrh Dno