Šta je novo?

NFS Most Wanted......

Da, rec je o full verziji naravno. Sto se tice Black Edition, nemojte praviti zabunu. Po svemu sto pise na netu (i na zvanicnom sajtu), za PC postoji samo Black Edition. Dakle, u odnosu na konzolaske verzije, dodato je par kola, i postoji dodatni dvd sa dokumentarcem kako su pravili igru i sl.
 
Znaci na PC cemo ipak imati taj specijalno tjunirani M3? Odlicno!

Sutra bi i ja trebao da dobijem full verziju pa cu da javim utiske i da ostavim koji screenshot!

Pozdrav!

(P.S. Dorry-Banned! Opet? :))
 
nije tacno da za PC postoji samo BE.
postoje obe varijante.
BE zapravo predstavlja bonus DVD koji dolazi uz CDove koji sadrzi razne komentare i filmove o pravljenju igre.
 
lepo ti covek kaze i ti sad opet...NE zaboravi da mi ovde kupujemo originale, a za PC se dobija verzija sa dodatnim vozilima i DVD-om kako su pravili igru. Ta bez DVD-a nije original...
 
SINTER je napisao(la):
nije tacno da za PC postoji samo BE.
postoje obe varijante.
BE zapravo predstavlja bonus DVD koji dolazi uz CDove koji sadrzi razne komentare i filmove o pravljenju igre.

Nema logike da za PC ima samo black edition, odn. samo postojanje specijalne edicije govori da postoji i neka obicna, ali ipak, evo linka -> http://eastore.ea.com/jump.jsp?itemID=16&itemType=CATEGORY&iMainCat=6&iSubCat=16
nadji mi tu drugu verziju. Ili daj bilo koji drugi link gde ima i ta druga verzija.

Sto se tice dvd-a, opet netacno, evo sta je Black Edition:

Black Edition Exclusive Features:

Exclusive Cars - Race in the classic '67 Camaro SS land the BMW M3 GTR street machine right out iof the box.

Specially-Tuned Rides - Rule the streets in a modified SL65 AMG, Porsche 911GT2, Corvette C6.R, land more.

Exclusive Races - Redline in three epic races and and exclusive Black Edition Challenge.

Bonus DVD - Go behind the scenes with Josie Maran, get exclusive videos and concept art, and much more.
 
to i ja kazem...DVD nema veze sa kolima koja su ubacena u PC verziju a izostavljena iz ostalih...
 
Leksa lepo kaze...ova verzija na 4 cd je Black Edition 100%...jedino,sto se meni ne svidja uopste :smash:

poz A
 
Poslednja izmena:
BE je namenjen za trziste u USA:
B000AO9LVA.01._SCLZZZZZZZ_.jpg


B0009PO5CU.03.LZZZZZZZ.jpg


dok,za evropsko trziste izlazi non BE na DVD.
dakle,verzije na CD su najcesce BE (mada i tu ima izuzetaka),dok one na DVD nisu.
 
Mene zabole ako je razlika samo u ta dva automobila... Dodushe, mozda mi malo krivo za BMW, ali naci cu neku utehu u ostalim cudesima

Ajde vi sto vec igrate, napisite par reci, kakva je prica, jel kao u Undergroundu trazis radnje pa budjis delove, kako dobijas misije itd...
 
pa stvarno, mogao bi po koji konkretan utisak o igri, misije i tako to, a ne samo grafika, zahtevnost....

Poz!!!
 
Pa jel vi chitate neshto ? Nema free roaming po gradu, bar ne u nekoliko prvih misija. Igra se kao film, non stop cutscene-ovi i kada krene neka jurnjava, ti preuzmesh volan. Cut scene su renderovane sa pravim glumcima koji su "retushirani" da izgledaju kao deo animacije...
 
Da, lepo je uradjeno to, bas onako filmski. Inace, isto kao u underground-u. Riba te spasava, daje ti "Safe House" tj. garazu gde mozes da se sklonis i odakle mozes direktno da skaces u misije. Postoji BlackList, tj. najtrazeniji vozaci od panduracije u gradu, i ti treba da ih pobedjujes pocev od poslednjeg sa liste. Naravno da bi izazvao nekog sa liste moras da steknes "respect" vozeci trke protiv nekakvih levaka po gradu, kruzne, sprint i sl. Naravno po gradu imas shopove za delove, boju, nove automobile i sl. Stekao sam utisak na pocetku da se dosta teze dolazi do para (barem sad u pocetku), pa ako tako bude do kraja, nece bas biti kupovine kola kao u undergroundu. Dakle, sve veoma slicno kao underground. Jedino sto se vozi po danu, po raznim vremenskim prilikama (kisa pocne da pada totalno nepredvidivo i isto tako i prestaje), i nisu toliko smorili sa japanskim kolima kao u underground-u. Ova glavna riba je extra super sexy i, to je otprilike to.
 
i naravno kao i svaka lose odradjena underground racing igra - nema pink slipa, nema kladjenja
 
ma kome treba glupi DVD... :d Bitno je da su sva kola tu i u jednoj i u drugoj verziji...
 
MEni jos od streetroda, neke '93, fali taj pink slip... ocu bre da uzmem neciji auto kad ga pobedim |[
 
Ima pink slip u nfs-u. Kad se dobije protivnik sa Black liste mozes da biras sta ces da uzmes od njega, ima nekakvih 5 ili 6 zetona, od koja su 3 sakrivena (moze biti svasta), a 3 su performanse, nekakvi fancy dodaci i jos nesto, ne secam se sad sta. Uglavnom, u ta 3 sakrivena moze da se dobije i taj pink slip, tj. da se uzme auto od pobedjenog protivnika.
 
