Šta je novo?

OnePlus One

Meni deluje da je 1+1 kamera bolja od n5 koji trenutno imam, bar po slikama koje vidim. A n5 je definitivno bolji od g2. Šteta što 1+1 nema ois, to stoji... :(

Taman koliko je N5 bolji od G2, toliko je 1+1 bolji od N5 :) G2 ne pomazu ni fixevi ni nista, zbog LG-evog post processinga, da ne pricam o seckanju i manjku fps-a u slabije osvetljenim uslovima.
 
Ja baš slabo koristim kameru, ali su me slike baš pozitivno iznenadile. Čak i uveče su sasvim korektne. Još ja slikam raw i dam devojci da se igra u PS i ispadne skroz korektna sličica.
 
984d15524678207581a1f34fab44b7c1.jpg

15b00828459c8c291bc7c38e2e0fbee2.jpg

Lagano ce prebachiti 6 sati uz ovoliko stand by-a... Ja sam prezadovoljan...
 
Changelog za novu verziju fv5, ko voli da se igra može da proba. sad ois fali još više :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419884179630.jpg
    uploadfromtaptalk1419884179630.jpg
    167.1 KB · Pregleda: 234
Nisam probao nikakve fixeve, ima devojka telefon, ubacio sam joj Cloudy rom ali nisam se nešto udubljivao u tematiku, pošto ona nije zahtevniji korisnik. Ali ako već postoji neki fix, ako ti nije problem šibni mi link ili ime tog fixa preko pm. pa da joj instaliram. Inače ja sam poredio stock lg g2 kameru i ovu moju na n5 trenutno, deluje mi da je n5 bolja. Ali hajde probaću baš taj fix pa ćemo da vidimo...

Inače na n5 uvek uključen hdr mod. Ne isključujem ga :D
Isti rom koristim i xcam. Slike su bas dobre. Uporedjujem ih sa sonijem z1, jer slikam sa oba ako imam mogucnosti u tom trenutku. Moram priznati da je ovaj opo najbolje izbalansiran telefon ikada od pocetka android ere. Poceo sam da je pratim kad sam uzeo htc tattoo 2009. Zao mi je sto nije komercijalnije zastupljen, ali uredjaj kao u uredjaj, i plus kada se pogleda datum izlaska i cena je fantastican. Ne zaboravimo da svi uredjaji (ne samo telefoni) imaju po neku manu.
 
Ljudi malo pre mi je stigao fon. Isao sam u 3 ujutro na autobusku da ga doceka. Idem sada da spavam pa pišem sutra, tj. danas kada se lepo izigram utiske! :)
 
Ljudi malo pre mi je stigao fon. Isao sam u 3 ujutro na autobusku da ga doceka. Idem sada da spavam pa pišem sutra, tj. danas kada se lepo izigram utiske! :)
Haha. Ista takva situacija i kod mene je bila samo početkom oktobra. Cenim da mi je mnogo lakše bilo čekati nego tebi na -11 or something. :D

Bitno je da je stigao, čekamo utiske. :)
Što bi babe rekle: neka je sa srećom. :)
 
Hvala ljudi! Mogu vam reci da sam oduševljen telefonom! A i sam unboxing u 3:30h jutros je bio fantastičan! :D
Sviđa mi se minimalistic dizajn samog pakovanja, pa i telefona. Black sandstone leđa su na dodir perverzija :)
Danas su mi stigla dva update-a, i sada sam na 44S.
Utisci na prvu loptu:
1-zvuk je mnogo bolji nego na Nexus 5.
2-display, tu je negde ali je dosta veći i kada sam posle uzeo n5 u ruke bio sam u fazonu ovo mi je sada malo i ne bih opet na ekran od 5". Imam utisak da je slika bila za nijansu oštrija na n5.
3-kamera... Nisam stigao danas da testiram, ali ovih dana cu pa javljam.
E sada imam par pitanja.
Dalvik ili ART? Kako funkcioniše art na 1+1?
I neko mi je preporučio par strana u nazad diztronic case. Ono je USA sajt, i izađe sa postarinom preko 10e. Ima li neka jeftinija varijanta tog istog preko alija?
 
Ja cekam dva neka case-a koja sam narucio prije 15 dana sa Alija, ako ti nije kasno postavicu ovdje utiske... Tempered glass sa prethodne stranice mu je legao odlicno...
 
Brate mnogo je to za konverziju. :) Za konverziju ide tipa 2% od ukupno plaćenog iznosa. Bar je u mojoj banci tako.
 
Zavisi od banke do banke. Meni su skinuli čini mi se oko 15 ali mi je posle nekoliko dana vraceno 10. Da li je to bio vat ili šta već, ja ne znam.
 
Mene je izaslo sve ukupno 345e do Hrvatske, s tim da sam uzeo i one silver slusalice za 12e. Sad jos samo da stigne jednom pa da se radujem. :D
 
Ako plaćate deviznom karticom vezanom za evro, nema te "konverzije". Rezerviše se nekoliko % više, ali se ta suma oslobodi kad se realizuje plaćanje. Ja sam platio tačno onoliko koliko je bio račun, ništa banka nije uzela.
 
Kinezi i ROM. Kinezi stancuju hw, ali sw nije njihov domen, da jeste ne bi google i apple drzali gotovo ceo smartphone os market.Da je u startu dolazio sa kineskim ROM, verovatno ga ne bih ni kupio. Najbolji pristip bi im bio da puste cist google android, sa jako malim brojem customizacija.(tako nesto i najavljuju, ali videcemo)
 
pa i ne isplati se jer je u oglasima na KP 360 i odmah ga dobijes nema cekanja,carine i slicno
 
Al' 360 je, mislim, verzija od 16GB, dok je npr mene "izašla" 313E verzija od 64GB (sa sve shipping-om)
 
Ja sam izgelda imao srece jer sam kupio od lika za 350 verziju od 64gb.
 
Onda se slažem. To je super cena stvarno za 64GB kad rodbinu nemaš ili te ispale. Haha
 
Ja cekam dva neka case-a koja sam narucio prije 15 dana sa Alija, ako ti nije kasno postavicu ovdje utiske... Tempered glass sa prethodne stranice mu je legao odlicno...

Koji tempered glass si uzeo? Kako utiče na kvalitet slike, boja? Kakav je osećaj pod prstom? Slično staklu telefona?
 
Nazad
Vrh Dno