Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Ja sam uzeo polovan Switch Lite pre malo jace od mesec dana. Dosao je uz Pokemon Sword + obe ekspanzije, a ja sam uzeo jos Digimon Story Cyber Sleuth, Lost Sphear i Pokemon Lets Go Eevee u fizickom formatu. A u digitalnom sam uzeo Crash trilogiju na popustu i jos par igara.

Bas sam zadovoljan konzolom, ali ja volim Nintendo i imao sam sve konzole od GBA, pa do sada.

Ako ima jos vlasnika Switch-a, mozda bismo mogli da se organizujemo da uzmemo family plan za Nintendo online. Izadje $35 godisnje ukupno za 8 osoba, znaci manje od $5 godisnje po osobi.
 
Poslednja izmena:
@probotzor Koliko si platio Switch Lite? Sakupljam Nintendo konzole, pa pitam čisto informativno.
 
Polovan u odlicnom stanju za 150e sa Pokemon Sword + Expansion Pass.

Znam da nov moze da se nadje za 170e, ali bi me ti Pokemoni sa ekspanzijom izasli jos bar 70, tako da mi se ovo isplatilo.
 
Ako je u odličnom stanju, to je okej na osnovu trenutnih cena.
 
Sacekacemo da vidimo hoce li se jos ljudi prijaviti. Ovako za troje se ne isplati mnogo. Bar da skupimo 5-6 ljudi ako nista.

Evo ovde informacija: https://en-americas-support.nintend...out-nintendo-switch-online-family-memberships

U sustini, ako ste clan family plana, ne mozete da dokupljujete individualne planove(mada se to ni ne isplati). Ako izadjete iz "porodice", onda vise niste u family planu i mozete kupovati individualni plan.
 
Poz, ima neko da preporuci nekog proverenog prodavca sa KP za lite veriju? Moze na PM ako je problem kaciti ovde. BG je u pitanju.
 
@psychoactive
Pet najigranijih naslova iz moje biblioteke:
1. Zelda Botw je meni najbolja igra ikada.
2. Na drugom mestu Witcher 3. Witcher 3 handheld na Switch-u je doživljaj.
3. Super Mario Odyssey. Verovatno najbolji Mario ikada.
4. Super Mario 3D World + Bowsers Fury Odličan Mario naslov, za nijansu ispred mi je ipak Odyssey.
5. Hyrule Warriors - Age of Calamity - jer nakon Botw, ko može da odoli takvom fan servisu.
 
@psychoactive
Pet najigranijih naslova iz moje biblioteke:
1. Zelda Botw je meni najbolja igra ikada.
2. Na drugom mestu Witcher 3. Witcher 3 handheld na Switch-u je doživljaj.
3. Super Mario Odyssey. Verovatno najbolji Mario ikada.
4. Super Mario 3D World + Bowsers Fury Odličan Mario naslov, za nijansu ispred mi je ipak Odyssey.
5. Hyrule Warriors - Age of Calamity - jer nakon Botw, ko može da odoli takvom fan servisu.
Brate Witcher sam i na soniju pokusavao ali nije mogao da mi privuce paznju.Zeldom sam se zaludeo, nisam je igrao od Game Boy-a jos 😅
Definitivno je sledeca Odyssey.A kakav je Donkey Kong?
 
Odlican, ako volis 2d platforme.
Mario & Rabbids strategija je isto dobra, lici na X Com. A cesto je na popustu
 
Nisam igrao Donkey Kong, tako da ne bih znao, trenutno sam se zaludeo sa Starlink Battle For Atlas (Starfox), ima dobre šanse ova igra da mi uđe u top 10 najigranijih.
 
Donkey Kong je 1 igra zbog koje bu kupio switch...
jos na snesu sam ga cepao

Tropical Freeze je odlican, tezak do bola. Na emulatoru sam. pikao do poslednjeg bossa i nikada nisam zavrsio 😑
 
Jel zna neko iz iskustva, da li nekad bude na shopu nesto dobro na snizenju?Jel Mario nekad na snizenju,Zelda ili tome slicno?
 
Retko, ali zna da bude. I nije veliki popust, tipa do 30%
Ja redovno pratim polovne igre na games.rs i kada uleti nešto interesantno pazarim.

