Šta je novo?

Patike - naručivanje i iskustva - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online (Zabranjeno traženje vaučera / zamena - instant ban)

Ja danas zamenio u Nsportu za broj manje, nije bilo problema, osim tehnikalija
 
Dok sam menjao patike, jedan dečko je kupovao, i kad je platio, rekli su mu da u roku od mesec dana može da ih vrati, a da ima kao neku garanciju 2 godine!
 
Prvi put u životu kupim kod njih(n-sport) pre neki dan patike, pratim mail hoće li stići isti sa obaveštenjem da su poslate, kad ono prc.. otkazaše.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-02-17-20-44-06-277_com.google.android.gm-edit.jpg
    Screenshot_2023-02-17-20-44-06-277_com.google.android.gm-edit.jpg
    257 KB · Pregleda: 63

Ove vrede svaku paru.
Imam crne koje nosim već drugu sezonu. Mrdnule nisu. Odlične za ovakvo prohladno vreme sa povremenim padavinama. Udobne, tople, za moj ukus i lepe. Jedina mana im je što ako se uzmu knap, kao ja što sam (tesne su mi sa debljim čarapama), unutrašnja postava na peti je podložna habanju. Mislim da je bolje uzeti za pola broja veće i nositi ih uz deblje čarape.
Kupio pre 4m te. Crne.
Juce pogledam pocelo platno da se ostecuje na mestu gde je palac. Za mesec dana ima da izadje napolje :(
NIKAD mi se to nije desilo sa patikama mada zadnih 30 godina samo Nike kupujem. Svaku patiku bez problema nosim po par godina i nikad mi se platno nije pocepalo. Uglavnom djon propadne ako nosim duze od 4-5 god.
iNace patike su udobne i tople.
Mana- tesko se obuvaju.
 
Poslednja izmena:
Ispravio sam se, mislio sam na Pacer Next WTR (sa nekom termo postavom). Te su skoro identične, ali moguće da su lošijeg materijala.

Takođe kalup je čudan, obično nosim širu obuću ali ovde nemam taj problem, pritiska prste odogozgo, tako da kalup nije uzak nego pre plitak, ali samo u delu oko prstiju, ris i ostatak je veoma dobar. Đon je na snegu bio ok, ali na mokrom /zaleđenom betonu i pešačkim prelazima je osetno klizaviji u odnosu na Adidas đon sa Terrex modela.
Ovo sa pritiskanjem prstiju odozgo potvrđujem, bilo je u početku čudno, ali brzo se prilagodilo (razgazilo). Ove moje nosim drugu sezonu, od oktobra do marta, prelazim veliku kilometražu svakodnevno, i dalje su kao nove osim što se poderala unutrašnja postava na peti. Za težu zimu i sneg nisu. Obzirom na cenu koju sam platio, prilično su me zadovoljile.

Adidas Terex grupa verujem da je dosta bolji izbor, ali i osetno skuplje. Ove sam uzeo jer mi trebale neke jeftinije za prohladno i vlažno vreme, a da izdrže makar jednu sezonu u uslovima na poslu gde dosta pešačim.
 
Puma Deviate Nitro 2

IMG_0232.jpeg
 
^ Specifikacija izgleda kao da im je to top tier patika za trčanje. Ne poznajem nijednog road runnera da trči Puma patike :)
Jesi zadovoljan?
 
Amater sam sto se trčanja tiče, trčim za svoju dušu što se kaže... Preudobna patika , za koju sam tek nakon kupovine pogledao dosta klipova i baš su ih svi ishvalili...
 

Ovo je dzab džaba za karbonku, ali treba je probati. Neki modeli su jako čudni.

@stevan10 , da li može da se koristi za šetnju? Ove moje Nike Tempo Next% nema teoretske šanse, noga nikakav oslonac nema dok ne potrče, ali onda su ful.
 
To je tip patike pravljen da se oblikuje po tvojoj nozi i za maksimalan povrat energije. Ili ti odgovara ili ne.

Ukoliko ne trčiš redovno ili nisi naučio da kontrolišeš pace, povedi računa dok ih ne testiraš. Ljudi se često zalete i kupe patike sa karobnskim pločama, a ne budu spremni za njih. Bolovi u potkolenicama, ahilova tetiva,...

Što @nidza kaže, karbonke, za te pare, deluje nerealno, samo je pitanje kakve su.
Idem sutra do Merkarora, tamo ima NSport, pa da probam.
 
@stevan10 , da li može da se koristi za šetnju? Ove moje Nike Tempo Next% nema teoretske šanse, noga nikakav oslonac nema dok ne potrče, ali onda su ful.

Пробао сам за брзо ходање и океј су ми. Планирао сам да их пробам за "до посла" али никако да стигну на ред, увек неке прече.
 
Na Salomonkama počelo da puca spoljašnje platno na obe patike, nakon 3 godine korišćenja, pa gledao neku zamenu. Kod nas sve cene otišle u nebesa, nema ništa pametno da da je koliko toliko pristupačno. E sad pošto imam kombinaciju da naručim na Nemačku pa da mi donese familija kada bude dolazila, a nisu mi hitne patike, uzeh ove da probam
 
Puma Deviate Nitro 2, neočekivano udobna patika za model sa karbonom, a ako joj daš malo energije, osetiš kako je vraća. NSport nije mesto gde možeš da pustiš nekoliko koraka, ali definitivno se oseti povrat. Srednja pena deluje neverovatno meko, usudio bih se da kažem premeko. Verujem da bi je neki pronator razvalio za 100km.
Za hodanje su sasvim Ok, bukvalno može da se koristi kao patika za šetnju, kome ne smeta da prsti ostanu malo u vazduhu.

U NSport je sada 12.xxx, ali nisu imali 45 da probam, a nisam siguran da je 44.5 dovoljno veliko.
Imaju ih I u Intersport, ali je cena 22.000 dinara. Pošto sam znao da ih tamo neću kupiti, nisam ni tražio broj, da probam. Tek sada sam shvatio da je trebalo to da uradim.

I ja, koji sam operisan od estetike (svaka boja je ok, dokle god je crna), mogu da kažem da lepo izgleda na nozi, bez obzira na ove vrišteće boje.
 
Биле су за 10,5К за дан заљубљених и продужено до синоћ, а од данас 12,5К мада је и то добра цена...08CBA932-C345-4CAB-AC3D-B58C987064D9.jpeg
 
Sta predlazete za planinarenje, setnju, a da ne probija neki extreman budzet. Nesto za pocetnike. :D
 
Jurim za klinca Reebok Shaq Attaq Man of Steel.

Screenshot_20230221-182944.png
 
Sta predlazete za planinarenje, setnju, a da ne probija neki extreman budzet. Nesto za pocetnike. :D
Da se nadovežem na @FM Balkan preporuku za Decathlon. Uzeo sam ove prošle godine i prezadovoljan sam https://www.decathlon.rs/muske-pati...modelcolor-8569906/demodelsize-272uk_12_eu_47 plus su sada su još i na popustu. Đon lepo drži sve podloge. Lako se prljalju, ali se lako i čiste. Probaj i jeftinije modele, mada za 6000 din su odlične. Ortak je uzeo ove https://www.decathlon.rs/muske-cipe...modelcolor-8734586/demodelsize-272uk_55_eu_39 i isto je prezadovoljan.
Moje iskustvo sa Decathlonom je da mi ne odgovaraju njihovi jeftiniji modeli obuće, zato nemoj da žuriš kada budeš probao.
 
Биле су за 10,5К за дан заљубљених и продужено до синоћ, а од данас 12,5К мада је и то добра цена...Pogledajte prilog 377208
Uzeh i ja malopre... Imao sam 10% dodatnog popusta i izasle su me 10.745 din.
Trcim rekreativno i nemam nekog preteranog iskustva, ali na prvu loptu mi deluju kao nesto najudobnije sto sam ikada obuo 😀
 
Kakav je kvalitet patike generalno? Najudobnije patike sto sam nosio za trcanje su bile adidas ultraboost, uzivanje i za setnju i za trcanje.
 
Po reviewima na netu, nisu baš dugotrajne.
 
Malo koje su u danasnje vreme dugotrajne, prave se od recikliranih materijala i da traju sto krace. Ja sam za godinu dana kupio 6 pari patika, svake posle 2 meseca pokazu solidne znakove habanja. Ako izdrze 6-8 meseci, to je super. Pre 15 godina je bilo drugacije, kupim kvalitetne patike, sluze me po 3 godine...
 
Ne znam koja fora sa ovim nsportom da drze 20 modela koje nemaju na stanju. Plus svuda neki popusti samo kod njih nista :rolleyes:
 
Tim pre. Reebok propala firma.
Ne znam koja fora sa ovim nsportom da drze 20 modela koje nemaju na stanju. Plus svuda neki popusti samo kod njih nista :rolleyes:
?
Kako ništa, ima par nedelja da daju popust 40-50%, dešava se da bude slika modela, ali kad klikneš, piše dal ima broja ili nema i u kojoj prodavnici, ili nema na stanju. S obzirom koliko dugo traju popusti, čudo da ima starijih modela uopšte.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno