Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Ne znam zasto nisu unapredili dok na 4k...
 
Nema ni potrebe. Za Switch naslove je dovoljno 1080p. I onako se 90% vremena igra u handheld modu.
 
zavisi kako ko... ja sam digo ruke od konzola genralno... mislim, pljuju switch ovi mucenici sa ps5 i xbox, kako je losa grafika, itd... a i te konzole se raspadaju, u poredjenju sa pc su vec sad truba, a gde ce biti za 10 godina koliki im je projektovani vek?!
 
pa kad vec radi na nvidia chipu bar s te strane nema nekih problema ako se ubaci neki jaci nv chip. dlss i to je to. nintendo nikad nije ni bio poznat po nekim grafickim fostignucima u smislu realisticnog prikaza. Nintendo ima atmosferu, neki poseban smek.

naravno da je poenta switcha da se igra u handheld modu ali ako vec ima dok kojem je poenta igranje na tv-u u visoj rezoluciji... onda ima smisla da bude unapredjen kako dolikuje nakon 4 godine. konzola nema smisla da se znacajno unapredjuje hardverski zbog baterija koje kaskaju za svim ostalim industrijama. To sto je sad u switchu je i neki maximum po pitanju optimalnog. Ali dok ne radi na bateriji pa stoga ne vidim niti jedan razlog zasto nije znacanije unapredjen.
 
to jedino moze ako je u doku neki drugi, jaci cip. sa svojim hladjenjem. ima i boljih cipova za handheld koji isto trose, mogli su i tu da unaprede, ali nece, zbog zarade.
 
pa ako je tako, da ih onda bojkotujemo! :p sinoc stigao kertridz Commandos 2, nikad je ranije nisam odigrao tako da ce ovo biti prvi put. Uzeo sam iz dva razloga: popust 50% i secam se da su je ljudi hvalili pre x godina kad je bila aktuelna.
 
Vlasnici Switch Lite-a da li je prica o driftu analoga na konzoli preduvana prica ili je zaista tako na skoro svakom primerku problem, stize mi konzolica pa sam onako polu uplasen jer sam tek posle saznao za to? :)
 
to ces znati kad ti stigne. svaka je individualno. ja i buraz imamo stare sviceve, niko od nas nema problem.
 
Vlasnici Switch Lite-a da li je prica o driftu analoga na konzoli preduvana prica ili je zaista tako na skoro svakom primerku problem, stize mi konzolica pa sam onako polu uplasen jer sam tek posle saznao za to? :)

Ja imam Lite malo jace od godinu dana. Ne igram ga svakodnevno, ali imam minimum par stotina sati igranja na njemu. Za sada sve radi ok, ali primeti se da je levi analog mnogo "labaviji" nego desni, jer se mnogo vise koristi. Ali drifta, za sada, nema.
 
Ja imam Lite nešto preko godinu dana, nakon nekoliko meseci krenuo je drift leve pečurkice. Tražio rešenja, na kraju mi je pomoglo sledeće - štapić za uši, natopljen nekim alkoholom koji sam imao u kući, čistio sam ispod gumice na pečurkici i posle sam je okretao neko vreme. Na kraju produvam. Radilo je nekoliko nedelja pa je krenuo drift opet. Ponovio sam opet ovo od malopre i sada mi radi već nekoliko meseci bez drifta.

U početku kada mi se prvi put to desilo, nisam ni znao da taj problem postoji pa mi nije bilo svejedno, al kad sam video da se svi na netu žale i kad sam provalio da ovo sa štapićem za uši pomaže, sad vozim opušteno.
 
Da li neko koristi Nintendo Online? I ima li zainteresovanih za onaj family plan?

$35 godisnje, a moze 8 osoba da ga podeli.
 
Zdravo da li znate mozda kako da namestim da mi radi nintendo eshop i gde mogu igre povoljno da se nabave?
 
Zdravo da li znate mozda kako da namestim da mi radi nintendo eshop i gde mogu igre povoljno da se nabave?

US prodavnica, aljaska ili tako neka drzava koja ima 0% poreza. Igre su uglavnom ista cifra kao u evropi ali zbog odnosa dolar-evro/funta izadju povoljnije. takodje, primetio sam da igre na popustima na US prodavnici imaju bolji popust nego sto je slucaj na evropi.
 
US prodavnica, aljaska ili tako neka drzava koja ima 0% poreza. Igre su uglavnom ista cifra kao u evropi ali zbog odnosa dolar-evro/funta izadju povoljnije. takodje, primetio sam da igre na popustima na US prodavnici imaju bolji popust nego sto je slucaj na evropi.
A sta mogu da uradim da mi radi nintendo eshop uopste?
Hvala za informacije
 
Onda bi trebalo da sljaka.
Registruj se, kreiraj nalog, izaberi prodavnicu(sto rece kolega us i sl) i to je to.
 
Imam nalog i sve i kažu mi da nije dostupan u našoj zemlji
 
Nije, registruj se na neku podrzanu zemlju. Najsigurnije ti je da izaberes Ameriku
 
E hvala još samo jedno pitanje da li switch podrzava bilo koju micro sd karticu ili samo nintendove?
Izvinjavam se što sam dosadan.
 
Ma opusteno, tek si uzeo switch, uzivaj.:) Nebitno je, mozes bilo koju.Jedino je u pocetku bilo price oko punjaca, da mora nintendov.
 
Uzeo sam switch pre 7 dana, isto toliko dana nisam upalio ps5…Uzeo sam Zeldu BOTW i Mario bros.Dajte jos neku preporuku…
 
eh... kod mene obrnut slucaj... koliko ga imam mozda sam nekoliko puta upalio. greota, a zapao mi je perfektan primerak, nema drift, radi savrseno sve, modovan, imam onaj dongle za paljenje i kupio sam mu onu skull&co futrolu, bas sam ga udesio, ali kupovina kompletan promasaj za mene, ja ne mogu konzole pa to ti je. imam negde i xbox 1 stoji mucenik sam u mraku ne znam ni gde je.
 
Uzeo sam switch pre 7 dana, isto toliko dana nisam upalio ps5…Uzeo sam Zeldu BOTW i Mario bros.Dajte jos neku preporuku…
Meni su za Nintendo uvek pojam Mario igre, dakle Super Mario Oddyssey, Super Mario 3D World i Super Mario 3D All Stars (verovatno već imaš New Super Mario Bros U Deluxe). Nije loš i Donkey Kong Country: Tropical Freeze.
 
Meni su za Nintendo uvek pojam Mario igre, dakle Super Mario Oddyssey, Super Mario 3D World i Super Mario 3D All Stars (verovatno već imaš New Super Mario Bros U Deluxe). Nije loš i Donkey Kong Country: Tropical Freeze.
Da da, imam tog Maria sto si napisao.Da li uzeti Super Mario Oddyssey ili Luigi Mansion 3?
 
Nisam igrao Luigi Mansion 3. Oddyssey je dobar ako voliš ogromne "open-world" nivoe.
 
Nazad
Vrh Dno