Meni jedna stvar nikada nece biti jasna.Pokusacu da objasnim sta hocu da kazem.Recimo pre 6 godina pa do danas svaka firma je stavljala nesto novo u svoju igru.Recimo max payne usporeno vreme.Danas ne bi smele da se prave greske.Danas se sve zna.Taj glavni za desavanja u igri je kriv(glup).Valjda ce da se opamete.Evo naprimer F.E.A.R. igra je extra.Sve je super osim jedne stvari.Monotono je.Samo ides iz zgrade u zgradu.I takva je extra.Hocu da kazem, sta bi bilo da ima malo Half life-a 2 u njoj.Meni je HL2 najsavrsenija igra do sada naspram svega drugoga sto je izaslo u tom zanru.
 
tako je brate...samo ti njima reci :)
 
crack :)

Sve shto ne sme na forumu, pishe ti u pravilima, a ti za godinu dana nisi stigao da ih prochitash ?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne znam što admini do sada nisu uveli neku skriptu koja automatski briše post u kome se sadrži ta reč i njene često korišćene varijacije...
 
Evo igram sat vremena igru i nisam nesto odusevljen... Budzenje kola je smesno uradjeno, odma imas Body Kit, ne mogu sam da biram koji cu branik napred a koji nazad, nisam nigde nasao izbor auspuha, farova napred i nazad, boje svetala, muzike u kolima, hidraulike, jes' da su ove tri poslednje stavke nebitne, ali lep detalj i styling poeni...

E sad, voznja je toliko smesna da je to tuzno. 96% trke drzite pun gas, a moze i Nitro, ako imate toliko. Kocnica se koristi kad pokusavate da se ne zakucate u neki auto koji je uvek na istom mestu u istoj krivini, 3 kruga za redom...

Ovo po danu je ocajno, svetlosti ima previse, ako je auto beo zaboravite da cete videti ista sto ste uradili na njemu... Nema ni neonki, retrovizora i karbon delova.

Ono sto je najgore je da sam kao prvi auto uzeo Punto Grande, jako lepo izgleda i moze da se sredi sa Wide Body Kitom... A kad sam krenuo da ga vozim, bum! Zvuk kao skroz nasvirana Honda Civic u Undergroundu 2!!! Pa taj Fiat stvarno lep trkacki sirovi fabricki zvuk ima u tom Puntu, odmah cu sutra da ga kupim u salonu...

A da ne pricam o tome da je Punto po onim njihovim skalama imao najmanji Top Speed, a opet sam razvukao 265 Kmh (da, dvesta sezdeset pet) u 6. brzini na jednom pravcu, bez tjuninga i nitra! :wall:

Kontrola je smesna, a kad polako idete, na primer priblizavate se onom portalu :) gde vozite trku, kad malo pritisnete i pustite gas, auto stane, kao da su mu zablokirale kocnice, U2 je bio super jer se auto pomera iako pustite gas, dok vi kroz ne zakocite...

A o zahtevnosti ja ne znam sta da kazem, ili sam ja lud, ili je 512MB skroz smesno za ovu igru. Znaci, 160 MB mi je zauzeto u procesima, sve je pogaseno u Win-u, a opet zasecka i to ne zbog grafike (mislim, X800 slab za NFS? :d) nego zbog RAM-a, cujem HDD kako krlja ponekad i tad stuca...

A vec vidim kako ide prica, meni je neki saban oduzeo moj lepi divni M3 (sunce mu njegovo!) i sad ja Puntom treba da pobedjujem neke slepce dok ne dodjem do njega koji je prvi na listi i pobedim ga? Super, tu ce da bude i kraj igre verovatno pa cu M3 da vozim u nekoj drugoj igri... Toliko ce mi trka ostati...


Sve u svemu, imam toliko toga da kazem o igri da bi mogao 4 strane za SK da napisem i na kraju dam igri ocenu 34%, samo zbog toga sto su se momci koliko toliko trudili da naprave sve te klipove... :S:


Ko jedva ceka, nek ne ceka i nek zaboravi...

Pozdrav!
 
vule...ma daj bre,dobro je za popodnevno_zezanje...cisto da se opustis :smoke:
 
svi mi znamo da je NFS serijal ultra-nerealan; nerealna fizika, nerealna ubrzanja i kocenja; nerealan zvuk; recju: sve nerealno.
 
^ I Recju-svi Ga Bar Isprobamo A 90 % Je I Zavrsi.
 
Da, Vule je u pravu, kocnica je skoro nepotrebna, ipak, nisam doziveo iskustvo da se isti auto ponavlja u istoj krivini iz kruga u krug. Ocigledno je da je najvise mesta oduzelo upravo pravljenje clip-ova sa pravim glumcima, a sve ostalo je prakticno nasledjeno iz Underground 1/2. Mogli su komotno igru da nazovu i Underground 3. Ipak, igra se prolazi lako, i drzi paznju zahvaljujuci tome, i zahvaljujuci pink slipu, koji donosi nova kola (od pobedjenih protivnika). Tako prakticno nema prevelike potrebe za trosenjem para na kola, a ni sami upgrade-i nisu nesto preterano bitni posto oduzeta kola stizu maximalno nabudzena. Jedino sto mi se cini da ce se igra uskoro zavrsiti. Ja sam za par sati igranja veceras, lagano dosao do 10-og baje na listi (od 15, iduci unazad).
 
ne radi u 1440x900 |[ neigrivo na mom monitoru...
 
U igri je sve nerealno osim zvuka koji je jedan od najboljih u igrama..
 
Evo igram je.NFSMW je sada vise ime nego extra igra.Npr. kao Quake 4, u svetu kompova je igra meseca bila Q4 a ne F.E.A.R. zato sto i moja macka zna za Quake.Ali sve u svemu nije losa da ti prodje vreme
 
Nazad
Vrh Dno