Šta je novo?

OnePlus Two

Darko1290

Čuven
Učlanjen(a)
01.12.2004
Poruke
6,955
Poena
525
krastavac ,zbog ovakvih postova mi tek nista nije jasno .
Kao što ti je duma odgovorio. Da, bilo je problema u vidu sporijeg odziva, mada ni to bar kod mene se nije toliko drastično manifestivalo. Uglavnom kad je telefon zagrejan, da li na punjaču ili ovako recimo ostane na suncu itd. Međutim od poslednjeg update-a je sve kako treba i greška koja je napravljena očigledno u update-u pre toga je sređena. Tako da ako te to brine, nemaš o čemu da brineš.
 
Ja nikakvih problema sa touch-om nisam imao, svo vreme furam stock CM.
 
Nije ti to do Opo-a. Evo ja na g2 sam sam imao xposed, instalirao novi, pise da ga nema, a zapravo radi bez problema.
uploadfromtaptalk1435558652982.pnguploadfromtaptalk1435558664328.png
 
Nije ti to do Opo-a. Evo ja na g2 sam sam imao xposed, instalirao novi, pise da ga nema, a zapravo radi bez problema.
Pogledajte prilog 173777Pogledajte prilog 173778

Ali nije samo do novog xposed-a, ne radi ni stari, a sve je pocelo sa novim CM-om...
Inace, isto je kao kod tebe na slikama, iako na drugom screenu pise da je aktivan, ne radi, i ima obavestenje u modulima da nije aktivan, i ne rade bar koliko ja vidim... takodje u logu se vide neke greske...

Ko zna sta je zeznuto, ne vidim da se nesto oglasavaju obe strane, a ima jos ljudi kojima ne radi...
 
Posto ne moze da se edituje post, da se nadovezem...

Definitivno nije do OPO-a i CM-a, posle silnog cackanja, proradilo je i nema vise obavestenja, i greski, sve radi...
 
oneplus-two-renders.jpg


Navodno..

Htc ti li si ?
 
Ne vidi ti se slika ni u tt ni u browseru.
 
Ja bih voleo da izgleda ovako :-D
Je l' se zna nesto o prodaji, hoce biti isto kao sa kecom ili ce ovaj normalno da puste u prodaju?
 
Džaba im sve, Snapdragon 810 će sve za***ti... Ne vraćam se više na Oneplus dok ne izbace neki kršten telefon.

U početku će opet prodaja biti putem pozivnica.
 
Sto se mene tice nek se nose dok ne počnu normalno da prodaju proizvod.
Ne znam cemu to sad i sa dvojkom, aj kapiram za prvi put, digli su hajp i sve al brate...
 
Pa opet vid marketinga. Plus je pitanje koliko mesecno mobova i mogu da naprave..

Mada opet sve zavisi od cene,videcemo
 
s_a2e8462a90d14c7f9c2435a4a3ddfbd5.jpg


Honor 7 ti li si ? :)

s_460595c2a7f8483bb1f3e990d3bb101d.jpg


Kinezi se opet zaigrali :)
 
Meni u zadnje vrijeme, na Cyanogen 5.0.2 posljednji ota update baterija traje krace nego ikada... Jos od prije nego sto sam odradio upgrade na 5.0 stavio sam Apex launcher, imam 7 widgeta iz Zooper Widget Pro na homescreen-u ali mi baterija uz 3g konekciju dodje do 4h SOT-a... Ranije je mogao 6...
 
Ja na nightly izvlačim 6h sot 3g/wi fi, kad sam samo na wi fi onda oko 7h sot za jedan dan.
 
Ja cu morati backup pa factory reset da odradim... Imam i custom icon pack, mada ne znam koliko to moze da vuce bateriju...
Prije 5.0.1 nijesam primjecivao odstupanje od zaista fantasticne baterije... I dalje sam jako zadovoljan ali sam zaintrigiran...
 
Hoce,kao sto su sony i xiaomi sredili :)
 
Naravno da nece srediti. A kad su vec cekali ovoliko mogli su da iskuliraju jos 3-4 meseca pa da izbace opt sa S820, ovako ce sa 810 biti (polu)fail kao i svi ostali..

Ma sredice oni to,kao sto je G4 uradio sa 808.

Valjda ti je jasno da LG nije tu nista ''sredio'' vec da je cipset takav da nema vece probleme. A samsung sigurno nije bez razloga presao samo na Exynos, ostali se bore sa krsem od snapdragon cipseta ali nema im spasa do S820.
 
Poslednja izmena:
Nisam ni mislio na Lg vec na snapdragon i da su svesni svega sto su napravili sa 810.pre izlaska g4 a po saznanju da ce imati u sebi "novi" 808 ovde se vodila pljuvacina i izbacivali preliminarni testovi kako se pregreva kao svoj "prethodnik" 810 i da k.... ne valja.ispostavilo se da nije tako.
 
Da ali to ne menja cinjenicu da s810 u opt nece biti "sredjen" :)
 
To jos uvek ne znamo :-D sve u svemu ja ocekujem jos jedan odlican fon kao sto je i opo bio i jos uvek jeste :)
 
f39cbf18b7b0b5d4424b66e61d735015.jpg


Ne mogu da prokljuvim zasto mi se mail app javlja kao najveci potrosac... SoT je 4h za sada...
 
Izgleda ili se zaglupela ili agresivan sync.
 
Meni je to znalo ranije da se desi sa Deezer app, medjutim posle nekog od apdejtova je prestalo. Tu mail app sto dolazi uz CM sam odmah obrisao... :D
 
To je poznati mobile radio active bug i za sada nema rešenja.Ko provodi dosta vremena na mobilnom internetu imaće takve situacije stalno.
Evo kod mene situacije, Instagram sam koristio možda 5 minuta.uploadfromtaptalk1436357954361.pnguploadfromtaptalk1436357961759.png
 
Nazad
Vrh Dno