Šta je novo?

Path of Exile

 
Ja cekam da vidim koje nagrade ce da ubace :) za chalenge al izgleda super za sada ovo sto su ubacili
 
Drustvo jel imate neku preporuku koji "Armor Set" pazariti!Nikad mi to nije bilo vazno u igrama na sta mi karakter lici,ali ovo je vise zbog podrske timu!Do sada sam samo kupovao razne stash-eve,a mislim da bi bilo lepo da se malo i obucem ko' svet!
 
Imas ove nove setove u krajnjem slucaju zavisi bas sta ti se svidja, nego jel ste odlucili sa kojim buildom krecete
 
Ja igram Blade Blast Assassin. Ziz je okačio odličan guide.
 
Ja cu probati,

 
Vortex Occ, stigao do mapa i pored najgoreg league lauch-a ikada i klinca koji hoce da "se puca sa tatom" (teca je na h e b a o za zbog puske ;) )
Iskreno, najvise me interesuje da li rebalance koji su uradili sa prethodnom league rewards ima nekog uticaja, ali, sto rece Gorr "Inace, dobar im league start. :D"
 
Ja i drugar smo se opasno navukli na ovu igru.. Furam sa Frost Blades Berserkerom i bijem sve pred sobom, jedino sto mi je oklop i resist sranje i ubiju me za sekund na T4/5 mapama :D Nikako da dodjem do 85-og lvla :)
 
Da li mozes pomoc,savet oko atlasa- i watchstone-ova? Konstanto sam zaglavljen sa T5 mapama.
 
Ako ti baš fale mape onda moraš kupovati, ne vredi. Što se tiče atlasa najbolje se pokazala leap frog taktika. Ovde je lepo objašnjeno:

  1. Obtain 1st stone from any corner.
  2. Socket 1st stone in any inner region.
  3. Obtain 1 stone from each of the remaining corners ( you should have 4 total now, 1 socketed).
  4. Socket 2 stones in the next inner region clockwise from the 1 stone region. (4 stones total, 3 socketed).
  5. Run all 4 conqs in the 1 stone region (8 stones total, 3 socketed).
  6. Unsocket the 1 stone region and socket 3 stones in the next clockwise inner region to the 2 stones region (8 stones total, 5 socketed).
  7. Run all 4 conqs in the 2 stone region (12 stones total, 5 socketed).
  8. Unsocket the 2 stone region and socket 4 stones in the next clockwise region to the 3 socket region. (12 stones total, 7 socketed).
  9. Run all 4 conqs in the 3 socket region (16 stones total, 7 socketed).
  10. Unsocket the 3 stone region and socket 4 stones in the adjacent outer region to the current 4 socketed region. (16 stones total, 8 socketed).
  11. Run all 4 conqs in the 4 stone inner region. (20 stones total, 8 socketed).
  12. Kill Sirus (socket however many you want for the A-levels).
  13. Unsocket back to only 4 in the outer region from step 10. Socket 4 more stones in the clockwise outer region. (20 stones total, 8 socketed).
  14. Run the remaining 3 conqs in the outer region from step 10. (23 stones total, 8 socketed).
  15. Repeat 13-14 as you rotate along the 3 remaining outer regions while killing Sirus every 4 stones.
  16. Complete!
The idea is to minimize the map drop pool in each stage to only the current region or the next up region. You shouldn't need to buy maps at all. This should net you 50-75% atlas completion by A8.
 
Primenio sam tu taktiku ovu ligu,ali sam je kasno video!Mada nisam ni ovako morao da kupim ni jednu mapu,ali ako je tako brze onda sto da ne!
 
Dali neko zna sta moze biti problem kada nece da se spawnuje Conqueror?Ostalo mi je jos da pokupim 3 WS u Haewark Hamlet regiji,ali posle skoro 10-ak mapa nista!Ovo mi se jos dosad nije desilo!
 
RNG, desava se, mada doduse retko. Mada, sad kad su uveli Maven prosle lige, u trade-u je trivijalno dici atlas na A8.
 
Path of Exile Scourge liga obećava. Neverovatno koliko je stvari izmenjeno u odnosu na prethodnu ligu.
 
 
Al ga kenja. A usput je pokupio i 2EX-a. Samo mu je mirror falio :)
 
Nije losa ova nova liga, a Alk je Alk :)

Ne bi me cudilo da to neko iz GGG tima napravi malo foru radi marketinga.
Secam se kada su davno namestili Krippu da padne mirror na Twilight Strandu, kada je bio neki event. :)
 


Nova ekspanzija. Svaka čast GGG na trudu s obzirom da je igra i dalje besplatna.
 
pa sad da je bas besplatna i nije :) treba novca za neke QOL stvari

btw 45min stream watch na twitchu za Wasteland Wings
 
pa sad da je bas besplatna i nije :) treba novca za neke QOL stvari

btw 45min stream watch na twitchu za Wasteland Wings
Pa skoro besplatna :). Bar currency i map stash-evi da se kupe i jedan premium zbog trade-a npr. Ja sam nabavio sve sem unique. Velika je razlika u QOL.
 
Ja sam tokom liga pokupovao sve stash-eve i nedavno quad koji zlata vredi za trade!Odavno sam zeleo stash za gemove,a to ce se u ovoj ligi i ispuniti!
 
Definitivno moram da prestanem sa PoE, tek sad kad me je smorio Scourge sam video koliko drugih igara mogu da zavrsim za vreme koje utucem na ovo :D
 
Kod mene je stanje obrnuto!Kako idem stariji primetno opada zelja za igranjem drugih igara sem ARPG!Kada izadje neka AAA igra ja kao da imam nekakav trial u glavi u trajanju od 10h i posle toga odjednom izgubim zelju da ponovo pokrenem tu istu igru!PoE je sasvim neka druga prica,a ne znam zasto!Tu se zasitim posle nekih mesec dana,ali zato igram kao da sam na takmicenju!
 
Većina AAA igara traje koliko mi treba da stignem do mapa u PoE :)

Ja uglavnom držim neki solidan tempo prvih mesec dana. Posle ako možda ako izleti neki dobar build. Mada ovu ligu je sve novo tako da će se igrati više.
 
Ma znam, ali toliko toga, a tako malo vremena. Jos kad ia puno posla ne znam gde sam, sinoc sam ko kokos zaspao sa klincem u 9 :). A vuce me i da probam novi ladder u D2, prvi put posle ne znam koliko vremena se tamo nesto menja. Pa onda Elden Ring.... i PoE koji bih isto da igram.

Penzijo, kad ces vise....
 
Većina AAA igara traje koliko mi treba da stignem do mapa u PoE :)
Upravo tako!:D
Pa onda Elden Ring.... i PoE koji bih isto da igram.
Februar ce biti opasan mesec novih naslova!Ja mislim da bi najbolje bilo da dam otkaz,onda cu sve postici!:)
 
Preskocio sam par liga, pa bi sad mozda mogla ova nova da padne...
Video sam bas razne dogodovstine u PoE za sve ove godine, ali ovako nesto dobro organizovano nisam dugo:

 
Nazad
Vrh Dno