Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Hvala vam na preporukama, iskopacu nešto na switchu od pomenutog . Danas sam mu uzeo na popustu na ps4 Trine 4 i Asterix xxl3, biće miran neko vreme.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Mozda Witcher? Uskoro bi trebao da izadje Baldo, izgleda sjajno i lici na dobru zabavu. Bice samo digital nazalost.
 
Zdravo svima , u dilemi sam ... igrao sam se na ps viti godinama , vidim da od nove verzije nema nista ... da li je switch lite dovoljno kvalitetan , da li treba da brinem o tom driftu ? Najvise me plasi drift ... neki likovi na netu okacili da bukvalno posle nekoliko sati dzojkoni polude ... meni je handheald nesto sto ima najvecu draz ... a ovo je jedina konzola trenutno koja dolazi u obzir ... kako vas sluzi ? Znam da ce mi neko reci pa uzmi obicni switch ako se plasis drifta, ali meni je lite mnogo slutkaniji i lepsi, moze da mi zameni vitu ,nosio sam je u torbici , po dzepovima , rancevima ... ispadala je , koristio je u pocetku za net , muziku , filmove ....jednostavno toliko je kvalitetno odradjena , secao sam je kao telefon ... ukoliko je lite toliko nezan kako pricaju , da ne moze da izdrzi maltretiranje , vec mora da se pazi kao oci u glavi ... da se nosi posebnim torbicama , da se duva u dzojkone stalno :) ... sta drugo ? Onda obicni switch ? Budite iskreni ?! ...hvala ....
 
Poslednja izmena:
Zdravo svima , u dilemi sam ... igrao sam se na ps viti godinama , vidim da od nove verzije nema nista ... da li je switch lite dovoljno kvalitetan , da li treba da brinem o tom driftu ? Najvise me plasi drift ... neki likovi na netu okacili da bukvalno posle nekoliko sati dzojkoni polude ... meni je handheald nesto sto ima najvecu draz ... a ovo je jedina konzola trenutno koja dolazi u obzir ... kako vas sluzi ? Znam da ce mi neko reci pa uzmi obicni switch ako se plasis drifta, ali meni je lite mnogo slutkaniji i lepsi, moze da mi zameni vitu ,nosio sam je u torbici , po dzepovima , rancevima ... ispadala je , koristio je u pocetku za net , muziku , filmove ....jednostavno toliko je kvalitetno odradjena , secao sam je kao telefon ... ukoliko je lite toliko nezan kako pricaju , da ne moze da izdrzi maltretiranje , vec mora da se pazi kao oci u glavi ... da se nosi posebnim torbica , da se duva u dzojkone stalno :) ... Budite iskreni ?! ...hvala ....
Meni je 1 od 4 joycon setova imao drift. Uzasan kvalitet. Zato bih lite izbegavao. Nadam se da ce popraviti kvalitet. Steta sto sony odustao od handheld konzola. Oni sad slabo rizikuju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^^Na Switchu je lako zameniti analog joystick dok kod Lite moraš da rasturaš konzolu. Ako nisi vičan tim stvarima, onda običan Switch. Mada meni je najbolja kombinacija Switch sa Hori split pad pro joystick.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ti si me sad pokopao definitivno :) ... da presecem onda i predjem na neku punokrvnu kozolu ... znam da nije to to ... ali vitu pojelo vreme , podrske vise nema , lite/switch los kvalitet ....hmmm ... koliko mi je krivo za lite , sou ....
 
Ja bas hteo cerki da kupim za NG ali zbog toga odustao. Uzeo sam joj roze joycone. :)
Vita 2 bi bila preorder 2 kom odmah.. Potajno se nadam da ce Sony uraditi nesto.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ufff , vita je nesto posebno , ma nema nista od sony , mozda neki ali samo za striming ... sto mi je bzvz ... ne mogu vise da cekam , prelomicu izmedju obicnog switcha ili ps5 .... znam da nema nigde veze , ali sta cu :) ... blago tvojoj maloj , meni jedva kupili tetris u ono vreme , keva mi bacala segu sa terase kasnije :) ...
 
Ma uzmes i ne razmisljqs...ako se i desi, garancija i ceo..meni vec skoro 2 godine sljaka bez problema..ne znaci da ce svaki da rikne.

Sent from my Pixel 4a using Tapatalk
 
Ja bih uvek išao na klasičan switch. Lagana varijanta da se povezuje na tv u slučaju da ima potrebe. Skoro uzeo switch pro kontroler i preporodio sam se i ja i klinac [emoji3] Oni dzojkoni su smešni za odrasle ruke, pogotovo za nas naviknute na ps i Xbox.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Slatke muke :) da uzmem obican switch pitanje da li bi ga nekad povezao na monitor i kupovao pro kontroler , ne znam dal bi skinuo dzojkone sa njega ... zato sam se zalepio za vitu i gledam lite po netu i mljackam ...
 
Sta god uzmes neces se pokajati, ako si naviknut na vitu.
I meni je taj koncept mobilne konzole uvek bio blizak..al ja sam zabo klasican model.

Sent from my Pixel 4a using Tapatalk
 
Dobro , hvala , kako vam rade ove zahtevnije igre , tipa witcher itd ... portovane ?... kontam da ekskluzive rade extra ...
 
ja sam negde citao da mario nekima ima stutter u new donk cityu, ja i klinac ga pikamo na emulatoru pa dok sam stelovao naleteo sam na par takvih postova... i ja se premisljam dal switch pa da se hackuje ili ps5 kad se pojavi posto sam ga u preorderu izduvao
 
Ako mora da se bira 1 ja bih ps5. Dobar je i switch ali ne kao main konzola.. Na switch ja sam igram Dead Cells i Hades. Mario Tennis i Kart sa zenom.
Imam sve exclusive( cak i Animal Crossing), ali nisam odusevljen. BoTW sam odustao jer me smorila, Fire Emblem deluje kul ali nekako nemam vremena toliko da investiram. Mario Oddysey je zabavan ali sam odustao.
Donkey Kong i Mario Bross Deluxe poceo ali me nije drzalo..
Za mene samog postala indi konzola.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I ja se po malo razmisljam za ps5 ali igranje u krevetu , na plazi , na terasi, dvoristu itd mi je ne zamenljivo ... portovi na viti nisu bili bas , seckali su ... tipa resident evil revelation 2 , strimovanje igrica preko ps now isto je znalo da zeza ...jedini port sa ps4 koji je odradjen kako treba , i u kojem uzivam je world of final fantasy ... odlicna igra ... ima je i za switch ... probajte ... ja imam preko 100 sati ...
 
Izabracu jednu konzolu , ne volim da sam na dve strane , vitu sam ispratio do kraja tako cu i sledecu koju kupim ....
 
@mars Kod mene sitacija je obrnuta. Samo na Switch-u igram. Nekako mi je najzgodniji. Od Hades, Octopath traveler, Mario 3D, Witcher, Fire Emblem pa do fenomenalno odrađenih Neogeo igara iz ACA Neogeo kolekcije.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Nema. Par puta mi je secnuo u cut scenes i to je to.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
ne znam zasto ljudi kupuju ovaj switch lite. obican switch je super, ali ja bih sad gledao ove nove kompjutere koji su kao prenosna konzola. noviji modeli bas obecavaju, ja bi to uzeo da nisam vec uzeo switch. mnogo vise igara i korisnija stvar 500 puta od switcha

recimo ovaj:
https://www.gsmarena.com/the_gpd_wi...ntroller_and_slideout_keyboard-news-46891.php

a ima i drugih. mnogo kul koncept, plus imas pravi kompjuter kraj sebe uvek

ovo da moze pozive da pravi, ja bi ga koristio umesto telefona, ovo sr@nje od telefona sam platio skuplje od ovoga, a ne moze ni deseti deo toga sto moze ova konzola
 
Poslednja izmena:
Switch nema konkurenciju, on je klasa za sebe. Više ga igramo od PS4 i PC-a zajedno. Zabava za celu porodicu.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kada neko 10 god igra vitu , logicno je da gleda lite nintendo , sto bi placao 150 evra skuplje ako nikad nece skinuti dzojkone i povezivati se na monitor ... e sad sto postoji taj drift u velikom broju pa mi koji igramo samo handheld u strahu da ne rikne analog razmisljamo da kupimo obicni switch pa ako se desi da zamenimo novim dzojkonom...druga pesma bi bila da se lite pokazao boljim , kvalietnijim ..ja se ne bih premisljao ni trena ...lite mi je skoro kao ps vita simpatican ... ima ljudi kao sto sam ja ...u manjini smo , zato mozda polako i nestaje ovaj fazon gejminga ... krivo mi je zbog toga...
 
Analog joystick za joycon košta 2$ na Alliexpress-u i menja se za 5 minuta. Sramota je što postoji drift, ali nije neka nauka zameniti analog.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
ja isto imam vitu, i odusevljen sam tom konzolom. ali za switch mislim da nema smisla kupovati lite, jer lite je isto kao vita, normalan switch prevazilazi vecinu problema i gluposti koje je vita imala.

ja nemam drift, i ako te to toliko brine neces ga imati ni ti. jednostavno konzola se prodala u velikom broju, a na internetu ces naci najvise ljudi koji kukaju na nesto, otud i tolika frka oko tog drifta....
 
Ja imam drift na oba joycona (ukupno na 3). Jedan smo zamenili u garantnom roku ali je i on prosvirao.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
E sad ... zamislite da su ti isti dzojkoni integrisani u lite .... nije mi tesko da otvorim konzolu da zamenim , ali kad moze vita bez drifta sve ove godine , onda bi trebalo nintendo da napravi jos izdrzljiviju portabl konzolu ... ipak su oni u toj prici ... znam da je tu garancija , ali mi smo u srbiji ... pa meni su jedva uvazili da mi zamene iphone 11 pro ovde u srb (vibracija nije radila kako treba ) natezali smo se dva meseca ... ali da ne davimo vise ... ipak je ocigledno da postoji drift problem nije napucana prica , nismo deca da se izivljavamo pa da ne rade od toga , vec imaju neku falinku... citao sam i na stranim forumima , manji broj se zali na lite ali se zali i na njega ... Ali ljudi i dalje kupuju evo i ja se razmisljam opasno :)
 
^Sasvim moguće. Koji god da je razlog, taj problem postoji. Možeš zbog toga da ne kupiš konzolu ili da kupuješ nove joycone kada stari imaju drift ili sam da promeniš analog stick što je najjeftinije rešenje. U Americi su tuženi zbog tog problema, mislim da su tuženi i u EU. Sve to sa nama nema veze, nažalost. Pošto se @markocurcic33 sviđa baš Switch lite, kupovina novih joycona otpada, tako da može samo da odustane od konzole ili da kupi Lite i naruči nekoliko analog stickova za svaki slučaj i zameni u slučaju drifta.


Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno