Šta je novo?

Nvidia mining

Nije za eth-a,dobra je za libri i zec-a,to je moje mišljenje(20-24 daje eth)

Poslano sa mog HUAWEI MT7-TL10 koristeći Tapatalk
Znam za sta je dobra,trenutno kopam lbry ali cisto iz znatizelje zelim da pustim eth da vidim koliko ce da baca jer sam negde procitao na nekom calc da baca oko 27-28.
 
Nemam pojma kod mene su msi 1080 i nisam mogao preko 24-25
Vidi koja su podesavanja

Poslano sa mog HUAWEI MT7-TL10 koristeći Tapatalk
 
Lbry je zakon za nv gase se ventilatori karta kao da neradi nista :-D dok kopa eth znoji se.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo je neka šala, pa core koini i greju karticu, a ne eth memory coin...
 
Sta znaci code 30 za gtx 1070 ... kopa se zec 0.3.4b
Probao sam vise drajevra 382.53 pa sve do 384.94 krene normalno pa posle minut pukne drajevr i kaze da se sam oporavio :D
Radilo mesec sasvim normalno i sad zeza... majner se resetuje ali baca ispod 100h ili ab skroz zaglupi i ne prikazuje da vidi karticu...
pl 67% ,core +120 , mem +300 ovako je radilo mesec dana i temp nije prelazila 50
 
Podigni power limit na 80 pa probaj onda da rudaris Zec-a meni se cini da ti graficka nema dovoljno struje jer je nizak power limit.
 
Ma probao sam...povecaovao, smanjivao, ddu safe mod, novi drajveri :D menjao i riser-e ali stalno iskace code 30 a nzm sta znaci... nisam jos jediono probao na drugoj masini... kontam mozda je win... naso sam code 43, 46 ali niko ne pise za code 30

Prebacio u drugi kopm sve radi... bez greske i coda 30.... ide novi win :D ako neko zna ili uspe da nadje bas me zanima sta joj bi :)
 
Poslednja izmena:
Probaj da kopas onda Zec-a preko Claymore si probao to?

Na kraju ako ne radi ni Claymore novi win preostaje kao jedino resenje....

Na kojem napajanju drzis te karte?
 
Poslednja izmena:
Isplati se kopati sa jednom usamljenom 1060?

Pa isplati se ako ovo ne gladas kao glavni vid zarade nego kao nesto sto kapne po malo i dodje kada ti treba. A i u ovo nisam usao da bih zaradio milione jer je sa jednom karticom nemoguce ali u slobodno vreme kada ne radim nista na kompu i ne igram da pustim majner da radi svoje pa neka krcka po malo pare pa ako nista u roku od godinu dana ovim polako tempom cu karticu odplatiti.

Ali opet nemamo svi iste zelje pa tako da nekome se ovo isplati raditi sa jednom karticom a nekome se ne ispalti ni sa 10. Sve zavisi koliko je ko alav u zivotu. :)
 
Zeljko je spominjao Excavator od Nicehasha pa sam ga isprobao, daje 5% vise na LBC od CCminera.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
ccminer obican ili ccminer alexis?
 
Pa ceo kompjuter potroši koliko kartica nakopa...
A teorija alavosti je znak zlobe i zavisti, jer ne vidim ništa loše ako neko unovči hobi i za malo truda kupi slobodu ;-)
 
ccminer obican ili ccminer alexis?

Od obicnog daje 5% vise, daje isto kao i Alexis, Excavator mi je bolji od Alexisa iz razloga sto kad pustim Alexis windows je pred pucanjem, mozda treba da se podese malo parametri ali nisam imao vremena za igranje.
 
Na excaviator delu za lbry je radio bas alexis
 
Isključi mi majner 6 karticu i prikaza grešku sa slike (windows vidi svih 6 bez problema) . Ni reset nije pomogao...Jel neko ovo vidjao?

9057c003a88d2f8e9cdd10c99697f558.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
oceli doci rx470/480 u rang 1060 3gb po mhs u skorije vreme il ce se cak razilaziti
kako dolaze novi dag.file bice sudara reko bi
 
Prije par stranica sam naveo da imam famoznu 1060 koja kopa maksimalno 18mhs eth stabilno, a def 14mhs. Spreman sam da to istrazimo zajedno da li ju je moguce natjerati da radi kao ostale 1060. Krenucu od update-a windows-a i instalacije poslednjeg driver-a.
 
Prije par stranica sam naveo da imam famoznu 1060 koja kopa maksimalno 18mhs eth stabilno, a def 14mhs. Spreman sam da to istrazimo zajedno da li ju je moguce natjerati da radi kao ostale 1060. Krenucu od update-a windows-a i instalacije poslednjeg driver-a.

Na žalost šanse za ubrzanje su premale. Verovatno je u pitanju hyunix memorija i tu nema leka i to nije slučajno tako :(
 
Prije par stranica sam naveo da imam famoznu 1060 koja kopa maksimalno 18mhs eth stabilno, a def 14mhs. Spreman sam da to istrazimo zajedno da li ju je moguce natjerati da radi kao ostale 1060. Krenucu od update-a windows-a i instalacije poslednjeg driver-a.

Na žalost šanse za ubrzanje su premale. Verovatno je u pitanju hyunix memorija i tu nema leka i to nije slučajno tako :(
 
Moguće ali šta uraditi sada? Majner 6 kartu ne uključuje...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Reinstaliraj Windows, apdejtuj ga, instaliraj najnovije drajvere, poisključuj apdejtovanje, defender i slične alatke, pa vidi onda.

Pre toga probaj sa neklokovanim ili manje klokovanim karticama.
Meni su na dve mašine nonstop ispadale po jedna kartica dok nisam spustio klokove memorije.
 
Probaću...mada mi je podešavanja već pun ***** za ovih 27 dana koliko kopam. Hvala.. Ne reče mi sta bi sa onim pci 3 na 1...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaću...mada mi je podešavanja već pun ***** za ovih 27 dana koliko kopam. Hvala.. Ne reče mi sta bi sa onim pci 3 na 1...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Stigle su ali nisam ni pokušao da ih probam, pošto sam na više mesta pročitao da ne rade sa Nvidia karticama, a za RX rigove ih nisam planirao. Možda se i nateram ovih dana.
 
Ne znam ni dali rade, mislim da su pukli odavno. Meni je prosli i pretprosli mesec svaki dan stizao mail da promenim sifru jer je vise puta ukucan pogresan pin.
Kapiram da su i hakovani pa da neko pokusava da se dokopa sifre koju bi probao negde drugde. Nisam ni pokusavao da se logujem, nemam nista tamo. Mozda i rade ali ne zelim ni da proveravam.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
@DADE
Jeste hynix memorija. Necu onda ni gubiti vrijeme sa njima.
 
Da li mhs pada na nvidiji kao na amd-u sa povecanjem tezine kopanja ?
 
oceli doci rx470/480 u rang 1060 3gb po mhs u skorije vreme il ce se cak razilaziti
kako dolaze novi dag.file bice sudara reko bi

Jos malo pa su egal sa 1060 6GB. Za 2 meseca bice egal sa 1060 3GB.
 
Nazad
Vrh Dno