Šta je novo?

OnePlus 6T

U orginalnom pakovanju, ide li neka futrola ili samo zaštitna folija na ekranu?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ide odlična silikonska futrola.
 
Odlično, da ne naručujem onda nijednu drugu dok ne stigne telefon.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
izašao novi beta Oxygen. Sviđa mi se što su riješili jedan iritantan problem: imam uključen ambient display, kad stigne nova poruka na Vajber, prikaže je nekoliko sekundi na ekranu, sa crnom pozadinom. Za svaku sljedeću koja je stizala je prikazivao samo prvu nepročitanu, a ne najnoviju. Sad je to OK :)
 
*mjau**mjau**mjau* koja je ovo zver od telefona. Skidam kapu :)

Sent from my OnePlus6T using Tapatalk
 
Oxygen 9.0.12. Da li postoji opcija da kad očita fingerprint, zavibrira? Ne uspevam da nađem.

Sent from my OnePlus6T using Tapatalk
 
89k izadje.
Mada ko je ocekivao ista bolje od njih :)
 
Ljudi, koje staklo kupiti a da je ok, da normalno stane na prednju stranu?

Hvala

OnePlus 6T
 
Ja sam uzeo nillkin XD CP+ Max. Naleze super na telefon lepi se celom površinom ne samo po ivica. Prst super klizi po njemu. Jedina mana je sto se malo musavi. Ali sam zadovoljan.
 
Kupio na AliExpress-u. Postavili mi u nekom servisu za 100rsd. Ja nemam živce za to...
 
Ovde pominjaste Plus Beat, kao dobru aplikaciju za notifikacije? Ima li neka fora oko podešavanja, pošto nikako ne mogu da je napravim da pokazuje? Mada i ne znam gde i kako pokaže notifikacije.

Sent from my OnePlus6T using Tapatalk
 
valjda Pulse Beat?!

Za staklo, imao sam 1+ zvanično, bolje je od Nillkina kojeg imam sad, jer Nillkin ima malo deblji crni okvir od 1+, ali to je primjetno samo kod okvira kod kamere. Iskreno, ta razlika ne vrijedi duplo veće cijene.

Sad imam i 2 RhinoShield stakla, koja su izuzetno izdržljiva po testovima (čekić i to), ali ne bi ih postavljao dok ovog Nillkina ne oštetim. Jedno je na prodaju, ali niko se nije zainteresovao kad sam dolazio u BG prije mjesec dana, tako daaaa... Ostaju mi oba, neka, svakako planiram 6T da zadržim par godina, kao što sam i prethodne telefone koristio po 3 god u prosjeku :)
 
Plus Beat, app za notifikacije. Ovaj. Vidim da je namenski za OP6T.
973c23a6d5340b75fa41a605a51aa6fd.jpg


Sent from my OnePlus6T using Tapatalk
 
80% napolju van WiFi-ja. Odlična baterija.

Posle par nedelja korišćenja oduševljen sam telefonom. Čak je i zvuk na zvučniku odličan iako sam očekivao lošiji rezultat. FP ispod ekrana je odličan, ponekad neće da otključa ako mi je prst dosta prljav ali onda sa drugim otključa bez problema. Snimanje u 4K 60 FPS je dobar i posle prebacivanja na komp. Mislio sam da će mi smetati nedostatak 3.5 mm za slušalice ali uz bluetooth zvučnik i bluetooth slušalice mi i ne treba iako sam dokupio još jedan prelaz USB-C na 3.5 mm. Fast charge nerealno dopunjava bateriju.
Od mana, ne sviđa mi se položaj volume tastera sa leve strane, dešava mi se često kad ga zaključavam da uradim screenshot.
e90fb1a25a2d65ef8eafeae3003a1e2c.jpg


Sent from my OnePlus6T using Tapatalk
 
Go Pro or go home. [emoji4]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Novi update
System
Updated Android security patch to 2019.3
General bug fixes and system improvements
Community
Introducing feedback tool for reporting bugs and submitting feature requests
 
blah, beta je vec na 2019.4, a nikakvih problema ni sa jednom od beta nisam imao, tako daaaa... :) Preporučujem open betu svima :) :banana:
 
A mi na official stojimo jos uvek na 01.2019 [emoji848]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Pa ovaj 2019.03 je official
 
Nema ga jos na OP6, samo izgleda na 6T

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Kako stvari stoje i ja cu preći na betu [emoji57]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno