Šta je novo?

OnePlus One

Nema više dalvik :)
 
Danas ga flešnuo, dosta microsoft aplikacija i modova, skoro pa da nervira

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Telefon je konstantno vreo posle zadnjeg ubdejta, a baterija jako jadna, a i sporo se puni. Nešto su opasno sjebali, Android core apps drži wakelock po ceo dan, troši po 25% baterije. Go back to cm 13 stable, tačno sam znao da ovo udruživanje sa Microsoft neće na dobro da izađe...

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Ima tamo na forumu par žalbi na to, prelistaj, nisam se udubljivao jer je kod mene sve ok.
 
Dodali su panorama mod(jako loš po meni) i microsoftovu hyperlapse aplikaciju. Sve je integrisano unutar app za kameru. Hyperlapse sam i ranije koristio, dobro radi.

Btw gledam OP3... Svideo mi se bio baš u startu i počeo sam da pravim računicu. Međutim, ovo je prokleto dobar telefon i mislim da ćemo i dalje da se družimo.
 
ako smislis neku racunicu za OP3 javi ovde, ima nas jos koji ga potencijalno merkamo.. ;)
 
Realno OPO će da radi posao još godinu dana bez problema, ali neću da čekam da postane bezvredan :D zato uskoro ima da radi oglas i drugar iz Nemačke, pa da vidimo kakv je OP3 :D
 
Ne znam, igrice i te neke stvari ne igram pa me znam kakvo je tu stanje. Sve ostale komande izvršava trenutno, memorije imam dovoljno, zvuk je perfektan i ovako i na slušalicama, baterija bolesna + COS. Jeste OP3 noviji, moderniji ali ne znam šta ću to da dobijem prelaskom sem da eto zadovoljim sebe nečim novim.

Za 10tak dana idem za HR tako da imam malo vremena da prelomim :)
 
Nemojte da se zeznete, OxygenOS je smeće, posle OnePlus Two i agonije, više nikad OnePlus.
 
Kakvu agoniju si imao, ja sam sa OP2 prilično zadovoljan, nikakve ozbiljne mane nisam primetio?
 
Jeste bio smeće onaj 2. nešto što sam probao na OPO ali ja mislim da će za OP3 u roku od mesec dana već biti pristojan CM rom i to je to, nema smaranja. mada bi dao ovom novom Oxygenu šansu svakako.
 
9d0bb39fdd77630cc682dbaaad6c92b5.jpg


Je li i ranije pisalo ovo Charging rapidly na lockscreen-u dok je na punjacu? Meni se chini da je bilo samo Charging...
 
Ne, to je "novo". Samo još da nam objasne kako se to ubrzano puni pošto je sve isto...
 
Mislio sam na mob... Mada mozda ni on nije.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Mislim da preko PC USB-a [sa slabijom strijom] se fon puni sporije, pa su sada mozda normalno punjenje preimenovali u "rapid". :)
 
Sto je inace jako potrebno bilo :D

Mislim da fabricki punjac puni sa 2A sto je skroz ok i poprilicno se brzo puni OPO...
 
Fabricki punjac od OPO-a je odlican... Meni supruga ima S5 i nema trika da njenim punjacem mogu da napunim telefon za priblizno vrijeme... Ako ga koristim dok se puni, ne moze postici...
 
Posle recimo desetak različitih romova, COS, CM stable, CM nightly različite varijante, MiUI, oxygen, paranormal, darkobas flešovao sam Resurrection remix 5.7.0. Drugi dan tek, ali mogu reći da je ovo možda najbolji rom trenutno. Prešao sam sa CM 13 zadnjeg stable, baterija je bila baš slaba. Ovde je vrhunska, bolja nego na COS12.1. Rom ima svaku stavku iz CM i još mnogo drugih. Evo i neki ss da se uverite.uploadfromtaptalk1467847960554.png

Sent from my A0001 using Tapatalk
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1467847927522.png
    uploadfromtaptalk1467847927522.png
    69.2 KB · Pregleda: 68
Ovo je meno slabo za bateriju iskreno. Doduše zavisi koji je odnos Wifi/3G ali ja samo na Wifi izvlačim bez problema 8-9h SOT, u kombinovanoj varijanti 6h+ SOT na COS13.1. Ništa root itd.

Edit: Inače ne znam jeste li primetili, vidim da se dosta njih žali ali nakon pretposlednjeg i ovog poslednjeg update-a, obrišete Boxer mail app, restartujete telefon ona se vrati i morate ponovo da je brišete...

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam pri kakvom korišćenju izvučeš 8h sot-a, ali nikada mi nije prešao 5 sati. Ni na jednom telefonu. Devojka na Redmi note 3 pro izvuče 7 sa vrćom baterijom i novijim soc-om. Baci neki SS

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Kačio sam nekoliko puta ovde na forumu SS, najveći je bio preko 10h SOT ali to je bilo na KK, na LP i MM nije baš takva baterija. Naravno kažem, to je Wifi only situacija, u kombinovanom režimu je manje ali svakako 6h+. Sada mi je potrošnja takva, da za 50-55min konstantnog korišćenja telefona(TT, WA, Viber, FB, browser itd) potrošim 10% baterije na Wifi.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Na kojim ste vi mrežama? Mene konstantno signal smara, počinjem da sumnjam da nije do telefona nešto

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno