Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Meni se ne sviđa to sa osvetljenjem, svakih par dana zabaguje gestures pa ne radi home i recents već samo back, restart to rešava.
I baterija mi se čini malo lošija nego na 10.
Generalno ne vidim ni jednu prednost ovog apdejta.
 
Kod mene je baterija definitivno lošija, problem sa osvetljenjem postoji. WiFi je stabilan.
 
Ja sam problem sa osvetljenjem i preteranjim smanjivanjem imao i ranije. Sa 11icom sam imao malo problema sa baterijom, i generalno fluidnost sistema nije bila na istom nivou, pojavilo se malo laga. Ali od kako sam odradio factory reset i sredila se i baterija i ta fluidnost
 
Meni je 11 dosta bolja. Fluidnija, bolja baterija sve baš lepo klizi.
Naravno factory reset odrađen posle instalacije i par dana dok se slegne sistem.
 
Stize uskoro ispravka za bagove na 7T 11.0.0.2
 

Prilozi

  • Screenshot_20210416-204506__01.jpg
    Screenshot_20210416-204506__01.jpg
    51.2 KB · Pregleda: 83
Ne radi jtools na OOS11 do daljnjeg. Ja sam jutros sebi podesio OVO. Radi šta treba, cuju se obe strane. Nisam probao da li se startuje sam posle restarta (pise da startuje).
Jedino treba rucno posle "bacanja" u airplane mode. Probaj, ne treba root, nemam ga ni ja.
Nažalost počela je opcija da mi se gasi, odmah se pojavi čim uđem opet u app ali ono...
 
Meni i dalje radi normalno. Da ti menadžer ne ubija proces?
 
Nesto testiram osvezavanja malo stavim na 60hz malo 90hz i ne mogu da primetim razliku. Znal neko na koji nacin to najbolje da vidim primetim?
 
Udari refresh i na system-u, radi - ponudiće ti i na njemu. Bar meni jeste.
 
Upravo mi se pojavio update na O.Updateru..
Meni se na 7t pro pojavio i u O Updateru i po prvi put na vreme kroz sistem oficijalno.

Više nemam sitan lag kad prebacujem na shelf, što je super promena.. Takođe ni kada spuštam notification bar kada npr igram igricu.
 
Poslednja izmena:
Stize zakrpa od 156mb 11.0.0.2 Citam na community neko napisa da 7T nece imat AOD Always on display jer 7T ne poseduje hardver neki potreban za AOD.
 
Ne radi mi aplikacija Dolby Atmos kako predjoh na Android 11 instirao sam je al nema sanse da se pokrene znal neko resenje?
 
Izasao je novi update 11.0.1.1 za seriju 7, doduse izgleda prvi talas samo APAC regija.

Changelog
  • System
    • Improved the system fluency
    • Fixed the occasional issue that Google Fi SIM card cannot accept incoming calls
    • Updated Android security patch to 2021.05
  • Shelf
    • Improved the swiping experience of Shelf
  • Gallery
    • Improved the loading speed of previewing pictures
  • Phone
    • Fixed the occasional issue that incoming call interface delays to display
    • Fixed the occasionally abnormal display issue when making a call
  • Camera
    • Fixed the occasional issue that the mirror effect fails to work
    • Fixed the abnormal issue with the camera when zooming in macro mode
    • Fixed the abnormal issue with some buttons when taking pictures continuously in Nightscape mode
  • Network
    • Improved 4G network communication
    • Improved the stability of Wi-Fi connection
 
Cekam ispravku za 7T.. i dalje wi fi se ugasi pa automatski opet poveze cesto, panel sa obavestennima sporo podize i tako jos neki bagovi. Interesantno jos da dodam kod wi fi taj problem imam samo na tenda extenderu dok na ostim modemima ruterima radi sve ok.
 
Eo ga
 

Prilozi

  • Screenshot_20210524-105623.jpg
    Screenshot_20210524-105623.jpg
    51.6 KB · Pregleda: 64
Stiago update a bolji da nista nisam dirao,prvo zeza automatsko osvetljenje i bez ikakvog razloga za otkaci sa WIFI-ja i kad ga upalim on se kao ponovo nakaci... 🤬
 
Meni sve super radi, zadovoljan sam fluidnošću i sve super. Čak sam i VoLTE osposobio.
 
Jel može na A1(vip) VoLTE?
 
Jel može na A1(vip) VoLTE?
Evo sad vidim sve više ljudi dobija automatski aktivirano ni ne traže od operatera. Već drugi drug u A1 dobija automatski pa me pita šta mu se to pojavilo gore (ikonica za VoLTE).
 
@The PunisheR Ako možeš ostavi tutorijal koji si pratio, softverski deo.
 
Evo napravio sam mini tutorial sa moje strane, jer sam ja pratio par tutorijala pa sam objedinio u jedan folder sve sto vam treba. Uploadovao sam na svoj dropbox pa ako bude nekih problema vi pisite pa cu rado pomoci.

 
Vidim jutros obaveštenje i tek onda skontam zašto mi se povremeno deaktivira opcija za snimanje razgovora.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210603-033722.jpg
    Screenshot_20210603-033722.jpg
    58 KB · Pregleda: 40
Nazad
Vrh Dno