Šta je novo?

Oppo Find X2/ X2 Pro

Sad oprosti što pitam ali koliko si koristio pomenute?...jel si i jedan od njih uzeo ikad u ruku?

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
A sto se tice uvoznika, ima li legalnih?

Zbog garancije.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Sad oprosti što pitam ali koliko si koristio pomenute?...jel si i jedan od njih uzeo ikad u ruku?

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk

Koristio sam obican oneplus 8, oppo sam koristio ali ne ovaj model.
Moje licno iskustvo je da je oppo find x2 pro bolji telefon od op8 pro. ( ako izuzmemo oxygen os na op8 pro. sto po meni ni nije prednost ali ajde. Op je bio telefon koji sam najmanje koristio bas zbog tog oxygen os koji mi nije legao ama bas nikako.
 
pa iskustvo na osnovu koriscenog. Ne mozes zamisliti kakav je oppo ako ga nisi nikad koristio. ja jesam, i to je jako dobar cak sto vise odlican brend, mnogo bolji od mnogih. OnePlus je podbrand ( nesto kao redmi ili honor ), i kako moze zamislit da je podbrand bolji od branda?
 
Ma to su dva hardverski skoro identicna telefona. Ista firma. Oxygen mi je ruzan, nadam se da ima neki full dark mode. X2 pro, prelep telefon, pola terabajta mi je isto veliki plus. A veliki minus sto nema wireless punjenje. Takodje mislim da sa 4200mAh i 120hz ne moze da dobaci preko 6/6.30 SOT... Sto je za premium uredjaje danas malo. Jel ih ima legalno u prodaji?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Kod nas ih nema legalno u prodaji. iako su hardwerski indenticni, ipak je oppo bolji. Nemoras da mi verujes, ne ubedjujem te, odluci kako zelis.
 
Koristio sam obican oneplus 8, oppo sam koristio ali ne ovaj model.
Moje licno iskustvo je da je oppo find x2 pro bolji telefon od op8 pro. ( ako izuzmemo oxygen os na op8 pro. sto po meni ni nije prednost ali ajde. Op je bio telefon koji sam najmanje koristio bas zbog tog oxygen os koji mi nije legao ama bas nikako.
Hvala na odgovoru, nemam više pitanja.

Generalno ni sa jednim od ta dva telefona čovek neće pogrešiti. Ja sam lično uzeo op8 pro zato što je meni dual sim bio na listi pored još par prioriteta.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Upravo to, ni na jednom telefonu nece pogresiti, nek bira koji hoce. Ja da biram izabrao bih oppo
 
Jel podržava dual aplikacije? Npr 2 vibera, 2 fejsa i td..
 
Pratio sam ovaj telefon kad je izašao ali me njegova cena uvek odbijala, sada kada košta oko 600e nov prilično mi je postao zanimljiv. Interesuje me par stvari od nekog ko ga ima ili ga je imao:
  • Da li telefon ima dobar ekran tj da li ima nekih problema sa ekranom kao što je imao op8pro?
  • Da li se pri snimanju može prebacivati na sve kamere, znači od ultra-wide do 5X zoom I to sve u 4k?
  • Da li su fotografije previše procesuirane ili video previše napucan sa bojama?
Prešao bih sa p30pro kome zameram jedino kvalitet videa, pa ako je neko uradio isto neka napiše svoje iskustvo :)
 
I mene zanima sve ovo plus koliko drzi baterija na 2k 120hz?

Kapiram da je 5h SOT apsolutni maksimum..
 
Jel realno da baš niko sa foruma nema ovaj telefon?
 
Brt ja bih ga veceras uzeo samo da ima fisklani u Srbiji.. Cak mi ni baterija nije problem kad malo bolje razmislim, jer ima ultra brzo punjenje..
 
I ja bi ga uzeo pre 9 meseci da ima dual sim al, želje su jedno, realnost sasvim drugo
 
Ma meni uopšte ne smeta što nije dual sim, čak mi ni slabija baterija ne smeta jer vidim da drži i do 8h sot-a, problem je što ne znam da li displej ima nekih boljki kao kod op 8pro pošto je to ista firma, lik kaže da se garancija ostvaruje preko njegovog prijatelja koji ih nosi za Nemačku ali za mene je to kao da nema garanciju.
 
Lozi te Proday da uzmes 😂
Ja cu ipak s21u, i ako ovaj ima sve to i mnogo je jeftiniji. Ne bih bas da rizikujem 650e.
 
Naleteo sam na ovaj oglas na KP. Mislim da sam definitivno odustao od kupovine uredjaja.

Znao bih ovo sam da odradim da ne placam ali...

 
Kako može da dobije dual sim opciju ako fizički ne mogu da se ubace 2 kartice? 🤔
 
Evo i mene to živo zanima, baš ću da ga pitam na pm
 
Varijanta kao i sa xiaomi mi 10, kupi se dual sim tray i za određene regione radi
 
Naleteo sam na ovaj oglas na KP. Mislim da sam definitivno odustao od kupovine uredjaja.

Znao bih ovo sam da odradim da ne placam ali...

Ako je samo zbog update-a na a11 onda nema potrebe da se išta menja s obzirom da ljudi na Vodafone upravo dobijaju najnoviji c62 sa februarskim security patchom. Ako je baš bitan taj dual sim onda stvarno nije teško da se odradi, ima uputstvo na xda, 10ak min posla
 
Još jedna stvar, na XDA duže vreme pišu da njegovih 120Hz nije zaista 120, tj. više bleji na 60 nego na 120. Kako ima veoma slabu community podršku nisam ni video metod za Force 90/120Hz koji recimo radi na OP.
Mislim da je za iste pare OP8 Pro daleko bolja priča.
 
Op 8pro nema 512GB, nema isti glavni senzor kamere i nema 10bit displej (nek me neko ispravi ako grešim).
 
Ne grešiš 😉 Vidim i dalje te drži zagrejanost...mislim da je krajnje vreme da se ponoviš 🤭😇
 
😂😂😂😂
 
Evo mogu ja da dam utiske i prve ruke...
Kupio sam X2 Pro u najjačoj verziji sa 512GB rama. Koristio 2-3nedelje kao drugi telefon i prodao...
Telefon je generalno dobar ali mi zakrivljeni ekran nije legao, Color OS šta znam, nije ništa wooow. Radi lepo, kamere nisu loše ali daleko od najboljih.
Nedostatak dual Sim-a ozbiljan propust. Ne znam koji je razlog tome?
Iako je telefon relativno super meni neje legao niti oduševio.
 
Evo mogu ja da dam utiske i prve ruke...
Kupio sam X2 Pro u najjačoj verziji sa 512GB rama. Koristio 2-3nedelje kao drugi telefon i prodao...
Telefon je generalno dobar ali mi zakrivljeni ekran nije legao, Color OS šta znam, nije ništa wooow. Radi lepo, kamere nisu loše ali daleko od najboljih.
Nedostatak dual Sim-a ozbiljan propust. Ne znam koji je razlog tome?
Iako je telefon relativno super meni neje legao niti oduševio.

Da li telefon ima Srpski jezik ili samo Hrvatski?
Sa kojim telefonom porediš kamere kad kažeš daleko od najboljih?
 
Nazad
Vrh Dno