Šta je novo?

Nvidia 3000 gde u Srbiji kupiti - cene, dostupnost

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Inace Linus je u WanShow (jedino sto vredi od celog njegovog kanala po meni) nezvanicno dosao do informacija da ce nVidia izvaditi jos koju Turing-based karticu iz naftalina, nije naglaseno koju I da će biti navodno jos Ampere modela (nije mu naglašeno koje)
Rekao je da se neki CMP modeli baziraju na Turing arhitekturi, nije nista rekao za vracanje Turinga u gaming segment.
Ili sam pogresno razumeo
 
Puštanje na tržište još nekih Turing i Ampere baziranih kartica ali nije mu rečeno koje...
 
U monitoru 3060 iljadarka. Ispade WinWin još ekstra....
 
Puštanje na tržište još nekih Turing i Ampere baziranih kartica ali nije mu rečeno koje...
Isprazni ce Nvidia lager skarta koji se nakupio u poslednje 5god, samo da vidi koji cip moze u koju kategoriju da se svrsta :ROFLMAO:
 
Bogami daleko je to ako se pokaže istinito.
 
New AllTimeHigh.
Nije 5700xt, dobro ste pročitali :D
 

Prilozi

  • Screenshot_20210228_132740_com.android.chrome.png
    Screenshot_20210228_132740_com.android.chrome.png
    660.9 KB · Pregleda: 205
Love ljudi u mutnom. Ove me podseća na neki očaj :(
 
Kako nije :D Samo se nasli sad u raskoraku, zbog drugih cena i tako :D
 
Pandemijske bajke...
 
Pola foruma prodaje graficke po suludim cenama. Pametno. Meni ova treba jbga

@solomonbg je bese prodavao RX580 po 60-70 evra komad, ceo rig. Ko je kupio sad moze da uzme tri, cetiri puta vise para na njma. Ispa covek naivan.
 
Pola foruma prodaje graficke po suludim cenama. Pametno. Meni ova treba jbga

@solomonbg je bese prodavao RX580 po 60-70 evra komad, ceo rig. Ko je kupio sad moze da uzme tri, cetiri puta vise para na njma. Ispa covek naivan.
Mani zezanje G@W , vidi gde mozes da nabavis Voodoo 3dfx, dok jos mozes...

Evo na Tajvan udario Nemac, ovaj tajfun... Sada ce i to da podigne cene... Posle toga idu skakavci pa kuga... Na kraju mozda okrive i LGBT za nestasicu...
 
Prodajem ATI Rage PRO Turbo AGP.
Kopa novcice koji jos nisu izasli :D
 
Da li je realno da se toliko laze ? Prvo su pricali kako nestasica nece biti , posle su pricali da su se ipak prevarili i da ce zbog ove situacije ipak biti nestasica ali samo do nove godine , posle su pricali kako im fabrike rade punom parom ali da je ustvari prevelika potraznja problem jer eto od jednom svi sede kuci i kupuju komponente , pa kad i to nije proslo onda su krenuli sa pricom pa znate problem je transprt jer se borimo za transportna mesta sa vladama jer kupuju i transportuju vakcine ( ovo se sve moze proveriti na internetu sto pisem ) pa tek onda kad ni jedan od ovih izgovora nije prosao od jednom se pojavio problem da nema dovoljno semikonduktora. Meni samo nije jasno kako mogu toliko za lazu i da se to samo tako lako prihvata ? Isto mi nije jasno kako to da proizvodjaci mobilnih telefona nemaju taj problem jer se najvise i prodaju kolicinski i to je ogromna razlika u njihovu korist.
 
Ja kačim i drugu grafiku na oglas i ubadam 710 da baca sliku. Grehota je ne prodati po ovim cenama
 
Da li je realno da se toliko laze ? Prvo su pricali kako nestasica nece biti , posle su pricali da su se ipak prevarili i da ce zbog ove situacije ipak biti nestasica ali samo do nove godine , posle su pricali kako im fabrike rade punom parom ali da je ustvari prevelika potraznja problem jer eto od jednom svi sede kuci i kupuju komponente , pa kad i to nije proslo onda su krenuli sa pricom pa znate problem je transprt jer se borimo za transportna mesta sa vladama jer kupuju i transportuju vakcine ( ovo se sve moze proveriti na internetu sto pisem ) pa tek onda kad ni jedan od ovih izgovora nije prosao od jednom se pojavio problem da nema dovoljno semikonduktora. Meni samo nije jasno kako mogu toliko za lazu i da se to samo tako lako prihvata ? Isto mi nije jasno kako to da proizvodjaci mobilnih telefona nemaju taj problem jer se najvise i prodaju kolicinski i to je ogromna razlika u njihovu korist.
Pricao sam o tome vec par meseci da je sve to sarena laza kako bi se kupci bavili proizvodima koje zele da kupe, konstantno drze paznju a cene divljaju, nije to vezano samo za IT sektor, ili da je sve zloupotreba i prenapunpavanje relanih okolnosti, al vecini nije vredelo jer oce 3080 za 800e, 3060 ti za 300e, i nikako drugacije :ROFLMAO:
 
Pola foruma prodaje graficke po suludim cenama. Pametno. Meni ova treba jbga

@solomonbg je bese prodavao RX580 po 60-70 evra komad, ceo rig. Ko je kupio sad moze da uzme tri, cetiri puta vise para na njma. Ispa covek naivan.

Pa gde je nestala ta cuvena savesnost i pravednost odjednom vecine clanova sa foruma,eno ga cuveni savesni borac za prava clanova foruma Lemaja ide na strixa za 2500eur hah
 
Ja kačim i drugu grafiku na oglas i ubadam 710 da baca sliku. Grehota je ne prodati po ovim cenama
Eto fino, bas.. Prodao si bese one tvoje 3600/3700x da predjes na zen3 ili ti je bese bilo skupo da predjes na zen3?
Sada mozes i graficke da prodajes i da uzmes za tu razliku konzolu...
Sit da se naigras narednih godinu dana, ako ne skoce cene i za njih...
 
Kad je bal, nek' je bal. I ja moju dao u oglase xD
 
Da li je realno da se toliko laze ? Prvo su pricali kako nestasica nece biti , posle su pricali da su se ipak prevarili i da ce zbog ove situacije ipak biti nestasica ali samo do nove godine , posle su pricali kako im fabrike rade punom parom ali da je ustvari prevelika potraznja problem jer eto od jednom svi sede kuci i kupuju komponente , pa kad i to nije proslo onda su krenuli sa pricom pa znate problem je transprt jer se borimo za transportna mesta sa vladama jer kupuju i transportuju vakcine ( ovo se sve moze proveriti na internetu sto pisem ) pa tek onda kad ni jedan od ovih izgovora nije prosao od jednom se pojavio problem da nema dovoljno semikonduktora. Meni samo nije jasno kako mogu toliko za lazu i da se to samo tako lako prihvata ? Isto mi nije jasno kako to da proizvodjaci mobilnih telefona nemaju taj problem jer se najvise i prodaju kolicinski i to je ogromna razlika u njihovu korist.
Ovog leta Tajwan prvi put u 50 godina nije pogodio Tajfun. Ogromne nestasice vode su u zemlji, i fabrike svih tehnologija su imale prekida, imaju trenutno i imace uskoro. Stanje je apokalipticno zalihe vode su <20%, uvedene su rigorozne generalne mele stednje, fabrike su krenule da uvoze vodu brodovima, i to ce dovesti do povecanja cena (i zbog prekida, i zbog uvoza vode). Ovo je dodatno na nezavisnu nestasicu mosfet-a i povecanje cena zbog toga (sto je nepovezano sa prethodnim nestasticima chipova na semi-conductor polju), kao i nezavisne poplave nekih Samsung fabrika pre nekoliko meseci (u toku suse) i nezavisnog povecanja cena zbog toga, ovo je 13,14,15-ti za redom ogroman problem/uzrok za povecanja cena od kad je krenuo covid, dok cene koje mi vidimo su rezultat tek 10-og,11-og, nisu svi dosli na red jos :), tek stizu
3080 za 800e, 3060 ti za 300e, i nikako drugacije :ROFLMAO:
A sta je sa nama sto necemo ni za 300e, 3060 ti ?, ja iskljucivo uzimam samo ako bude jeftinije od toga xD
 
Poslednja izmena:
Ne prodajem moju 3080, cekam da ode na 3500e :p
 
Evo, koga zanima.
U radnji G..... 3060 za 85000. "Šok cena".
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    52.1 KB · Pregleda: 90
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno