Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Settings/apps and notifications/contacts pa tri tacke gore desno i uninstall updates.
____
K'o da koristim samsung sa one ui 2.5. [emoji1785][emoji2961] bljuc
Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Мени се искрено 11 Ица баш свиђа.

ОнеПлус 7Т
 
Kupio sam Oneplus 7T pro. Upalio, normalno koristo telefon taj dan, stavio uvece na punjac, ujutru zatekao ugasen telefon. Upalio ga normalno, koristio 3-4min, ekran se samo zacrneo(ugasio) pokusao da upalim telefon, nije htelo. Od tada, jedini nacin da upalim telefon je da ga stavim na punjac i drzim power i volume up dugme. Kada se upali nekada radi po nekoliko sati, pa se ugasi, nekad nekoliko minuta. Da li je neko imao slican problem, ili mozda zna sta je uzrok?
 
To nesto nije u redu sa telefonom.
Ne znam gde si kupio tel ali bi nazvao prodavca i reklamirao uredjaj.
Da se telefon sam od sebe gasi bas i nije normalno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Najdzel24
Koju verziju OOS- a imaš? Taj problem je od prošle godine i resen je (software)?


Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Poslao na Servis. Kupljen na KP. Bio je na poslednjem update koji je bio juna.
 
Ne znam gde je poslao na servis, ali ja bi trazio pare nazad.
Koliko znam u Srbiji nema ovlasceni servis za tu marku telefona.
Ako ga je poslao u neki servis koji ima radnju i popravljaju sve i svasta to ne bi radio.

Cim se jednom telefon otvori to je gotovo, nista nije kao fabricki.
Ili drugi tel ili pare nazad


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Шаљу у севис у Немачку, како су та отворили тако су га и затворили. ..зашто не би био исти телефон? Нису га убрали на дрвету, и у Кини су га склапали људи.,
Личи на класичан цркнут процесор (одлемљен са плоче)... Вероватно ћеш добити нову плочу....

ОнеПлус 7Т
 
Poslao ga je ovde nekome. Taj lik kaze da po prvom pregledu od telefona nema nista. Ne znam sta da radim.
 
Pa uzmeš pare i tražiš drugi tel

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ja u Nisu, on u NS. Ne znam kako ide ta procedura. Mozda ce slati telefon dobavljacu verovatno iz Nemacke ili sta vec.
 
Mogu samo da kažem da povremeno treba uraditi običan restart telefona. Da li je to placebo ili šta ti ja znam, ali posle tipa 15-20 dana bez restarta sam ga odradio i telefon baš glatko radi posle toga. Samo običan restart klikom na restart posle držanja power tastera.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pa nije 2015-ta pa da restartujem telefon da bi mi radio kako treba [emoji23]

P30 Pro
 
Razumem ja sve to, i nisam imao nikakvih problema itd, ali sam ne znam zbog čega uradio restart, nije ni bitno, i sad kao da osećam poboljšanje u radu. Opet ponavljam može biti placebo.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Jel ima neko lag kad svuče na dole za quick settings? Bukvalno na 0.5 - 1 sekundu zakuca pa svuče i prikaže sve notifikacije. Počinje da me nervira a mrzi me da resetujem. Nisam resetovao od kako sam uzeo telefon, nekih 8-9 meseci. Možda je zato.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
Ispravili su ovo na DP 4 a11. Izgleda da je bug bio na svim telefonima.
03e820ea5af86b535e3ee4e7f7e6ce16.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Искрено, први пут немам жељу да мењам ОС на телефону, ООС ради савршено, буквално као да сам ја ја писао за себе. Имам тај неки рут само због блокаде огласа и термукса...
Кад се само сетим инсталација и мучења...подешавања изнова и изнова...
Могу да кажем да после гомиле нексуса, пиксела и шаомија ово је најкомплетнији уређај који сам поседовао. Савршен у сваком погледу и брутално супериоран у односу на готово све уређаје који се данас могу купити. Што би клинци рекли кида...
Бтв. Наручио сам резервни кабал за пуњење и синхронизацију (треба ми на послу) са Алија ..узео сам овај Мекларен...ради варп има кутију, декларација...можда се усудим да кажем и да је оригинал [emoji38]
af0126e93bb33a2ca9384932e2776e1b.jpg
2b3c4aa76cd720d7ea0bd0f3fb7ad46b.jpg


ОнеПлус 7Т
 
Imam isti taj kabl ali rekao bih da ne puni istom brzinom kao originalni iako ispisuje warp charging kad se prikači. Kuče mi je iz'elo originalni kabl pa ne mogu da uporedim sada [emoji16]
 
Дефинитивно ћу да направим поређење, и ја имам утисак да мало сторије пуни батерију, али то је занемарљиво мање...оно што јесте највећа разлика је да се кабал мало греје приликом пуњења целом дужином...и јесте тањи од оригинала.

ОнеПлус 7Т
 
Nazad
Vrh Dno