Šta je novo?

OnePlus 9/Pro

Koliki hajp oko ovoga, kad ja tamo ono međutim! Jedno veliko "ima prostora za napredak". Sve ostaje isto; Samsung S serije za sveukupan dojam, Huawei Mate 40 Pro za fotografiju, Xiaomio i dalje "value king". Idemo dalje...
 
Solidno razočaranje.
Prednja kamera kao baš losa, video ništa posebno, a i telephoto isto prosek, kao i baterija.

Sviđaju mi se jako ultrawide kamera i punjač.

Skoro mi je i ružniji od Mi 11, a to je uspeh.

Šta im bi da postave senzor otiska onako nisko?

Prošla generacija i dalje odličan telefon.
Za mene i dalje notchless predivni ekran na 7t pro pobeđuje sve. Ako gledamo izgled i tako to.
 
Cekao sam da vidim sta ce doneti serija 9,sto se mene tice,ostajem do daljnjeg na "obicnoj" osmici.......
 
Ja ne znam za vas.... Ali koliko su digli hype oko ovih kamera, na kraju nis specijalno. Daleko od toga da ne valjaju....
 
kao i svaka serija i svaka godina, cekamo 9T :cool:
 
Ja vjerujem da ce u buducnosti to da se poslozi...nesto se ne sjecam kako je bilo sa Huawei i Leicom...da li su oni odmah "profunkcionisali"
 
Koliki hajp oko ovoga, kad ja tamo ono međutim! Jedno veliko "ima prostora za napredak". Sve ostaje isto; Samsung S serije za sveukupan dojam, Huawei Mate 40 Pro za fotografiju, Xiaomio i dalje "value king". Idemo dalje...
Bukvalno.
Hajpovali kao ludi, na kraju ništa novo nisu ponudili. Bitno da su nabili cenu.
 
Tugo pregolema šta je ovo!?!...za utehu, bar ove po mraku fotke radi kako treba pa kome je to prioritet, verovatno neće pogrešiti
 
Kamera je super, bar po mraku spada u top klasu.
Po danu mislim da moze softverski da se ispegla zato što je senzor super, ultrawide senzor isto jedan od najboljih koji daje super rezultate.
Osim kamere nema nekog napredka u odnosu na 8pro...
Mislim da kome kamere nisu prioritet 8T je za ispod 500e super kupovina
Ili 9R koji je prepakovani 8T.
Jel kamera (wide i ultrawide) na 9pro i 9 potpuno iste?
 
Poslednja izmena:
Još jedno u nizu razočarenja...čekamo dalje (govorim generalno, ne samo za op).

Lično mi 8 pro čak i lepši...a po ovome što sam video i po neke slike lepše ispadnu na starom telefonu 🙄 sve u svemu nema poente menjati
Ja bih rekao da danas nema nista bolje, nego kad novi model razocara.
 
Planirao upgrade cim izadje, ali ostajem i dalje na OP6. Kamera na obicnom modelu jeste bolja nego na 8T, ali ne vredi upgrade-a za tu cenu i bateriju koja je slabija nego pre. Samo se nadam da ce mi baterija potrajati jos ovu godinu dok ne izadje 9T (i da se nadam da ce imati vec bat i manju cenu) :)
 
S obzirom na dinamiku izbacivanja novih modela, ovako nesto je najbolje sto moze da se desi. 8pro bi trebalo malo da sklizne, ali ne treba ocekivati previse. Isto vazi i za ostale proizvodjace, sto losiji novi modeli, to bolje. Rekao bih da je ok da svaki drugi bude dobar.
 


Kamera/e i dalje lošija/e od flagship konkurencije
 
Na našem tržištu, u početku, biće (samo) 9pro, i to samo kod Telenora.
Izbor: Peca benchmark.
 
Izgleda da je i ovaj put imao proverene informacije:

Pitanje je da li će bilo koja kompanija u potpunosti rešiti te probleme sa SD888.
 
Lagano se reši problem - izbaci se 888 i koristi 870.
 
Evo sredine meseca, zna li neko nesto o datumu stizanja u Telenoru ?
 
Screenshot_20210517_223325.jpg
Još uvek nista, a koliko vidim, ne zna se ni kad će..

Baš truba!
 
Kad sam ih ja zvao pre mesec dana morao sam operatorki objasnjavat da je oneplus marka telefona kojeg imaju vec u prodaji ....mozete mislit kad sam pitao za 9 pro ....radi se o telenoru
 
Inače, izašao a12 preview za 9 i 9pro. Ne usudjujem se da probam, ipak je rani build :)
 
A sad kod Madjara svako po svoj primerak.

Bitno da imaju 58 iPhone-a u različitim dezenima, kakva grupa teletabisa, 3 puta ih pitam i svaki put različito. Sad odgovor da ga neće ni dobijati.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210526_130655_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_20210526_130655_com.google.android.gm.jpg
    62.4 KB · Pregleda: 66
Nazad
Vrh Dno