Npr. polovni Mario 3D World Bowsers Fury sam uzeo za 6k kada je cena novog bila 8k.

Kertridži su inače mnogo pouzdaniji od diskova, tako da problema nikakvih nisam imao u prethodnih godinu i kusur koliko imam switch.

Dobije se fizička kopija igre i to za 25-30% ispod cene nove. Na KupujemProdajem polovne igre redovno budu skuplje od ovoga.
 
Boga mi ja sam na KP kupovao cak i nove igre koje su jeftinije od polovnih u Gamesu.

Pokemon Lets Go Eevee sam platio 4200 novu u celofanu, cesto ima i bas jeftinih polovnih.


Jel zna neko iz iskustva, da li nekad bude na shopu nesto dobro na snizenju?Jel Mario nekad na snizenju,Zelda ili tome slicno?

Nintendo igre nikad nisu na snizenju. Znaci Mario, Zelda, Pokemoni. Doduse vidjao sam onaj Mario i Rabbits na snizenju, ali ove glavne igre nisu nikad.

Sto se tice igara drugih izdavaca, budu povremeno popusti. Skoro je bila Spyro trilogija na snizenju za $20, isto tako i Crash trilogija za $20, pa Crash Team racing za $20... Indie igre isto umeju da budu na dobrim popustima, ali one glavne Nintendo igre nisu nikad i na to zaboravi. Cak ni kad je neka godisnjica Maria, Zelde ili Pokemona, nikad nisu snizenja, pa cak i ako su igre stare po nekoliko godina. Bukvalno drze pocetnu cenu igre sve vreme.
 
^ Pa nije baš tako. Na US store budu na popustu. Obično je to popust za Halloween, Novu godinu, uskrs i tako. Budu 20-30% na popustu.
 
Pokemoni, Zelda i Mario? Nikad u zivotu nisam video te igre na popustu, jos od 3ds vremena. Cak je pun internet diskusija o tome zasto te igre nikad ne idu na popust. Naravno mislim na glavne igre tih linija igara.
 
Poslednja izmena:
Idi na Deku Deals imaš istorije cena. Najniža za Mario Odyssey je bila 34.99$. Bila je i Zelda na popustu više puta. Mrzi me sada da tražim za ostale igre. Retko su na popustu first party igre, nikada nisu sve odjednom, ali budu na popustu. Neke ne budu po godinu, možda i duže. Neke budu i tri puta godišnje. Retko jeste, ali može da se nađe ako se ne žuriš.
 
Hvala za sajt, nisam znao za njega.

Bas sam uzeo da proverim.

Ni jedni Pokemoni nikad nisu bili na popustu. (Mada, to sam znao i bez tog sajta, posto sam svaku Nintendo konzolu do sad imao iskljucivo zbog Pokemona, pa bas pratim sta se desava, a ovo ostalo je usput)

Zelda Skyward Sword HD isto nije, Links Awakening je bila jednom, ali je Breath of the Wild zapravio bio nekoliko puta, sto je lepo.

I mainline Mario igre su bile po neki put na popustu, izmedju jednom i pet puta. Doduse Super Smash Bros nije bio nikad.

Moracu da pratim taj sajt onda. Hvala.
 
Poslednja izmena:
nintendo igre su bas retko na popustu a i kad naleti nesto to je mizerno. posle njih najgori popust imaju bethesdine igre. mislim da sam video njihove naslove samo 3x na popustu za ovih godinu ipo koliko imam switch. zato sam prethodnom popustu uzeo skyrim, doom eternal i oba wolfensteina. Ko zna kad ce opet da snize cene.
 
Kad vec pricamo o popustima, da li je neko ikada video Pillars of eternity na popustu?
 
@imbaqq
Bila je par puta, ali ti toplo savetujem da preskočiš tu igru na switchu zato što je puna bagova i totalno neigriva.
 
Pa nema nesto ljudi. Ja, i javilo se jos dvoje. Nije neka usteda u tom slucaju.

Probao sam da nadjem jos ljudi po diskordu i redditu, ali kad strancu ponudis tako nesto, bukvalno te gleda bledo...

Na kraju sam uzeo single plan.
 
Nazad
Vrh Dno