Šta je novo?

OnePlus One

Meni je baterija ponovo izdivljala prekjuce nakon sto su klinci igrali subway surfera.. statistike baterije takodje, navodno gplay services na 36%, sve ostalo na 0%.
Ugasio sam backup, wipe cache particije, videcu posle sledeceg ciklusa punjenja da startujem subway surfera i da vidim kako ce se ponasati posle toga.
 
Da, sms app je katastrofa na COS13, međutim meni ovo ne radi, FC kad probam da dodam osobu kojoj hoću da šaljem...
 
Da, sms app je katastrofa na COS13, međutim meni ovo ne radi, FC kad probam da dodam osobu kojoj hoću da šaljem...
Nisam neki sms/mms manijak i ne treba mi nesto super napredno(textra ima takodje delayed sending), ali "ovo" sto dolazi uz cos13 je sramota posle 12.1.Takodje dialer, sms/mms app mora da bude krstena za svaki mobilni os danas i iz principa necu da instaliram neku drugu.Ko odobrava ovakve odluke bas me zanima?



Sent from my A0001 using Tapatalk
 
ko bi da stavi google dialer, vrlo jednostavna procedura i radi.Izasla je rc9 verzija, ali sa njom nisam probao,vec rc8

1. Download the apk from http://www.apkmirror.com/apk/google...google-phone-2-5-11_rc8-android-apk-download/
2. Install the apk and disable the cyanogen dialler.
3. Go to settings->apps.
4. Click on the gear icon and select Default Apps.
5. Choose the Google Dialler as default apps for Phone app.
6. Reboot

Sent from my A0001 using Tapatalk
rc9 ne može da se instalira, 8 hoće...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Evo baterija posle gašenja backup-a i brisanja keša je opet na starim granama. Ja sam imao problem na cos 13 i na cm13 posle zadnjeg updejta, identično sve. Sada sam btw na cm13.

69a35be0d4e9f0065bebda7e3980f414.jpg
0a457e1f9d7d4de7568e162ece7320ed.jpg


Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Al' je tebi signal u ofsajdu :d

Sent from my m2 note
 
Baterija je dobra sad, par dana ga vozim na cm13, sve deluje kako treba...
 
Ima li nacina da se OnePlus Loop VR poruci sad dok je $0+shipping i da stigne u Srbiju?
Oficijelna stranica dozvoljava samo US adrese https://oneplus.net/loop
 
Poslednja izmena:
Posle poslednjeg updejta desava se da tel zvoni ali nema ili stigne poruka bez oglasavanja a naravnovda je sve ukljuceno?
 
Je li uobicajeno da se pali zelena "fully charged" lampica u toku punjenja iako je na baterija na 85%?
 
Jel to u developer options? Posto pod battery light nema nista
 
Pa sad... ne bih bas rekao da je logicno. Na 15 ili 5% se pali crvena da imas vremena zavrsis sta radis i odes do punjaca. Nema nekog razloga za 85%, pogotovu sto se opcija zove fully charged.
Ali, whatever. Nije neki problem, samo me zanimalo. :)
 
Vraćen Google dialer + Cyanogen Mods, Skype mod - integracija Skype-a u dialer, Twitter mod - Twiter na lock screen-u, OneNote mod, Cortana mod itd itd.
 
Jel neko od vas probao Paranoid Android? Vidim da su se svi oduševili što su izbacili novi rom, deluje mi baš pristojno

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Verovatno bih razmišljao u tom pravcu da imam bilo kakvu zamerku na COS. Meni je ovo odlično i nemam nameru da eksperimentišem.
 
Pa i ja sam se uvek vraćao na COS posle nekog vremena, ali oni floating prozori su mi vrhunsko rešenje, šta znam, ako mi bude dosadno i kada nađem nešto više na xda o ovom romu možda bacim fleš pa javljam utiske

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Instalirao sam danas ovaj zadnji OTA update koji mi je stigao pre neki dan.

U cemu je fora sa ovim Skype pluginom koji me je promptovao po prvom boot-u? Jel ubacena neka OS-level podrska za Skype, ili je jednostavno plugin tu da spreci skype da mi pojede 15-20% baterije bez ikakve potrebe [sto mi se ponekad desi, verovatno neki bug].
 
Kada izađe flashible zip jel treba da wipe-ujem nešto ili samo instaliram preko? Nervira me ako opet sve treba da sređujem
 
Nazad
Vrh Dno