Šta je novo?

OnePlus Two

I bice 2 verzije.. Jedna sa 2k ekranom i 4gb a jedna sa full hd i 3gb.

Kinezi su pokusali da pogode i cenu.. Slabija verzija 2000 kineza jaca 2500 ili 2600.
 
Poslednja izmena:
Je l to otprilike oko 350 -370e za jaču verziju?
 
To su navodne cene u kini. Cenim da ce u evropi biti 1$ = 1e. :) znaci oko 320e slabija a jaca oko 400.
 
Kada bi to bila cena, a poceli da isporucuju u Srb, ozbiljno bih razmisljao o slabijoj ver. Ocekujem do okt, nov da ce poceti i kod nas da isporucuju.
 
Kad sam ih pitao da li ce omoguciti rekli su da rade na tome. Nadam se :)
 
Onaj OnLeaks lik kaze da je poslednji render fake

CJi3n-9WcAAL9-u.jpg:large
 
Taj jeste. Za sada se zna samo da je senzor pozadi kao na honor 7. Neki kinezi pominju i ois mada..
 
Da li imate stavku Mobile Standby u potrosnji baterije? Mene poludje ovih dva dana, makao sam onaj mail app i sada je prvak potrosnje Mobile Standby
 
Kao posebna stavka? Ne. Ili se to nalazi u okviru nečega? Btw, nemam problema sa baterijom nikakvih i dalje. Od oktobra samo OTA updates, nijedan flash, reset, štagod. Samo da nije ovoliko ružan ovaj android :D
 
Da kao posebna stavka, pojavilo mi se prije dan nakon sto sam izbrisao mail aplikaciju, ... Ostavio sam da se isprazni, napunio, sad nema... Ni ja nijesam nista bez OTA radio...
Doduse, Apex launcher, icon pack i par Zooper widgeta ali sam bas bas zadovoljan...
Praticu pa javljam...
 
Poslednja izmena:
Pokusah preko zvanicnog sajta da narucim neke Accessories, ali ni jedan od potencijalnih storova (uk, hr, cak ni us) ne rade shiping u Srbiju. Da li postoji neka caka ili moram koristiti neki drugi sajt?

M.
 
Pokusah preko zvanicnog sajta da narucim neke Accessories, ali ni jedan od potencijalnih storova (uk, hr, cak ni us) ne rade shiping u Srbiju. Da li postoji neka caka ili moram koristiti neki drugi sajt?

M.

Ili na nekog u inostranstvu ili na aliju, mislim da ima vecina dodataka za oneplus (malo skuplje ali je free shiping)...
 
Navodno mali crnja vec ima opt u posedu. Cim ga predstave ocekujte njegov review
 
Iskreno,ni ne gledam razne arene, uglavnom pocketnow i markusa,tako da ne znam kakvi su ti rev :) možda i AA,ni oni nisu loši...
 
aj mpx kao mpx su nebitni, ali to znači da je i dalje isti senzor, IMX 214, ne znam da ima neki veći od 1/3" a da je 13mpx... ako nema ni ois to je prosek u najavi.
 
Kamera je mislim najlošija stvar na OPO. Ako istu nisu poboljšali, baš su dobar posao napravili...
 
Pozdrav svima.
Posto telefon od pre nedelju dana ne moze vise da se narucuje sa oficijelnog sajta, a izgleda ga nece vise ni vracati zbog dvojke, zamolio bih ako neko od vas prodaje dobro ocuvan ili zna gde moze da se uzme nov za ok cenu javi na pm.
 
Pozdrav svima.
Posto telefon od pre nedelju dana ne moze vise da se narucuje sa oficijelnog sajta, a izgleda ga nece vise ni vracati zbog dvojke, zamolio bih ako neko od vas prodaje dobro ocuvan ili zna gde moze da se uzme nov za ok cenu javi na pm.
Jesi probao oppomart ? Tamo je bilo Ali samo 32Gb, 16 vise nema ni kod njih.
 
Valjda sa oppomarta ne moze kod u Srbiju,ako ste iz Srbije...
 
Nazad
Vrh Dno