Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Ja sam se žalio. Nije džabe, košta 50 dinara mesečno ali naplaćuju odmah za sve mesece koliko važi kartica. Nije da su me samo otkačili, nešto se proverava oko ovoga (info iz nekih nezvaničnih kanala). Zvanično je moja poruka prosleđena nadležnima ili tako nekako...
 
Ne znam da li je do mog podugackog mejla od prosle nedelje, ali prekjuce sam dobio odgovor da je ponovo omoguceno povezivanje RF virtuonke, probao danas , i zaista radi, uspesno povezana kartica : )
 
Možeš da povučeš sredstva sa PP-a na RF Virtuonku?

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Da, dobio sam odgovor od RF da je problem resen i da je Paypal "sredio" problem sa visa virtuon karticama. Danas je povezao (do pre 3 dana nije htelo, novu karticu dobio od njih pre 2 nedelje), i povukao uspesno sredstva.
 
isti problem ali sa karticom visa internet inteze [emoji48]

od 2007 nije bilo problema do sad [emoji849]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Isti problem... Dobio novu karticu Intese koja je radila bez problema godinama, kada hocu da uradim update expire-a popijem error "We’re sorry, something went wrong. Please try again." Da li si nekako resio celu zbrku?
 
rešio tako što sam stavio karticu druge banke [emoji9]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
rešio tako što sam stavio karticu druge banke [emoji9]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

E leba ti... Da li si pokusao da kontaktiras PP support pa je bilo bezuspesno ili se nisi cimao sa njima, posto sam im slao mejl, pa da znam dal da se nadam ili jok?
 
ne nisam ih kontaktirao, kod njih imam samo tu karticu i mrzi me da se smaram sa njima. druge kartice mi za sad završavaju posao.

javi kad i ako ti odgovore da vidimo šta imaju da kažu

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Legla mi je neka uplata na paypal nalog - sad me zanima sledeće - koji bi bio najpovoljniji način za podizanje tog novca? Trenutno imam Visa Inspire kod Intese otvoren.

I da li bih možda mogao da vežem Payoneer karticu za paypal pa da prebacim novac na nju?
 
Legla mi je neka uplata na paypal nalog - sad me zanima sledeće - koji bi bio najpovoljniji način za podizanje tog novca? Trenutno imam Visa Inspire kod Intese otvoren.

I da li bih možda mogao da vežem Payoneer karticu za paypal pa da prebacim novac na nju?

Koliko ja zman kartice tipa Payoneera su nekada mogle da se vežu za PP ali više ne mogu. Što se tiče intese probaj :)...ako vežeš karticu i imaš opciju za povlačenje 99% to je to...
 
Koliko ja zman kartice tipa Payoneera su nekada mogle da se vežu za PP ali više ne mogu. Što se tiče intese probaj :)...ako vežeš karticu i imaš opciju za povlačenje 99% to je to...

Nema to veze, na MasterCard nemože withdraw.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ne nisam ih kontaktirao, kod njih imam samo tu karticu i mrzi me da se smaram sa njima. druge kartice mi za sad završavaju posao.

javi kad i ako ti odgovore da vidimo šta imaju da kažu

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Banka odgovorila da nije problem kod njih, sto je i istina, placao sam tom istom karticom ali ne preko paypal-a i prolazila je bez problema, sto znaci da nisu oni nista blokirali niti menjali, cak nisu dobili ni zahtev od pp-a. PP support mi se javio, cak su me i zvali, ali se nisam javio. Odgovorili su mi i mejlom po pozivu, i posle krace prepiske sam dobio informaciju da nije bag niti problem, vec deo njihove interne provere validnosti, i da su mi sad to sklonili, da sacekam 24h i da ce proci bez problema. Videcemo popodne sta ce biti, ali kapiram da je sad sve ok :)
 
^to se desavalo (relativno) cesto ljudima ovde kada promene karticu.
 
^meni prvi put, a updateova-o sam je do sada jedno 3-4 puta... za sve postoji prvi put izgleda :)
 
da ali ni on ni ha nismo menjali karticu. samo radili update postojeće. prvi put čujem da je neko imao i tu problem

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nema to veze, na MasterCard nemože withdraw.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za kartice payoneer tipa kartice ima veze jer ne možeš da ih aktiviraš na pajpalu uopšte...a da li je master card ili visa to je druga priča...payoneer je master kard i ona ne može po oba onsova da radi povlačenje ali ima i visa kartice sličnog tipa pajoniru i ni one ne rade...tako da ima veze...samo se možda nisam lepo izrazio..
 
Poslednja izmena:
imao sam uplatu na pp. ali ne mogu da svučem, izbaci mi "Your MasterCard Credit •••• isn‘t eligible for Instant Transfers" Da li ima veze što je telenor debitna ili što sam se pre toga nešto igrao čačkao ip nevezano za paypal i zaboravio da iskljucim. bila je USA IP a ne srpska... :S:
PS. do sada sam imao nekoliko refunda što vezano za softver što za aliexpress kupovine sve ok proslo...
 
Poslednja izmena:
imao sam uplatu na pp. ali ne mogu da svučem, izbaci mi "Your MasterCard Credit •••• isn‘t eligible for Instant Transfers" Da li ima veze što je telenor debitna ili što sam se pre toga nešto igrao čačkao ip nevezano za paypal i zaboravio da iskljucim. bila je USA IP a ne srpska... :S:
PS. do sada sam imao nekoliko refunda što vezano za softver što za aliexpress kupovine sve ok proslo...

Baš je glupo da se čita faq ;) ili par postova više...u svakom slučaju master card ne radi za transfer samo viza radi.
 
pa ok, ali zašto mi je uredno prolazio navedeni refund?
 
Refund nije isto što i transfer.
 
Interesu je me da li preko paypala postoji neki limit za povlacenje novca u banka intesa. Konkretno me interesuje da li bih imao nekih problema ukoliko bih povlacio recimo 15000 dolara mesecno?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
za paypal nisam siguran ali inteza bi ti pravila problem morao bi da dostavljaš dokaz na osnovu kog dobijaš pare i plaćaš porez

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pare idu preko freelancing poslova... Ne znam sta da radim, a ukazala mi se sjajna poslovna ptilika.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Uzmi posao, pa posle resavaj - ne moras odmah odjednom povuci sav novac u banku, FFS ;)
 
otvori račun u banci u madjarskoj na svaka 2-3 meseca odeš i podigneš [emoji41]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
A valjda jos uvek moze sa Payoneer karticom da se podize novac iz bankomata, pa malo tu, malo direkt u banci, malo drzis na Paypalu, malo na freelance sajtu... E, da su nam svima takvi problemi ;)
 
Hm, ne znam jel neko primetio, redizajnirali su Withdraw opciju. Ali su nesto zeznuli. Imam 2 Vise povezane, ali prilikom Withdrawa ne nudi mi da izaberem na koju zelim da povucem novac, automatski mi je izabrana jedna. Kakve gluposti.
PS: Izgleda uspeo preko ovog linka, ako nekome zatreba: https://www.paypal.com/moneytransfer/
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno