Šta je novo?

Online dijagnostika - iPhone

Jel ima neka opcija da se na ip14pm isključi ili nekako umanji kad vetar duva da toliko ometa i ja se u nekim delovima snimka skoro pa uopšte nisam čuo😂. Bar malo da se smanji taj šum
 
imaju oni mali cupavci da se nalepe preko mic, znam da to koriste za gopro :)
 
Okrenes ih i pitas ili da mi zovemo umesto tebe?
 
Jel moguce da promobi ne stavlja originalnu bateriju u iphone?
 

Prilozi

  • IMG_6409.jpeg
    IMG_6409.jpeg
    226.4 KB · Pregleda: 253
Nije moguće, reklamiraj to.
 
Treba da menjam batereriju na iPhone SE 2020 i na Watch series 3,zna li neko cene u macoli?
SE baterija 6.990 ali stara ostaje kod njih
Apple Watch nema delove, menja se samo ceo uređaj.
Za to ili neovlašćeni servis ili da ti ponude cenu da ti zamene ceo sat.

Jel moguce da promobi ne stavlja originalnu bateriju u iphone?
Kada se i ugradi originalna baterija, mora kroz softver da se uradi par koraka kako bi je sam telefon prepoznao kao originalnu, verovatno je omanuto u tom koraku negde.
Možda su oni napravili grešu a možda je i do Apple Servera, ko zna.
Odnesi i rešiće.
 
Poslednja izmena:
Kako misliš pogrešna ladica? Kod njih u servisu? Nisu uzeli iz Apple fioke već iz one druge jeftinije?
 
Piše i na samom telefonu "...or the installation is incomplete"
Ja sam dva telefona nosio kod njih i sve je u najboljem redu bilo, od toga da sve uredno piše u podešavanjima do trajanja samih baterija posle.
Sigurno nisu ugradili kopiju baterije.
 
E to nisam proverio :))))
 
Ja bi odneo u neki drugi servis, da vidim da li su stavili originalnu ili ne. Ako nisu, ima da ti ljube nogde da sačuvaju licencu. I da se reše više pilićarenja u servisu.
 
Pored zivog iStyle-a ti si nosio u ProMobi?

Mada ja sam kad nije iStyle radio nosio u Macolu.
 
Od iPhone X modela pa nadalje prilikom zamene je potrebno da se isprogramira baterija... Tako da sumnjam da baterija nije original, već verovatno da nemaju taj alat... Ipak su oni ovlašćeni za android modele...
 
Od iPhone X modela pa nadalje prilikom zamene je potrebno da se isprogramira baterija... Tako da sumnjam da baterija nije original, već verovatno da nemaju taj alat... Ipak su oni ovlašćeni za android modele...
Meni na dva uradiše(uz neku akciju od 50%, tada bi čovek i najviše možda posumnjao) i piše u podešavanjima lepo sve a to ne može da se "nabudži", mora da se prikljičiti na Apple-ov server.
Može da se programira baterija da ne prikazuje da je menjana, uz BH ali da stoji u podešavanjima da je zamenjena originalnom i kog datuma ne može.
 
Pa za upola cene ne stavljaju original :D

Javi bas sta je bilo.
 
Ja sam menjao prošle nedelje u Promobiju bateriju na 11pm.
 

Prilozi

  • IMG_6959.jpeg
    IMG_6959.jpeg
    118 KB · Pregleda: 160
Kod mene ili nisu završili proces ili nisu stavili originalnu bateriju, malo je neozbiljno, ali ok, ako se reši, sve ok. Svakako telefon vraćen, javljam kraj priče (verujem da će sve biti ok).
 
Ja pisao ProMobi krajem jula i pitao za cenu baterije za iPhone 6S Plus, a oni mi tražili IMEI "da bi proverili na portalu prozivođača". Ja im poslao IMEI... i nikada nisam dobio odgovor od njih. :D

I setim se juče, nadovežem se na taj mejl i pitam za info - jutros mi stiže info 6900din!

O kakvom popustu na zamenu baterije se radi, ljudi? Koliko ste vi plaćali za zamenu baterije na 11P, 11PM i drugim, kada oni za 6S Plus traže ovoliko?
 
Samo za 11 seriju je popust bio(možda je još) od 50%, zato ispadne 5 i nešto
 
5.500 11pro.
 
Kod mene ili nisu završili proces ili nisu stavili originalnu bateriju, malo je neozbiljno, ali ok, ako se reši, sve ok. Svakako telefon vraćen, javljam kraj priče (verujem da će sve biti ok).
Epilog
 

Prilozi

  • IMG_6579.jpeg
    IMG_6579.jpeg
    180.1 KB · Pregleda: 108
Nazad
Vrh Dno