Šta je novo?

Nokia Lumia 730 and 735

Po meni se isplati dodati 30-40€ ali ne nesto vise preko toga. L735 ima malo bolju bateriju i bolju prednju kameru ako ti nesto znaci. Ostalo je sve na strani l830
 
Da li vase lumie 735 imaju ovaj zadnji softver 02040.00021.15063.02xxx/8.10.14234.375. Kod mene nije on nego 8.10.14219.24002.
 
Pa onda u MP nije ispod 2000 din. tj. duplo je skuplji od ovog od 16gb UHS, koji je brži od class 10.Za džaba si pisala...:d

Ja se u to ne razumem, meni je bitno da radi :D Dečko mi je rekao da uzmem tu memorijsku, u 3Gu, jer su one kao novije generacije, a pomislila sam da mi telefon ne valja sa onom memorijskom koju sam ubacila... Mada ispostavilo se da memorijska ne valja, eno je zabada i u tabletu... Ova sad što sam stavila ok radi, ne zabada...Izdržaće dok ne kupim novu... :D
 
Poslednja izmena:
Izgledea da ću ipak naručiti 830 a 735 prodati, samo da mi jave cenu za 830 i odlučiću definitivno sutra. Doplata me neće izaći više od 30-40€....
 
Samo da javnem da sam punio L735, odličnim, punjačem sa izlaznom strujom od 1,5A i da se podjednako dugo punila kao i sa njenim originalnim punjačem. Što će reći, da njeno kolo punjenja propušta bateriji kontrolisanu struju a ne onoliko koliko roka punjač.
 
Stigla mi malo pre Nillkin Super Frosted za zenin telefon L 730 ekstra izgleda i odlican kvalitet.
WP_20150518_11_10_49_Pro.jpg








Porucio i meni istu ovakvu u crnoj boji za moju L1520 vidim da je prosla carinu ocekujem je sutra-prekosutra :)
 
Imam i ja Nilkin za l630 odlicne ,kod nas deru,bolje iz inostranstva da se poruci naravno.
 
Istu takvu, samo crnu, poručio i ja sebi za 650 DIN. Stiže krajem Maja ili početkom Juna ;)

Kod nas, u 3G ako se ne varam, košta 1500!!!
 
Poslednja izmena:
Posedovao sam L830 a sada posedujem L735.
Razlika nikakva (osim famoznog glance-a). Što se kamerice tiče, jeste bolja na L830 ali je razlika u kvalitetu (mene kao naj običnijeg korisnika) minorna. Meni L730/735 ima bolju plastiku ;)
Madaaa, razlika u ceni je mala i zato je bolje kupiti L830 (ko ima da doda tu malu razlliku od 40-50€)
Ovom prilikom hoću reći da je L730/735 precenjena sa cenom 190-205€. Baš je preterano. Realna MPC oko 150, max160€!!!
Znači, Alea Iacta Est L830!
Najeftinija varijanta nove L735, a preko proverene online prodavnice je 185€.Novu L835 možeš da nađeš za 245€, a to je razlika od 60€.
Dati 30% više za telefon sa istim hardwerom, a slabijim displejem i prednjom kamerom, po meni je loša kupovina.Ako ćemo da gledamo samo sa estetske strane, vredi dati tih 30% više, ali samo za "Nokia Lumia 830 Gold Edition". :trust:
 
Gde si ti našao L835 kod nas :)?
 
:S:
To je najnovija Lumia, "lapsus edition". :d
 
juce sam narucio lumiu 735 danas treba da dodje pa videcemo kakav je telefon.
 
Mislim da su Lumie 730/735 Best Bang For The Buck (što bi rekli Ameri).
Čak i u odnosu na Android tupave pandane...
 
Jel uzimao neko preko Telenora, (ako jeste) i ako su slali kurirskom sluzbom, za koliko je stigao telefon? Ja sam porucio u petak i evo, jos uvek nije stigao
 
Jel uzimao neko preko Telenora, (ako jeste) i ako su slali kurirskom sluzbom, za koliko je stigao telefon? Ja sam porucio u petak i evo, jos uvek nije stigao


Ja sam uzeo preko telenora ali u njihovoj radnji ne bi smelo da isporuka bude duža od dva do tri dana.
 
DANAS STIGLA LUMIA 735 NA PRVI POGLED ODLICAN DELEFON
Čestitam. :wave:
Uradi obavezno update telefona, pa nam javi da li imaš neki bag ili ako primetiš neko čudno ponašanje...:crash:
 
Pogledao sam sad na netu, skidam W Insider aplikaciju, a sto se telefona tice, PRELEP, za sad sve reci hvale
 
Vrh Dno