Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Hvala na odgovoru
Da li ,ako instaliram tu aplikaciju za apdejt,da li ce nesto poremetiti na telefonu u vezi buducih apdejta ?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I to me cudi sto su zakrpe za maj 2020...malo mi to kasno.

Poslato sa OP7Pro preko Tapatoka
 
7t posedujem i ne pamtim kad je zadnje neko azuriranje bilo mozda s pocetka juna jos. Svaki dan na oxygen updater proveravam i nema nista inace oneplus je poznat da mesec ne prodje dana a da nema neka zakrpa. Inace global rom mi je nije beta pa da ocelujem nedeljno.
 
Oxygen Updater je genijalna aplikacija.. Čim izađe apdejt odmah se pojavi tu..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
U vezi aplikacije SDMaid,instalirao sam,ali ne vidim opciju da sam cisti djubre u nekom vr.periodu.Ne znam kako to da nastelujem.
Instalirao sam i Oxygen updater,i on vidi 10.0.6. kao last update za op7pro eu.

Poslato sa OP7Pro preko Tapatoka
 
Je l' se dešava još nekome da Chrome redovno zabada? Kada guglam nešto, zabode. Ili npr kada hoću da zatvorim tabove

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Zabada Chrome i meni na 7T ne znam sta je. Cak ponekad se desi i Youtube al dosta redje al sto otvorim xxx sajteve tu obsvezno chrom zakuca.
 
Imam sti problem sa Chrome na 7T. Danas me bas iznervirao, normalan site u pitanju...
Beta 6 Oxygen

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Pre par nedelja update za Chrome je doneo dodatni feature zvani totalno nasumično zamrzavanje. Dok ne poprave to je sasvim normalno u radu sa Chrome.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Dakle nije do telefona? Mnogo me iritira kada zaledi

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Nije do telefona, možeš pogledati komentare za Chrome na Play store-u. Probaj da uradiš update, vidim da je pre neki dan izašao, možda su ispravili problem.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
WladiMeer81 ne trebaju ti te aplikacije za čišćenje, Oxygen je dovoljno čist OS da mu ništa osim povremenog brisanja keša neke aplikacije ne treba. Možeš čak i bez toga da koristiš, neces osetiti skoro nikakvu razliku u radu.

Sto se tiče Chrome-a definitivno nema veze sa telefonom, počelo je kao što je neko već pomenuo pre 2-3 nedelje sa onim update-om i isto tako kapiram da će da ga reše uskoro. Gomila ljudi se žali svuda, što na OnePlus forumu što po Redditu itd, upućeni su znaju za bag svi.
 
Slažem se to za oxygen, al eto ako hoćeš SD Maid je super

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ала деру са ценама, ако уопште и имају телефоне на стању...250е скупљи телефон него код Унгра...

ОнеПлус 7Т
 
Koji mod / podesavanje kamere kao fotoaparat koristite da bi slika ispala najbolje ?
Mislim na stock kameru
 
Pregovaram oko kupovine op 7 pro. Dobio sam imei da provjerim uredjaj. Zbunjuju me neki podaci tipa datum proizvodnje maj 2020, garancija koja tece od samo par dana nakon production date...

Da li se ovaj model proizvodi jos uvijek i koliko treba vjerovati ovim podacima?
 
Je l realno da 7 Pro i 7T Pro i dalje koštaju preko 550+ evra novi... Ispada da je 8 Pro jeftiniji.
Očekivao sam fazon oko 500e novi, 400-450 polovni.
 
Серија 7 је још увек убица змајева...нема разлога да буде јефтинија...После 10 дана од изласка серије 8 снизили су цене серије 7...

ОнеПлус 7Т
 
Imam prob ne znam dal bagom da ga nazovem na 7T mi se cesto ton zvona sam smanji dal ima jos neko taj prob?
 
На бети 6 ради све ок

ОнеПлус 7Т
 
Kod mene je global verzija ubacena u kineski model HD1900 7T. A verzija oxygena 10.0.11 stable global.
 
Питаш за Гцам?

ОнеПлус 7Т
 
Nazad
Vrh Dno