Šta je novo?

OnePlus 9/Pro

@zbunjujem_masu epa kupi pa posle piši, ois i većini nije bitna stavka ali oksygenos jeste i kad jednom probaš vidiš šta si do sada koristio.
Pa kupio bih ga da ima bolju kameru sa OIS i sd870 umesto 888. Baš taj običan 9. A52s koji je duplo jeftiniji ima OIS. 😁
OP telefone sam izbegavao zbog prosečne kamere, sada ih izbegavam zbog prosečne kamere i previsoke cene. Softver mi ne igra nikakvu ulogu, što dalje od stock Androida to mi je bolje. Ne bih baš dao 700-750e za Pro model.
 
@zbunjujem_masu epa baš što čistiji android je odlika dobrih softvera na kojima više i nemoraš nova launcher da koristiš. Kupi nord 2, povoljna cena, ima stabilizaciju, odlične kamere, izrada i rad odlični. Nadji mi takav šaomi za 400 e. a52 s neću ni da pominjem jer mu nije ni približan. Ne idi dalje pogledaj samo bedno pakovanje a52 s i pakovanje norda 2, pa punjači itd itd.
 
Imam jedan zanimljiv problem na OP 9. Skine update i pri instalaciji pukne i piše neuspelo.
Probao sam OTA, preko Oxygen updatera pa čak i skinuo preko OP sajta pa sa kompa ubacio...
Ne znam u čemu je problem... Hard reset ne pomaze
 
Gledam kod mtela BiH, nesto mi ovo nerealno malo?! Prakticno telefon (oneplus 9 pro) dodje 50 eura i pretplata na paket naravno😁

Ako je ovako, ovo je kradja bukvalno.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-02-12-13-16-09-12_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-02-12-13-16-09-12_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    60.8 KB · Pregleda: 41
Intetesuje me da li je neko upoznat sa problemom koji se desava na viberu. Kad hocu da pozovem video pozivom ugasi se ekran i nema nikakvu funciju a pozadini se cuj sve, neko vreme nema slike kao da je ugasen, moze neko da me pozove redovnim pozivom, ali ekran ne reaguje, sve dok ne prodje neko vreme pa se vrati u normalu, ali sa koriscenjem vibera opet se sve ponovi i opet neko vreme bez ikakvih znakova..Neko zna za taj problem?
 
Intetesuje me da li je neko upoznat sa problemom koji se desava na viberu. Kad hocu da pozovem video pozivom ugasi se ekran i nema nikakvu funciju a pozadini se cuj sve, neko vreme nema slike kao da je ugasen, moze neko da me pozove redovnim pozivom, ali ekran ne reaguje, sve dok ne prodje neko vreme pa se vrati u normalu, ali sa koriscenjem vibera opet se sve ponovi i opet neko vreme bez ikakvih znakova..Neko zna za taj problem?
Deluje kao neki problem viber/proximity senzor. Uradi backup za viber, pa reinstaliraj viber.
 
Pozdrav, uzeo sam 9 pro i imam jedan problem...zvucnik je preglasan i kad se pojaca na 30-40 posto osecaju se vibracije koje se prenose od zvucnika dole na ceo telefon...sve sto se vise pojaca zvuk sve se jace oseca .. kao neka blaga vibracija...i to me jako nervira.Da li jos neko ima takav problem? Sta mislite da li je zvucnik neispravan?Da ga saljem u servis...mnogo telefona sam promenio i nisam naleteo na ovakav problem...
Sto je najgore kvalitet zvuka je dobar i jako je glasan.
 
Taj problem je postojao kod telefona sa jakim zvucnicima, kao npr. HTC kad je imao Boom sound.
 
Ja preso...s 9 pro na p50 pro i nema tolike razlike o kojima se prica....cak je negde op bolji
 
Prezadovoljan fonom i posle god dana pogotovo nakon an 13…cekam sad u martu 11 pro ...jer 10 tka relano nije nesto bolja...inace zasluzuje vecu ocenu od one na dxo marku za kameru od 118...koristio i pixel6a koji ima bolje ocene kamere...ova kamera je bolja a cak i u nekim mracnim situacijama i od p50 pro koji sam takodje isprobao,pogotovo ultra siroka
 
Nazad
Vrh Dno