Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Noćas u 24h (po našem vremenu) je Nintendo Direct.
 
El bilo sta zanimljivo?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni najzanimljivije da dolaze SNES igre na Switch. Za one koji imaju online pretplatu, naravno.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Od stvari koje do sad nisu bili najavljene: Overwatch, Xenoblade Chronicles Definitive Edition, Tokyo Mirage Sessions #FE Encore, Asassin’s Creed: Rebel Collection (Black Flag and Rouge), Divinity II: Original Sin, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast, Deadly Premonition Origins/2..

 
Naah..nish za mene tu ovaj put.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Danas izasla..naaajs

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
E pa da vidimo el isti hajp s linkovim budjenjem, ko pre dvaj's i kusur godina..[emoji16]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Da li se dobijaju sve igre koje su se prethodnih meseci dobijale (mislim na NES i SNES igre), ako bi se sada pretplatio na switch online services ? Kakav je kvalitet emulacije, da li se mogu kupiti i ostale NES igre, tipa 100 igara na jednom ketridzu :) ?

Strasno mi se igraju NES igre, a razmisljam da li uzeti switch i aktivirati online services ili uzeti NES mini classic i hakovati.......
 
Poslednja izmena:
Dobijes NES online i sve sto ima, mozes da koristis.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^^NES mini i hackchi i vozi ako ti se igraju samo NES igre.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Strasno mi se igraju NES igre, a razmisljam da li uzeti switch i aktivirati online services ili uzeti NES mini classic i hakovati.......

Pazi, najjeftinije bi prosao sa emulacijom i rapsberry pi-jem, tad ti je samo net prepreka u smislu nalazenja svih mogucih igara za nes, snes, segu, atari i ostale.

Snes i nes mini classic imaju po dvadesetak klasicnih igara i vece je cimanje za ubacivanje drugih a za switch, treba puknes lovu i za konzolu i za pretplatu, a i ako ces samo to igrati, ne isplati se definitivno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
^Ja sam uzeo SNES mini. Ipak, za razliku od emulatora, dobiješ original džojstik, a za hackchi ti treba cirka 5min. I možeš da ubaciš 100 igara. Možda i više. Ubacio sam dvadesetak koje su mi falile. Isto je i sa NES konzolom. Bukvalno može da ubaci sve NES igre.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Pazi, najjeftinije bi prosao sa emulacijom i rapsberry pi-jem, tad ti je samo net prepreka u smislu nalazenja svih mogucih igara za nes, snes, segu, atari i ostale.

Snes i nes mini classic imaju po dvadesetak klasicnih igara i vece je cimanje za ubacivanje drugih

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Sto se tice emulacija(tipa rapsberry) nisam siguran kako su se pokazale pojedine igre, tj. da li dolazi do problema sa zvukom, kasnjenja komandi, save game opcije......
Gledo sam kako se ubacuju dodatne igre na NES, i za mene to ne bi bio problem......


Hvala na savetima.....
 
Sto se tice emulacija(tipa rapsberry) nisam siguran kako su se pokazale pojedine igre, tj. da li dolazi do problema sa zvukom, kasnjenja komandi, save game opcije

Ove koje sam pikao, da ih se secam ili igram, a da su snes, gb ili nes su ok(ko originalni sa kertridza), ali to da, zavisi najvise to sta tebe zanima da li ce biti eventualnih prolema. Mada to vise zavisi od izvornog fajla, posto ima dosta kineskih butlega, pa treba obratiti paznju sta se skida.

Inace Zelda link's awakening predobar rimejk. Zadrzase sve kao original, samo u novom ruhu u 3d varijanti...al fali ipak ona draz u davanju svih para do kojih se dokopas na baterije da bi odigrao na gejmboju na kom slika i nije bila nesto.[emoji16][emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
^[emoji106] Mada moram da dodam ( kraaajnje subjektivno) da je 60$€£ za igru od 8-10h gameplay-a (pa još i remake) malo mnogo.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Otvorim coming soon u eshopu, kad ono 15.10. izlazi Baldurs gate 1 i 2 i Planescape: Torment i Icewind Dale. [emoji847] Jesu li oni to najavili negde? Prosto ne mogu da verujem. Od prvog dana sam se potajno nadao ovim igrama na Switchu, ali sam mislio da nema šanse. Cena 49.99$ i idu u paru.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
^[emoji106] Mada moram da dodam ( kraaajnje subjektivno) da je 60$€£ za igru od 8-10h gameplay-a (pa još i remake) malo mnogo.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk

Slažem se da je igra mogla biti jeftinija obzirom da je Remake, ali se ne slažem za gameplay od 8-10h sati,
ja sam negde na oko pola igre i već imam oko 8-10 sati, mada igram na hard modu (Hero mode).


Otvorim coming soon u eshopu, kad ono 15.10. izlazi Baldurs gate 1 i 2 i Planescape: Torment i Icewind Dale. [emoji847] Jesu li oni to najavili negde? Prosto ne mogu da verujem. Od prvog dana sam se potajno nadao ovim igrama na Switchu, ali sam mislio da nema šanse. Cena 49.99$ i idu u paru.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk

Jesu, ali to se generalno smatra za ne baš veliku vest tako da niko to nije ovde postovao.
 
Ako imas PC imas romove sa svim i svacime, svojevremeno sam imao SNES. Nasao sam sve igre koje sam pikao i jos 100 drugih koje nisam imao. Koristim attractmode. Pored toga jos jedno 10 konzola/sistema arkada sam ubacio. Mada je sve lepo soakivano da nema cimanja samo biras koju konzolu hoces a koju ne...
 
@ Vetar
Ja sam je pre šest meseci završio za nekih 10-11h. Doduše ne na hero težini. No, napisah, krajnje subjektivno. [emoji846]

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
PS Naravno, igrao sam na emulatoru.
 
Poslednja izmena:
Zar nije isti gameplay?

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
Ja baš volim retro gaming i rado bih kupio Zeldu ali čekaću neko zniženje. Meni ta igra ne vredi više od 40$.
 
Poslednja izmena:
Pa kostur igre, mape, kvestovi i sl, jeste, ali nacin igranja, trajanje, izgled, animacija, kontrole i te neke stvari naravno da su drugacije. Mnogo duze traje igranje od npr gb-a ili nesa/snesa.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Za koji dan stize Witcher 3.
Ovo je inace prvi kertridz za switch od 32gb sadrzaja.
753c892be3e702cd0627d67db68fb5d8.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pozdrav drugari, poslednji put sam igrao Nintendo 95 godine kada sam skroz prešao na PlayStation. Imam nekoliko pitanja u vezi switch lite verzije. Imam ponudu da je uzmem za 210 eura novu, da li se isplati uzimati, odigrao bi 2 Zelda igre i možda još neke? I glavno pitanje da li je ovo driftovanje analoga stvarno veliki problem ili se javlja u retkim slučajevima?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Pa kao i za svaki proizvod, desi se negde da zeza, nije pravilo.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pozdrav drugari, poslednji put sam igrao Nintendo 95 godine kada sam skroz prešao na PlayStation. Imam nekoliko pitanja u vezi switch lite verzije. Imam ponudu da je uzmem za 210 eura novu, da li se isplati uzimati, odigrao bi 2 Zelda igre i možda još neke? I glavno pitanje da li je ovo driftovanje analoga stvarno veliki problem ili se javlja u retkim slučajevima?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
Lutrija sa veoma malom sansom da nemas srece.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno