Šta je novo?

OnePlus 9/Pro


Summary.

OPPO Reno5 Pro+ or Sony IMX766 performance in photography gives the most intuitive feeling, described in one word is “stable” where the stable is not only the literal meaning of stable, more is in a variety of scenes, stable, excellent samples, especially the focus speed and night shooting performance, is impressive.
 
Poslednja izmena:
oneplus-9-pro-green-purple-colors-1000x563.jpg


OnePlus-9-Pro-3-1200x738.jpg


OnePlus-9-Pro-4-980x552.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni su ove boje mbogo dosadne, da ne kazem ruzne. Ali posto vecina stavi masku, ni nema veze 😁
 
Lako je za boje, pitam se sta ce biti sa cenom non pro modela. Ako ce Oppo Find X3 Neo kostati 700 funti, koliko ce OP9...
 
Pri tome se priča da će op9 biti plastičan? Znači pro ce biti sigurno oko 1100e.
 
Auuu, crni i sivi bruka... Cak mi se mozda za nijansu vise svidja sivi..
 
Kamera obećava ali hajde da sačekamo još koji dan. 128 GB Pro će koštati 1.000 €, dakle bar 1.100 za 256 GB, ako uopšte stigne koji u ovu sprdnju od države.
 
Kamere će biti slične kao kod oppo find x3 pro modela, znači wide i uw će biti isti senzor, tele će biti 2 ili 3X, verovatno neki macro i to je to, ne verujem da će one plus imati bolje kamere od oppo-a koji je po meni podbacio ove godine.
 
Bili su ranije kod operatera, zasto ne bi i sad?
 
Samo je pitanje da li će imati kamere kao konkurencija, jasno je i njima da više za cenu od 1000+ € nema đidanja na tom polju :)
 
Za 1000e mora da ima jednostavno sve.
 
Sivi model izgleda vrhunski. Nadam se da će kamere biti kao što obećavaju, pa da bude kompletiran(za te pare).
 
Indusi uveliko portuju ColorOS na Oneplus 8. Ne treba čuditi ako naredne godine krene to globalno.
 
Na kraju jedino što će ostati od One Plusa biće ono silent on-off dugme :rolleyes:
 
The OnePlus 9 in its cheapest version with 8GB of RAM and 128 GB of internal flash memory costs "only" 700€ in Europe.
For the OnePlus 9 Pro, on the other hand, the customer has to put at least 200€ more on the table. The starting price of the top model from OnePlus is in this country at 900€.

This means that the prices are completely identical to the models in the OnePlus 8 series.


OnePlus 9 700€
OnePlus 9 PRO 900€

 
Sve da razumem, ali plastični okvir kod telefona od 700e.. ponovo te lažnim marketingom guraju da kupiš skuplji telefon. Neverovatno koliko kod firmi nema kreativnosti.
 
$549 | $699 | $899 Those are the leaked prices for the OnePlus 9R, 9 and 9 Pro.
Oneplus 9R
So, this is the Oneplus 9R, has a macro and depth sensor (because we all love those) and a dual flash...
ExKjh7VXIAINaUv
 
Na sve to i kamera na pro modelu je prosek. Deluje da je dostignut maximum što se tiče standardnih oblika telefona, već godinama se izbacuju iste stvari.
Flip/fold telefoni su malo prodrmali industriju ali po meni nedovoljno..

 
Poslednja izmena:
Solidno razočaranje.
Prednja kamera kao baš losa, video ništa posebno, a i telephoto isto prosek, kao i baterija.

Sviđaju mi se jako ultrawide kamera i punjač.

Skoro mi je i ružniji od Mi 11, a to je uspeh.

Šta im bi da postave senzor otiska onako nisko?

Prošla generacija i dalje odličan telefon.
 
Još jedno u nizu razočarenja...čekamo dalje (govorim generalno, ne samo za op).

Lično mi 8 pro čak i lepši...a po ovome što sam video i po neke slike lepše ispadnu na starom telefonu 🙄 sve u svemu nema poente menjati
 
Ja sam ocekivao bar 4800mAh bateriju.. Kameru bih oprostio..
 
 
Nazad
Vrh Dno