Šta je novo?

Nokia Lumia 520

zdravo drustvo evo tek registrovan i prvi post ,, pa dase izjadam sa mojim problemom ,, imam lumiu 620 na ugovor i sve ok ,, za zenu ajda kupim neki polovan i uzo 520 ( pokajose što uzo polovan ) imam problem prilikom razgovora ekran zablokira i nemogu nista da uradim samo vadi bateriju ovako sve radi samo prilikom razgovora
 
Random navodnici :D Odradi factory reset u opcijama.
 
Imam isti problem od kada sam kupio fon i to nov u prodavnici, ne od operatera, jednostavno zablokira bezveze, posle poziva, dok nešto radim, ne često, ali svaka 3 dana sigurno i onda samo vadjenje baterije pomaže. Verovatno ću ga prodati i čekati 625 da pojeftini da njega uzmem.
 
I kakvo iznenađenje već u prvom kolu gsmarena lige šampiona... :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1387718029419.jpg
    uploadfromtaptalk1387718029419.jpg
    67.6 KB · Pregleda: 233
Dominacija :)
 
Pa kad oni Indijci glasaju. 520 very very bezt phonez habibi kuthrapali :d
 
IS baterRi god? Priz answer friend, iz good browsing spid?! Priz ter mi wher the second sim Kard go frend?!
 
E bas takvi :d
 


A ja mislio da su dumb telefoni izumrli.. :d

@ djilkos

gsm arena je Nokia uporiste od samog osnivanja, L1020 je odrala Note 3 i izbacila ga jos u prvom kolu :d Odlicna je ta lumia ali je realno N3 mnogo kompletniji i prodace se u 30+ miliona primerka a L1020 u par miliona.
 
Kupio sam ponovo Lumiu 520, navukao sam se na WP.
E sad pitanje, kako se nameštaju različite melodije za zvonjenje, gde se ubacuju u telefon da bi ih prepoznao?
I radi li još developer, meni neće da odradi proceduru?
 
Za melodiju:
Prikacis telefon preko usb kabla na komp,odes u folder phone/ringtones,tu prebacis melodiju koju zelis i kasnije je izaberes u telefonu kao default melodiju za pozive.
Update preko developer naloga nisam radio tako da to ne znam da li i dalje funkcionise.
 
Za melodiju:
Prikacis telefon preko usb kabla na komp,odes u folder phone/ringtones,tu prebacis melodiju koju zelis i kasnije je izaberes u telefonu kao default melodiju za pozive.
Odradio, ali neće!?
 
Mislim da mora da bude kraca od 30 sekundi.
 
Ima i kraćih, ali ništa!? A na staroj radilo!?
 
Jel ti mp3 fajl? Neki korak preskaces..
 
Jeste, mp3 je.
 
Uspeo sam, ponovo sam uradio konverziju fajlova u mp3 i sad ih je sve prepoznao.
A šta je sa developerom, mogu li GDR3 da odradim?
i onaj proxy za Nokia CamPro više ne radi, ima li tu leka?
 
Poslednja izmena:
Instaliraio i Here Drive+ :banana:
Sad sam zadovoljan, za 90 evra ekstra telefon! :,,::cigar::happy:
 
Ima li WP8 (Lumia 520) mogućnost za WI-FI Direct ili nešto slično? Da li postoji neki program da se instalira pa da to radi?
 
Koji proksi?
 
Kada se očekuje Lumia Black update za naš telefon?
 
Ne znam koliko si upoznat sa windows operativnim sistemom ?
 
Idol naravno, veća rezolucija, veći ekran, dovoljno RAM-a da nadomesti razliku u fluidnosti sistema, bolji OS :p...
 
do sada sam koristio samo symbian telefone zadnji mi je bio n97 pa hocu novi telefon da kupim preporuka za neki telefon koji ima i zastitu ekrana od grebanja i da bude na dodir
 
Nazad
Vrh Dno