Šta je novo?

Oppo Find 7

5.7" u to kućište sumnjam da bi uspeli, mada ko zna...

inače oppo se proser@va sa ovim njihovim kvazi os-om, ali verujem da će oppo uvek imati cm koji radi perfektno.
 
Steta sto nisu isli na 5-5,2'' ekran i manje kuciste..

Koristim G2 vec sest meseci i ne bih se bunio da predjem na veci ekran. Fazon je sto kad predjes magicne dimenzije iphone5/sgs2 kompaktnost prestaje biti bitna jer je i nema haha.
 
^ pa to sam i ja vise puta napisao, da dok sam kuci android ''telefon'' i sa 10'' ekranom ne bi bio problem vec bi to bila druga dimenzija androida i multimedije :d ali sta cu sa tim posluzavnikom kada izadjem napolje, trcim, vozim bajs (sport tracker app npr i koriscenje jednom rukom) pa cak i razgovor sa phabletom na vugli deluje smesno..

Ako ikada kupim ciglu to ce za sada biti samo ovaj oppo zbog cene ili realnije Z2 (pad cene posle izlaska Z3) ali bi pun pogodak za mene bile kompakt verzije oba, kao Z1c, e pa onda da se dobije vrh dizajn, hw, softver u normalnoj velicini kucista ;)

I opet gledam promo fotografije, pa S5 pored Find 7/Z2 izgleda kao eva ras pored sofije vergare! :d
 
Poslednja izmena:
Phablet u torbi a sat na ruci, that's the future my friend ;)
 
^ pa kako da kupe kad ih slabo ima kod nas i cene nisu mnogo nize od Samsunga i ekipe, to je ono sto sam napisao, dok bar jedan operater ne dobije vecu kolicinu Oppo telefona po ok cenama pa onda da ih ima dosta po oglasima nema od toga nista na brdovitom balkanu gde su nokia/golf 2 kombinaciju zamenili samsung/golf 4 zeldi :d
 
@hsv nisi odgovorio na ono bolji? Na sta si mislio? Na cenu, na sta? :)


Ako me secanje dobro sluzi Find 5 je bio oko 59.999 u ComTrade-u ili gde vec, steta sto nije bio kod operatera, jer bi to bilo bruka, ovako ostalo je samo na onom kupicu ga :D

Posto ga nema, onda ostaje da se kupi S5 ili Z2 ;)

Phablet u torbi a sat na ruci, that's the future my friend ;)

Auu da se slozim i sa tobom jednom :d
 
ahahah pa zar i vas dvojica? :D

ništa, moraćete da stanete u red iza ovih koje sam pomenuo



:D

sto nisi citirao ostale moje poruke amoled loveru :D

rekao sam steta sto nece biti popularan jer nema dobre kanale distribucije. a ja necu kupiti mob koji nema ozbiljnu podrsku pa da je i 50e. ne racunam podrsku CM tima posto njih ne gotivim :D
 
@ djilkos ^ pa na to sta pruza za svoju cenu (hw/sw i podrska), tu moze da bude bolji od novog One ali malo teze od S5/Z2 ali opet dosta toga zavisi od cene.
 
@ djilkos ^ pa na to sta pruza za svoju cenu (hw/sw i podrska), tu moze da bude bolji od novog One ali malo teze od S5/Z2 ali opet dosta toga zavisi od cene.

HW je dobar, mislim najbolji uz Z2/S5 verovatno i One Two Up pump the jam :D

SW verovatno je sad 4.3, ali bice dobre SW podrske zbog CM-a...
 
meni ova kamera ne deluje loše. nije to 808, ali sumnjam da će ostala android ekpia imati nešto drastično bolje kamere.
 
sto nisi citirao ostale moje poruke amoled loveru :D

rekao sam steta sto nece biti popularan jer nema dobre kanale distribucije. a ja necu kupiti mob koji nema ozbiljnu podrsku pa da je i 50e. ne racunam podrsku CM tima posto njih ne gotivim :D

aha znači sad je i to problem :)
do sad je bilo:
- kupio bih ga al ga nema ovde
pa kad stigne:
- kupio bih ga al nema garanciju...
pa kad stigne legalno:
- kupio bih ga al je skup mnogo...

i sad ti da se za svaki slučaj ogradiš ako se sve ovo reši nalaziš novi izgovor:
- kupio bih ga al da ima podršku (a da nije CM) :D :D


ljudi bre dokle da se lažemo, niko od vas ne bi kupio ovaj niti bilo koji drugi kineski/egzotični highend telefon, čemu loženje :D
 
vojkane ne drami.. :) ja bih ga kupio da postane popularan na xda,i to bih ga rado kupio a ti pisi sta hoces.. imam i ja svoje uslove kada kupujem mob kao sto ti imas,tebi je bitno samo da ima amoled ekran a meni na primer ne. ima nas raznih :D

elem.

About the last point, you apparently won't have to worry about potential heat issues while charging, as the Find 7 is built with five layers of thermal protective coating, and the solid titanium-aluminum alloy frame -- crafted with nano-injection molding -- also helps dissipate heat.

bravo za oppo !!
 
Poslednja izmena:
Ma bice ok kamera, mozda ne najbolja na trzistu ali verovatno u samom vrhu. Ali sto me nervira engadget sa ovim njihovim cif semplovima, ok ima 100% crop ali svejedno.
 
sad trtljaš bezveze

da, demantuje me 50 vlasnika find 5 telefona koji su se utrkivali ko će prvi da ga uzme :D tu je bio i onaj lenovo k900 beše, vrhčina neviđena od telefona :D


imaju ameri lepu izreku, "put your money where your mouth is". do tad, trtljaš bezveze ti kao i svi ostali kojima su ovaj i slični telefoni najbolji u istoriji smartphonova ALI ga ne kupuju zbog... da se ne ponavljam ;)
 
Find 5 je u Srbiju stigao sa deebelim zakasnjenjem, kada je svaki flagship imao bolje specs i to po velikoj ceni, van operatera. Ako Find stgne sa samo mesec kasnjenja, kod barem dva operatera po normalnoj ceni kao u slucaju G2, na ovom istom forumu ce nici tema koja ce za 4 meseca dostici 500 strana od cega ce dobiti ospice svi Samsung loveri (da sad ne imenujem).
 
Ne znam da li ste pohvatali onaj deo teksta gde se pominje hladjenje/grejanje uredjaja.. Mozda im je upravo to pomoglo da izvedu ono punjenje od 0 do 75 za 30min.. Videcemo. Za sada obecava
 
Poslednja izmena:
da, demantuje me 50 vlasnika find 5 telefona koji su se utrkivali ko će prvi da ga uzme :D tu je bio i onaj lenovo k900 beše, vrhčina neviđena od telefona :D

imaju ameri lepu izreku, "put your money where your mouth is". do tad, trtljaš bezveze ti kao i svi ostali kojima su ovaj i slični telefoni najbolji u istoriji smartphonova ALI ga ne kupuju zbog... da se ne ponavljam ;)
Ima vise vlasnika, samo se ne kurce kao ovi sa ajfonovima i galaksijiiiima :p
Find 5 je u Srbiju stigao sa deebelim zakasnjenjem, kada je svaki flagship imao bolje specs i to po velikoj ceni, van operatera. Ako Find stgne sa samo mesec kasnjenja, kod barem dva operatera po normalnoj ceni kao u slucaju G2, na ovom istom forumu ce nici tema koja ce za 4 meseca dostici 500 strana od cega ce dobiti ospice svi Samsung loveri (da sad ne imenujem).

Moram jos jednom da se slozim :) Sta ti je G@W danas? :d
 
[YOUTUBE]kAuGtZyPg6Y[/YOUTUBE]

steta sto je slabija verzija :(
 
[YOUTUBE]M_1b4CWET-U[/YOUTUBE]

lose je sto ne moze dole boja led diode da se menja.. uvek gruva plavo

480 dolara ova slabija verzija u kini.

kaze puni od 0 do 70 posto za 25min .. vrh :)
 
Poslednja izmena:
E zbog diode neću više da ga kupim :d
 
Pa nisam ja tamo neki htc kamera guru :d

Deluju odlicno mada su i pametno odradjene, kadrovi koji privlace pogled, ove low light nisu sa visokim iso pa je kolicina detalja visoka a suma nema mnogo.. sve u svemu ovo deluje bolje od m8 npr. Interpolacija na 50mpix.. mislim da je to glupost i da ce samo da zauzima vise memorije bez potrebe. Ako se dobro secam F7 ima 1/3'' sony senzor, znaci kao S4/Note 3, Nexus 5, Xperia Z.. jeste to manji senzor od S5/Z2/nekih lumia ali uz dobar softver moze to da bude odlicna kamera.

Odlican je F7 samo sto ce ih biti malo kod nas i opet ce se prodavati uglavnom S5/M8/Z2..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno