Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Aspirin za besne Indijce sa Community-ja :D
 
11.0.3.1
 

Prilozi

  • Screenshot_20210830-123230.jpg
    Screenshot_20210830-123230.jpg
    72.1 KB · Pregleda: 61
Stigao i na 7T pro sinoć.
Sviđa mi se bitmoji forica za ambient display.
 
Pozdrav drugari,
Da li neko moze da postavi neki muzicki plejer koji je lajt i iskace u sekundi.
 
Ja koristim phonograph već dugo i odličan je, brz i jednostavan i nije nakićen nepotrebnim glupostima.
 
Jos jedno pitanje...
Gde da aktiviram na nalogu da pamti wifi sifre.
To radi na ajfonu...kad pristupim sa drugim fonom ili ovaj resetujem,da ne moram.stalno da kucam sifre za rutere na kojima sam se vec kacio...
 
@WladiMeer81 Čuva šifre.
Ideš Settings/Wi-fi and Network/Wi-Fi/Saved Networks/izabereš mrežu i share. Ovako izgleda:
 

Prilozi

  • Screenshot_20211008-153208.jpg
    Screenshot_20211008-153208.jpg
    47.3 KB · Pregleda: 23
Da,ali ako bi sada resetovao telefon,morao bih opet da ukucavam sifre.
Mislio sam da to google sejvuje negde na mom nalogu.
 
Da,ali ako bi sada resetovao telefon,morao bih opet da ukucavam sifre.
Mislio sam da to google sejvuje negde na mom nalogu.
Mislim da to google i radi, barem meni ostaje sačuvano. Pogledaj u podešavanjima pa Google pa backup.
 
Pozdrav, zanima me da li ima neki servis u Srbiji da radi popravku ekrana na ovom modelu? Telefon mi je ispao napuklo je staklo, ali je touch i dalje radi.
 
Probaj u Promobi, za njih sam cuo samo dobe reci sto se tice ekrana i slicno.
 
Može li neko da proveri Widevine sertifikat? Iz nekog razloga od Nove Godine je na L3.
Može preko aplikacije DRM Info
 
Može li neko da proveri Widevine sertifikat? Iz nekog razloga od Nove Godine je na L3.
Može preko aplikacije DRM Info
Ja sam imao taj problem, ali sam našao neki apk na xda (potraži ne sećam se tačno gde) koji sam instalirao i nakon doga se vratio na L1.
 
@The PunisheR
'ebo sam mu kevu, 2 dana se zezam. Probao sam sve verzije androida preko msm tool i nista. :mad:
Mogao sam odma' lepo da bekapujem boot.img preko magiska, i isti patch-ujem. Otkljucam bootloder, flesujem patch-ovani boot,img u oba slota, i preko magiska upalim onaj hide. Sad je full.
Nema sile vise da se zezam sa androidom, ovo je banalna stvar. Nisam nikad od kako imam op7pro rutovao, niti se zezao sa romovima i na kraju da bih sredio glupost, morao sam. Ne da mi se da furam klot xD
 
@The PunisheR
'ebo sam mu kevu, 2 dana se zezam. Probao sam sve verzije androida preko msm tool i nista. :mad:
Mogao sam odma' lepo da bekapujem boot.img preko magiska, i isti patch-ujem. Otkljucam bootloder, flesujem patch-ovani boot,img u oba slota, i preko magiska upalim onaj hide. Sad je full.
Nema sile vise da se zezam sa androidom, ovo je banalna stvar. Nisam nikad od kako imam op7pro rutovao, niti se zezao sa romovima i na kraju da bih sredio glupost, morao sam. Ne da mi se da furam klot xD
Jesi namestio?
Ja sam se bio iznervirao kad sam odjednom video da mi netflix app nema taj sertifikat i da mi ne daje full HD i hdr... I tražio tražio i nađem neki kao apk na xda forumu, od kad sam ga instalirao L1 stoji i nakon par apdejta što su bili.
Al fora je što se meni izgubio L1 iako nisam root-ovao itd.
 
Jesi namestio?
Ja sam se bio iznervirao kad sam odjednom video da mi netflix app nema taj sertifikat i da mi ne daje full HD i hdr... I tražio tražio i nađem neki kao apk na xda forumu, od kad sam ga instalirao L1 stoji i nakon par apdejta što su bili.
Al fora je što se meni izgubio L1 iako nisam root-ovao itd.
Sredio sam. I meni se izgubio posle nove godine bez razloga. Nikad telefon nije rutovan itd. Mozes da nadjes taj apk? Nije frka, sredio sam. Al' ako se opet desi.
 
Sredio sam. I meni se izgubio posle nove godine bez razloga. Nikad telefon nije rutovan itd. Mozes da nadjes taj apk? Nije frka, sredio sam. Al' ako se opet desi.
Joj nmg da nađem, al potrudiću se. Meni se to desilo tipa u maju.
 
Vredi li sada uzeti ovaj phone za 200e , imaju li redovnne zakrpe, nisam nikad koristio njihovc uredjaj! Kako ste zadovoljni kamerama i videom
 
Kakva podrška? Telefon izašao pre 3 godine 😂
 
Vredi li sada uzeti ovaj phone za 200e , imaju li redovnne zakrpe, nisam nikad koristio njihovc uredjaj! Kako ste zadovoljni kamerama i videom
Dobice OxygenOS 12 i to je to. Upitno je koliko ce biti ispeglan.
 
Bolje ni da ne instaliraš 12. 11 radi perfektno.
 
Drugri pitanje OnePlus 7 Pro da li ima na 11 tici Always on display, i ako ga nema da li ce ga biti u 12tici! ?
 
Kakva podrška? Telefon izašao pre 3 godine 😂
Dobija redovno security apdejte i sad će novi android da dobije.
Drugri pitanje OnePlus 7 Pro da li ima na 11 tici Always on display, i ako ga nema da li ce ga biti u 12tici! ?
Nema, od modela 8 pa na dalje ima koliko se sećam.

Ja evo tri godine nemam želju za novim fonom, 7T Pro mi kida kako radi i stvarno ne vidim nešto što bi me privuklo. Od sistema, preko prelepog ekrana bez notch-a do fluidnosti u radu. Kamere su totalno okej, zvuk takođe. Sve što mu zadaš će izvršiti. Uživanje je koristiti telefon zbog njegovog prelepog ekrana.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220814-080127.jpg
    Screenshot_20220814-080127.jpg
    33.8 KB · Pregleda: 12
  • Screenshot_20220814-080139.jpg
    Screenshot_20220814-080139.jpg
    39 KB · Pregleda: 11
Nazad
Vrh Dno