Šta je novo?

Nokia Lumia 520

Moras bre to da imas..
Nasao,to se u mobile network-u nalazi.
Uglavnom,hvala svima na pomoci.
Ali sam i duduk za ovo,sa samsung jet-a na ovo,kao sa golfa jedinice na peticu. :d


@Boris Lozac
Ma kakav Amber,tek ga od juce imam,jedva se vladam sa njim....a tih fleseva se bojim,kao djavo krsta.
 
Poslednja izmena:
Jeste amber, uzeo sam jednu 520 pre koji dan u vipu.
 
@Boris Lozac
Ma kakav Amber,tek ga od juce imam,jedva se vladam sa njim....a tih fleseva se bojim,kao djavo krsta.

Nije to flash, to je zvanicni update od Nokia-e, opusteno ga skini kad si na wifi-u, nadji u settings phone update i skini.. ispravljeno je dosta stvari.
 
E da, sad nešto kontam da to cellular ili mobile network može da zavisi od verzije engleskog, tj. da li je podešen na English (US) ili običan English (valjda UK). Kod mene je ovaj običan
 
Što je sramota da stavite materinski jezik, ili je više fancy kada je na english ??
 
Vise fancy lol. 90% IT izraza i fraza NE MOZE da se prevede na nas jezik, ali i da moze, to su univerzalni izrazi koji su opste prihvaceni nebitno odakle si, i kad nekom hoces da pomognes kazes mu settings/mobile data, a ne podesavanja mobilni podaci (kakav je verovatno prevod lol) i da razmisljas dal je njemu na srpskom ili nije.. Nikom ne cinis dobro, samom sebi jer engleski moras znati, u pekari kad radis sad, a ni onom ko mozda hoce da ti pomogne da nesto namestis.. dajem primer samo.
 
Poslednja izmena:
Prevod je katastrofalan. Ja probao i vratio na Engleski.
 
Ovo je it forum a ne forum o pravopisu,ako ti smeta zaobidji kad procitas nesto na engleskom.
 
Nisam govorio o diskusiji na ovom forumu, ovde i ja koristim slične izraze, već o razgovoru u opštoj populaciji. Usotalom, da ne bismo išli u offtopic, obrisao sam poruku. Keep on...
 
Poslednja izmena:
Da li se na 520 mogu iskljuciti tonovi tipki,npr kod kucanja poruke ili poziva, posto nigdje nisam našao tu opciju
 
mogu. ides u podesavnja tonova zvona pa imas na dnu opcije da odcekiras!
 
U extras+information mora da ti pise Lumia Amber. Sto se kamere tice, ovu i ne mozes da instaliras. Potrazi Nokia Camera Beta, kod nje je omogucena instalacija i na slabije Lumie.
 
Hvala nasao sam informaciju.

Ipak ove aplikacije mogu da se instaliraju nasao sam uputstvo na internetu, za pocetak treba da se skinu manuelno (opcija pri dnu stranice nokia store)
 
Sretan bozic svima.
Opet imam problem,
slucajno sam dodao neke prijatelje iz tel.imenika tj sa facebook-a u startni/glavni meni.Odnosno "linkovao"(ako sam pogresio na izrazu,izvinjava, se) sam ih i po uputsvu help i tips,nema sanse da ih izbrisem odatle.
Ima neko neki predlog?
 
Mislis dodao si ih na homescreen u vidu live tile-a (ikonice)? Samo zadrzi prst na tile-u i tapni na malu ciodicu.. Pogledajte ljudi malo osnovne stvari o sistemu krastavac :)
 
Pitanjce, da li mogu na ovom telefonu da sinhronizujem google nalog sa androida?
 
Hvala. Ssad me zanima jos samo kako da ukljucim da svetle tasteri za back, home....
 
Ајд и овде да питам.
Јел имао неко проблем да телефон неће да очита сд картицу? Пробао сам 2, једну од 16, другу од 2ГБ и ни једна не ради.
 
Pozdrav,izvinjavam se ako je vec bilo pitanje...Drugar mi je danas uzima u Vip-u,a ja sam korisnik MTS-a ....da li je fon zakljucan za moju karticu i moze li se dekodirati...hvala unapred!!!
 
Ovo i mene interesuje, jel zaključan, zna li neko?
 
Drugar bio juce u nekoj radnji,i u 520 ubacio telenorovu karticu,a sa drugog fona okrenuo 520 i zvonilo,nzm da li je to to...
 
L620 iz Vipa je otkljucana kao i L520 iz telenora.
 
U vip kažu da su im svi telefoni zaključani.
 
upravo mi je drugar pokazao slike,da cita mts...lumia 520...tako da nije zakljucana...pozdrav....
 
Nazad
Vrh Dno