Šta je novo?

NVIDIA Shield (svi modeli)

To ti nije do Shield već do Kodi build verovatno.
 
Kod mene je Kodi na 19.3, nemam update na 19.4, store ga ne nudi....ali mi na 19.3 sve radi kako treba...jedino sto ne mogu da poteram elementum
 
Koja verzija androida? Iznad 10 prvo instaliraj servis apk pa onda add-on.
 
Da li bude i koliko često u mediamarkt i u saturn.de na akciji shield pro? Ima li smisla čekati, ako se odlučim da uzmem tamo pa da mi neko pošalje...?
 
Ja sad gledam nesto i realno ne vidim benefit od PRO.
Standardna (cilindar) verzija kad se ubaci sd karta i pojaca interna memorija je za streaming top.
Jedino ko hoce da koristi kao Plex server ili igra igrice treba da uzme Pro po meni.
 
Nije samo to benefit. Za 50$ više(samo) se dobija upravo ono što nedostaje Tube:
1GB ram-a
2 usb port-a
I što je najbitnije Tube se muči sa većim bitrate sadržajem.
Ako ove stvari nisu nekom bitne onda neka uzme Tube, ali razlika u ceni nije velika.
 
Normalno, boks ćeš drndati svaki dan .
Ne treba opšte ciganisati na tome.
 
Ja se i dalje nadam da ću naleteti negde na onu stariju pro verziju sa 500b interne... To bi mi resilo sav posao 😊
 
@PapaBear66
1. Nemaš još uvek prava da postavljaš oglase.
2. Ne, nema smisla. Ovo nije tema za oglase i oglašavanje je zabranjeno izvan predviđenog podforuma.
 
Evo i ja sam ponovo. Čekam da ga pošalju pa da vidim da li su rešili taj Volume problem preko CEC.

Evo i linka

 
Ja ne diram ništa sve radi za sad kako treba.
 
Evo i ja sam ponovo. Čekam da ga pošalju pa da vidim da li su rešili taj Volume problem preko CEC.

Evo i linka

Stigao update. Za sada izgleda da su sredili taj problem sa kontrolom zvuka prkeo CEC
 
Da, definitivno tek kad sam posalo serijski je stigao taj fix novi.
Nije htelo samo.
 
Jel postoji nacin da se zna/proveri da li AI upscaler u datom trenutku radi?
Dok strimujem ili pustam sa sdd nesto ne mogu da vidim da li je aktivan upscaler.
Kad god udjem u settings tamo stoji da nema kompatibilnog materijala za upscaler a aktiviran je.
Dzaba sto mogu u demo modu da se igram ako inace ne funkcionise.
 
Pa pise ti kad menjas mode na daljincu.Tipa basic upscaling,AI upscaling active ili not supported.
 
To sam i rekao, pise active but no supported content kad udjem u settings.
Ali u tom momentu nije nista aktivno od materijala koje bi upscalovalo.
Ili mislis menjas modove na daljincu dok nesto gledas?
Koja je to komanda na daljincu reci mi molim te.
Kako znas da je aktivno uopste kad pusti bilo koji kontent?
 
Ammm ja sam namestio na ono dugmence sto jedino moze da se customizuje da vrsi promenu upscalinga.Pustis video i onda menjas na njega.Ako ne podrzava radice basic i pisace to sto si gore rekao, a ako podrzava pisace ai upscaling active.
 
Jel postoji nacin da se zna/proveri da li AI upscaler u datom trenutku radi?
Dok strimujem ili pustam sa sdd nesto ne mogu da vidim da li je aktivan upscaler.
Kad god udjem u settings tamo stoji da nema kompatibilnog materijala za upscaler a aktiviran je.
Dzaba sto mogu u demo modu da se igram ako inace ne funkcionise.
Ako nema kompatibilnog materijala onda je sasvim jasno. Pusti neke kanale pa šaltaj mada mnogi tvrde da je kao wow ja tu vidim malo oštrine i to je to.
 
Ako nema kompatibilnog materijala onda je sasvim jasno. Pusti neke kanale pa šaltaj mada mnogi tvrde da je kao wow ja tu vidim malo oštrine i to je to.
Hvala na odgovoru to i ja znam i procitao sam.
Poenta je kako znati kad pustis material/kanal sta god da nesto radi.
Probacu ovu Trollerovu foru, mapiracu dugme.
 
Pa pritisneš dugme koje si namestio da pališ/gasiš scaling.
 

Prilozi

  • 20220826_103754.jpg
    20220826_103754.jpg
    241.1 KB · Pregleda: 35
Nazad
Vrh Dno