Šta je novo?

Online dijagnostika - iPhone

Do kamere je.
 
Hvala na odgovoru Mikenzi.
Posle praznika ga nosimo u zvanični servis, onda, da vidimo da li se isplati popravka.
 
Jedno pitanje.
Preko firme kupili smo par telefona u istyle pre vise od godinu dana, znaci istekla je ona globalna apple garancija. I sad posto istyle ne radi vise servis nego pro mobi macola ko vec, da li ja i dalje nosim telefon sa racunom u istyle pa oni dalje radi sa njim sta treba u slucaju garancije ili? Imam racun i to, samo gde da ga nosim? Meni je istyle 5 min od firme, pa bi mi bilo tu najlakse da nosim, samo znam da su druga sa onom globalnom apple garancijom poslali u macolu, ali meni treba istyle da uvazi garanciju jer globalnu vise nemamo.
@mikenziyu
 
Kako god želiš. Pravno imaš opciju da nosiš tamo gde si kupio, praktično tako gubiš vreme pa možeš odmah da odneseš u servis sa računom i oni će to takođe uvažiti. Šta god da tebi odgovara više.
 
Samo nemoj u ProMobi, oni navono od skoro naplaćuju softverske popravke 4000 iako je telefon u garanciji (ne mislim na dijagnostiku što je ranije bilo). Po njima softver kao da nije pokriven garancijom ako naplaćuju tu uslugu.
 
To svi naplaćuju. ProMobi nije izuzetak.
 
Moram da proverim da li se razumemo. Ako je softverski problem i u garanciji uređaj, to ipak ne spada u garanciju nego se plaća? Recimo doneseš mrtav telefon, ugasio se posle update i ne pali se, može da se reši softverski u servisu i to će se naplatiti ipak 4000?
 
Ma drugu su naplatili 3000 kao reinstalacija softvera, a njemu zvučnik bio riknuo. Totalno bespotrebno.
Kao zvučnik zamenjen u garanciji sve ok, ali ipak 3k(valjda beše 3k) za reinstall softvera, baš su pilićari.
 
Ma drugu su naplatili 3000 kao reinstalacija softvera, a njemu zvučnik bio riknuo. Totalno bespotrebno.
Kao zvučnik zamenjen u garanciji sve ok, ali ipak 3k(valjda beše 3k) za reinstall softvera, baš su pilićari.
Nije valjda samo uradili hard reset i naplatili 3000 dinara?
Jer hard reset moze bilo ko da uradi..
 
Moram da proverim da li se razumemo. Ako je softverski problem i u garanciji uređaj, to ipak ne spada u garanciju nego se plaća? Recimo doneseš mrtav telefon, ugasio se posle update i ne pali se, može da se reši softverski u servisu i to će se naplatiti ipak 4000?

Pa to se ne naplacuje, valjda?!
 
Poštovanje
Od danas 14p se počeo gubiti
poruke nemogu nikako otvoriti, niti primiti SMS a ni iM poruke. Pokušao sam resitirati mobitel al neče uopče ne funkcionira kombinacija za reset/gašenje mobitela
Neka ideja?
 
Ili jedan udarac o pod ili nosi u servis, šta ti se vise isplati. ;)
 
SMS aplikacija ne može da se pokrene uopšte?
 
Čist restore urađen bez vraćanja backup-a?
 
Jel moguće da su toliki pilićari? Da li je to uopšte u skladu sa zakonom? Kakva je to "garancija" jbt..
 
Posto sam po struci lekar, u trenutku mi je bio neophodan prirucnik koji sam eto jelte zeleo da skinem free s neta (USMLE step 1 2023 pdf). Probao sam na navedenom linku, ali i na jos jednom slicnom koji je gugl odmah izbacio nakon sto sam ukucao to u search. Nisam sknio jer mi je kao trazilo da unesem broj fona ili sta vec, pa sam odustao i obrisao cache na safariju. Prirucnik sam skinuo na kompu (windows 10), s dva razlicita linka, skenirao, nije prijavilo nikakav virus i sl. Postoji li neka sansa da je takva "akcija" mogla da naskodi uredjaju (u pitanju je nov telefon), ili bespotrebno overthinkujem.... ?
 
Zaboravi na to i ne razmisljaj da je bilo šta uradio telefonu.
 
Da si uneo broj telefona verovatno bi samo imao uvećan račun za taj mesec.
 
Jel postoji mogućnost da pošto nema srpski, da mi bar ona prognoza piše na srpskom.I da mi ne pišu oni ožujci i travnji. Nije da mi sada mnogo smeta pa da ćudumrem, čisto pitam akp može ok ako ne opet ok. Hvala IMG_2972.jpeg
 
Imam problem sa iphone 12, tacnije sa gornjim zvucnikom. Sve je radilo normalno. Odjednom je prestao da se cuje na 2 dana, nakon cega je proradio sam od sebe i sad je opet prestao sa radom. Da li neko zna sta bi moglo da bude? Da napomen da nije povezan ni na jedan uredaj, niti stoji da je zvucnik za servis
 
U pitanju je poznati problem koji je posledica greške u proizvodnji. Ako je telefon u garanciji ili se i dalje kvalifikuje za besplatnu zamenu ekrana (pročitaj tekst linka) popravka će biti besplatna. Ako ne, u ovlašćenim servisima menja se ekran. Neovlašćeni menjaju slušalicu (oko 80€).

 
Kako da namestim da mi imenik bude po jedno ime. Kapiram da vuče iz više naloga ali kako nisu namestili da sve sinkuje. Jbni šaomi imao to a ajfon misterija. Svaki kontakt imam po 12 istih. Nije ni to problem nego što neki ima broj a neli nema pa onda ubadam ako nema jedan ima drugi ako nema drugo ima treći i znam da dođem do 6-7 da bi pozvao.
.
IMG_3612.png
 
Radio si migraciju sa Androida na iPhone?
 
Nazad
Vrh Dno