Šta je novo?

Oppo Find 7

7A verzija, 1080p displej, 2Gb rama itd a F7 ima ''2k'', 3Gb rama..

[YOUTUBE]9U9irOfrkN8[/YOUTUBE]
 
То што си написао зна се већ 20ак дана.. И написано је минимум 5 пута на претходним странама
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]TJJZXIwyEb4[/YOUTUBE]
 
Vise detalja ima 4K snimak na Oppo Find 7 nego li 4 Mpix slika sa HTC One M8 :D
 
[YOUTUBE]QahWCPNALDA[/YOUTUBE]

Убица од кинеза :)
 
Poslednja izmena:
Ima problema sa baterijom, sad cu da mu kazem da mi posalje BBS log :d
 
Djilko, sta po tebi vredi na ovom modelu naspram recimo S4/G2 da se uzme kod nas? Posto si hteo da porucis, a cena ispada niza za S4/G2, ne racunajuci carinu maltene :)
 
U odnosu na G2 odnosno LG, mnogo bolja kamera i podrska. Inace LG nikad vise. U odnosu na S4 takodje bolja podrska barem jednu godinu vise u odnosu na S4 posto je star godinu dana, kamere su tu negde, Oppo 7a ima 801 proc. Ostatak cisto malo promene :)
 

Kad budu napravili krstenu kameru i kad budu sredili kernel da nema delay notifikacija i kod poziva, onda cu ih razmatrati.

Hmm, to kosta 100$ vise samo za telefon :( +pdv/carina.

Da znam... :wall::crash: puno ode na pdv + carinu, zato necu ni uzimati, sem ako mi neko ne donese licno sto se graniciti sa tim da cu dobiti sedmicu na loto-u :D
 
Iz Kine tesko, ali ako imas nacin da dobacis do Evrope, moz' se sredi nadalje :)
 
 
Копшије се потрудиле а нико да закачи,25мин

[YOUTUBE]eqwYHa72k8M[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]E0tYGQY5luc[/YOUTUBE]


punjenje kida.
 
Poslednja izmena:
Sta su to zas*ali sa audio kvalitetom...valjda OnePlus nece imati tih problema jer koristi isti chipset
 
Poslednja izmena:
Eno neko na mobilnom svetu resio da se "obogati", prodaje ih za 500 i 600€.
 
Sta su to zas*ali sa audio kvalitetom...valjda OnePlus nece imati tih problema jer koristi isti chipset

Ко да је битно..ионако онеплус неће моћи да се набави по ок цени до следеће год.
 
Sta su to zas*ali sa audio kvalitetom...valjda OnePlus nece imati tih problema jer koristi isti chipset

Ne znam sta je problem jer sa istim cipsetom S5 i M8 (verovatno i Z2 i svi ostali pa i S400/800) imaju odlican audio kvalitet, bez bitnijih mana. Ovo mora da je neka greska proizvodjaca, tako je npr bilo i u slucaju L920. Prema arena testu skoro svi telefoni sa tim krait snapdragonom su imali odlican audio kvalitet a L920 sa istim cipsetom nisu bas najbolje ocenili, cak je na nivou nizih klasa.

Ovaj oppo ima cist izlaz ali su napisali da je stereo crosstalk problem (javlja se i pri bas slaboj jacini zvuka, skoro nisam video da su izmerili tu vrednost pa ni kod najjeftinijih telefona). Znaci to kvari sve samo je pitanje u kojoj meri..

Plugging in a pair of headphones tells a different story, however. The stereo crosstalk increases way beyond the point where it can be considered as good, or even acceptable. The other readings remain great, but the high cross-channel leakage has the potential of damaging the whole audio experience for more exacting users and put the Oppo Find 7a below the current crop of flagships as far as audio output is concerned.

Inace je odlican telefon, kamera je na nivou te klase ali opet ima tih par mana koje smaraju pa su za iste pare bar malo bolji S5/M8 itd.
 
Kako za iste pare kada Oppo kosta 400 evra a Samsung/HTC 600 evra. Mada Oppo nama nije interesantan jer se ne prodaje na nasem trzistu.
 
^ pa na to sam i mislio, da ce ih kod nas prodavati u malim kolicinama po ceni za koju mozes da nadjes M8/S5 u oglasima. A za 400e naravno da se isplati.
 
Pa vec sada su ~500e M8/S5 u oglasima, a Oppo 400e + carina + PDV + spedicija izadje preko 500e.
 
Pa ne mozes to tako da gledas. Tj mozes, ali je nelogicno.
Uzmi retail cene svih u USA/DE ili gde vec, pa onda gledaj koliko bi koji kostao da se dotera u Serbiju. Ili pak retail cene ovde, ali tu ce ti u jednacini faliti retail cena za 7A, jer koliko ja znam, niko ga ne uvozi regularno jos uvek.
Tu bi ti se vec javila ozbiljna razlika :)
 
Pa ne može, jer nema ovde Oppo 7 kod operatera.

I sam sam bio zainteresovan za ovaj telefon, možeš videti u temi o carinjenju, ali kad sam video koliko izadje... Skupo bato, a ništa bolje od S5/M8/Z2, ali ovako inače nema šanse, ne isplati se...
 
Pa da, morao bih da ga prodam kasnije budzašto, jer ovde samo ide Galaksija i Jabuka.
 
[YOUTUBE]1mtNFXcMnJg[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno