Šta je novo?

Nothing Phone One(1)

Da se ispisem iz teme, uzeo sam Pixel 7. sve najace.
 
Pixel 7 (čak i pro) bili kod drugara, pro sam čak i testirao i svaki je prodat u rekordnom roku. Iako nisam lično koristio, komentari su bili da telefoni neopravdavaju uloženo. Mislim da Nothing za ovu cifru trenutno u potpunosti može da opravda uloženi novac. Naravno, svako zna svoje.
 
Da se ispisem iz teme, uzeo sam Pixel 7. sve najace.
Daj neko poređenje NP 1 i P7 u smislu kamera, baterija , displeja.
Prvo sam razmišljao o P7 ali me odbija baterija, na A1 sam sa lošijim signalom pa se bojim da bih imao problema...
Da li P7 vredi tih 150€ više (kolika je odprilike razlika) od NP 1 ?
 
Meni je baterija ok I nista vise... Baterija malo bolja na NP1, kamera je mnogo bolja na PX7, zvuk mi deluje da je nesto jaci na NP1. Ekran sta znam tu su negde, ne oseti se razlika sa 120 na 90 hz. Sa signalom nemam problema na PX7.
 
@Saleo ne greje se uopste. Otisak je bas brz kod mene.
 
Hvala ti na odgovoru. Ljude koje znam žalili su se i na jedno i na drugo. Drugar je nedavno prodao P7pro radi zagrijavanja nakon mjesec dana korištenja.
Uzgred, pixeli imaju bolje centriran čitač ptiska prsta u odnosu na NP.
 
Nekome stigao ovaj update 2.0.5? Ništa novo nisam primjetio.
 
Krenuo je android 14.
 
Gdje nestadoše oni silni wallpaperi sa A13? Ovo što se nalazi na A14 je baš pretanko.
 
Generalno kako vam se pokazao ovaj telefon? Da li bi ste ga uzeli u obzir pri kupovini do 200e polovan? Ima ih po oglasima, razmišljam da zamenimo A52s 5G sa ovim zbog lakšeg sistema (Samsung Bloatware ubija A52).
 
NP1 koristim tamo negde od juna prošle godine i imam nula zamerki. Prešao sam sa Pixel 4a na njega i sistem je zaista lepo optimizovan tako da od mene preporuka, nema bloatwarea kao na Samsungu, sve radi kako treba plus ima taj momenat unikatnosti sa ledicama.
 
preporuka za punjač.. povoljna cena, brza dostava, kompaktan.. testirao ga na 55% baterije, brzina punjenja 6000 mA
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RSD873.10 59%OFF | Toocki GaN USB Type C Charger Portable High Speed Charger for iPhone Xiaomi 13 Oneplus Realme PD3.0 QC3.0 PPS Cell Mobile Phone
 
Stigao apdejt jutros.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240323-084101.png
    Screenshot_20240323-084101.png
    126.3 KB · Pregleda: 16
Nazad
Vrh Dno