Šta je novo?

Oneplus Nord 2

23.1 prodjoše dve godine kako imam nord 2. Telefon i dalje radi odlično, a ni jedan reset mu nisam radio, nemam ni potrebe zato i nisam radio reset. Baterija ne primećujem da je nešto oslabila. Da nedužim sa komentarom nord 2 ostaje kod mene do daljnjeg.
 
Čodna politika naših operatera, izbacili su iz ponude OnePlus brend a dodali neke nepoznate brendove kao taj Nothing. U redu možda su im dobri telefoni ali kome ćeš ga prodati kada kada dodje vreme zamene. I OnePluis se teže prodaju kao polovni telefoni a tek ovo.
Naredni puta kada trebam kupiti telefon ako ga OnePlus nema kod operatera i nema dobra ponuda od Realme telefona hteo nehteo moraće neki Samsung ili za keš na kp mada bez garancije mi se ne kupuje, jednom sam kupio nov na kp beše neka nokia windows i crče nakon godinu dana.
 
Poslednja izmena:
Pa pazi ,svi su nekad bili nepoznati ,nekome .Većini je taj koji si pomenuo kao poznat i kao isplativ posle da prodaš (realme)je nepoznat .I sigurno ne drži duže cene od Nothing-a. Pa OnePlus je i dalje većini nepoznat ,o čemu drugo da pričamo .Ja sam uglavnom i furao te "nepoznate" marke na početku ,tako da nije ništa čudno što sam uzeo i sada . Nothing jeste novi brend ,al ko god malo prati zna ko ga je osnovao,i zna o kakvoj se priči radi .Za 3 g su napravili uspeh (u svetu,mi smo nebitni ) kakav je malo ko .

Neko iznad me pita da elaboriram što je nothing najbolja kupovina u yettelu..Pa tada kada sam gledao cene ,sve ono što je bilo oko tog iznosa ,bilo je slabije od Nothing-a 2 .Naravno ne možeš da uzmeš takav tel za 2000 din mesečno ,ali yettel koji je inače najskuplji po tom pitanju ,je imao pristojnu cenu .Ne znam sad stanje ,nisam pratio par meseci ..
 
23.1 prodjoše dve godine kako imam nord 2. Telefon i dalje radi odlično, a ni jedan reset mu nisam radio, nemam ni potrebe zato i nisam radio reset. Baterija ne primećujem da je nešto oslabila. Da nedužim sa komentarom nord 2 ostaje kod mene do daljnjeg.
isto sam kupio kad i ti, isto ga koristim, jednom hard reset uradio kad nije prepoznavao ulaznu lozinku iz ne znam kog razloga, ma radi kao 1. dana, ovo je 1. tel koji koristim 2 god, svaki prethodni od 1 mesec do godinu dana max, i dalje ga necu menjati
 
Takođe potvrđujem da telefon radi besprekorno. Šta više, jedan od najdosadnijih telefona koje sam do sad koristio (a bilo ih je dosta), jer apsolutno sve radi kako treba. Sistem stabilniji i od samsunga, huawei, xiaomi-a. Još mu nisam našao naslednika, što zbog cijena novih, što zbog performansi ovog telefona.
 
Sve isto, potpuno se slažem ništa ne bi dodao.
 
Takođe potvrđujem da telefon radi besprekorno. Šta više, jedan od najdosadnijih telefona koje sam do sad koristio (a bilo ih je dosta), jer apsolutno sve radi kako treba. Sistem stabilniji i od samsunga, huawei, xiaomi-a. Još mu nisam našao naslednika, što zbog cijena novih, što zbog performansi ovog telefona.
Meni baš činjenica da je dosadan žulja da ga zamenim
Moja jedina zamerka za Oxygen OS je nedostatak bilo kakvih tema.

Da tako nešto postoji-telefon bi bio mnogo zanimljiviji.

Ovo sam delimično rešio sa Nova Launcherom-ali nešto se baš i ne slažu najbolje(primećujem bagove u poslednje vreme)

E da po pitanju baterije: ja ne mogu da izvučem nikako više od jednog dana. Tj ako ga koristim "normalno". Ako ga ne pipam-onda nije problem. Brzo punjenje je super i razmazi se čovek dosta kad ga ima.

Mislim da je dual sim iz nekog razloga kod mene problem(za lošu bateriju)
 
Meni baš činjenica da je dosadan žulja da ga zamenim
Moja jedina zamerka za Oxygen OS je nedostatak bilo kakvih tema.

Da tako nešto postoji-telefon bi bio mnogo zanimljiviji.

Ovo sam delimično rešio sa Nova Launcherom-ali nešto se baš i ne slažu najbolje(primećujem bagove u poslednje vreme)
Ja koristim Microsoft launcher, jer gotivim način kako pokazuje sve i olakšanu pretragu. Windows phone mi je bio pre odličan. Sa 512 MB rama radio bolje i brže nego sada telefoni sa 4 GB
 
Microsoft launcher je za nord 2 i bolji od nove, radi dupi tap za zaključavanje, sve je na srpskom, jedina zamerka mi je u onim vestima levo jer je sadržaj meni ne zanimljiv. Microsoft launcher sam probao samo jedan da i vratio se na fabrički.
Moja jedina zamerka za Oxygen OS je nedostatak bilo kakvih tema.

Da tako nešto postoji-telefon bi bio mnogo zanimljiviji.
Šta da kažu jabučari, kako ga kupiš to ti je to i slikaj se.
 
Odlagao sam ovaj neki zadnji update duži period i konačno ga prekjuče instaliram. Sinoć ostavio telefon sa 74% baterije u 22:30, jutros ustajem u 07:00 sa 74% baterije (ugašen wifi, podaci). Da li je do update ili je slučajno, na znam, ali svakako je savršeno. :)
 
Telefon koji je star skoro 3 godine. Puni se isključivo brzim punjačem (za koji su govorili i govore da šteti bateriji), punjen bez bilo kakvog pravila. Nekad 5-10min, nekad cijelu noć. Još kupljen polovan. Vjerujem da bi na Iphone zdravlje baterije bilo na nekih 70 i nešto % i već bi bila za zamjenu.
Mislim da je google zamislio da ovako izgledaju njegovi pixel telefoni (ne zbog baterije, nego os). :)
 
Sve samo reci hvale....Retko za koji telefon mogu da procitam ovoliko pozitivnih komentara
Ma Oxygen je vrh, najbolji OS od svih trenutno. Jedino me nervira voLTE.
Kakvih problema imas sa VoLTE? Ja ga nemam uopste jer ni nemam VoLTE,ne znam ni kako da ga ukljucim.
 
Sve samo reci hvale....Retko za koji telefon mogu da procitam ovoliko pozitivnih komentara

Kakvih problema imas sa VoLTE? Ja ga nemam uopste jer ni nemam VoLTE,ne znam ni kako da ga ukljucim.
Pa to i kažem, nemam ga pa me to nervira jer tuda gde se krećem 3/4g radi očajno za talk. Navodno domaći operateri nemaju instrukcije od proizvođača OnePlus za uključivanje ove opcije na njihovim telefonima.
 
Pa to i kažem, nemam ga pa me to nervira jer tuda gde se krećem 3/4g radi očajno za talk. Navodno domaći operateri nemaju instrukcije od proizvođača OnePlus za uključivanje ove opcije na njihovim telefonima.
Jednostavno ne razumem. Ja sam moj NORD 2 uzeo preko operatera YETEL,i kako nemaju kada su oni sami distribuirali taj telefon na nase trziste. Ako si neki distributer treba da imas sve sto je potrebno da taj telefon radi na tvojoj mrezi,zar ne? Ili gresim mozda?
 
Oxygen beton stabilan i pouzdan, imam osjecaj vise i od Pixel OS-a. Nikad ni najsitnijeg baga nisam imao, cak ni kozmeticke prirode, tri generacije Norda imam. Ne znam kakav je Nothing OS u odnosu na Oxygen?
 
U Sloveniji radi fino 5G i Volte, samo što tamo gde sam ja zeza malo ako sam na 5G pa ne radi net, i čim prebacim na 4G onda sve ok. Volte nemam neku potrebu da koristim pa ugašen je. Inače i dalje vrh punjenje, brzina...

Uzeo sam Pixel 8 pro zbog kamere i videa, tako da za mesec dva One plus prodajem...
 
Ja se razmišljam da uzmem Nord 3, iako sam sebi reko da sledeći fon mora da ima eSim.
 
Kako necu, kad putujem negde pa unapred kupim prepaid esim i instaliram pre dolaska u zemlju. Cak i u CG moze esim prepaid 5g za 10e da se uzme turisticki paket.
 
Jedino to ali u odnosu na običan sim ništa ne dobivaš. Iphon je napravio pravi potez za Ameriku po pitanju esima kada je samo njega stavio kao opciju.
 
Nazad
Vrh Dno