Šta je novo?

NFS Most Wanted......

EA revealed today the minimum system requirements for the Need for Speed Most Wanted demo, as well as other details.

Minimum System Requirements
* OS: Windows XP/2000
* Processor: Intel Pentium 4 or equivalent 1.4 GHz
* Memory: 256MB RAM
* Hard Drive: 1.0 GB
* CD Drive: 8 SPEED (Demo Disc only)
* Video Card: 32MB*
* Sound Card: DirectX 9.0c compatible
* DirectX: Version 9.0c
* Online: Broadband; 2-4 Players
* Input: Keyboard, mouse or USB Steering Wheel/Gamepad

Quick Race
* Tuned Mustang
* Stock Cayman S
* Tuned Cayman S

Opponent Cars
* IS300
* GTO
* Golf GTI
* Cayman S
* Viper
* Mustang

Quick Race Tracks
* Sprint - Point-to-Point
* Speedtrap - New Race Mode

Challenge Series
* 1 Pursuit Length Challenge
* 1 Tollbooth Challenge
* 1 Roadblock dodge Challenge

Music (4 tracks)
* Main Menu - Do Ya Thang
* Main Menu - In A Hood Near You
* Race Music - We Control
* Race Music - Skinnyman
 
moze li neko ko je igrao demo da potvrdi: nije valjda da su i u NFS ubacili bullet time??? (dobro, znam da jesu! :d ). What's next, bullet time u GTA serijalu?? :p
 
@M3 probaj ti to malo ponovo, znas kako se kaze - svaki pocetak je tezak ;)
 
Evo celo popodne sam skidao demo, instalirao, napizdio detalje, odvozao 3 trke i dosadilo mi... Extra izgleda, zvuk je brutalan, spisak automobila takodje (samo da se dokopam finalne verzije i M3-ojke i ne silazim dok ne obrnem igru) ali je demu qrton, nek se niko ne muci ako planira da skida...

A da je zahtevno, jeste, 512MB rama je stvarno smesno za full detalje...
 
M3 je napisao(la):
Sto se tice zahtjevnosti moj ortak ima slicnu masinu kao i ti i igra lagano igru u 1024x768 ali sad ne znam koje je detalje stavio..tako da ti vidi sta ti je sa OS ;)

mozes li da mi kazes koju masinu drug ima, cisto da znam sta me koci? I naravno koje je detalje stavio u igrici?

Mada, ja sam demo vec obrisao ali cisto da zna sta me ceka :d
 
Suicide_samurai je napisao(la):
mozes li da mi kazes koju masinu drug ima, cisto da znam sta me koci? I naravno koje je detalje stavio u igrici?

Mada, ja sam demo vec obrisao ali cisto da zna sta me ceka :d
Drugi ima 2500+@3200+ 1GB DDR 9600xt (stock) 1280x1024 high detalji ponekad samo me zeza zvuk(pucketanje)

Inache shto se tiche ubrzanja kola definitivno su promashili polovini kola...Civic TypeR 0-100 ne ide za 4.5s Punto 1.8 ne ide za 6s do 100-tke i ima josh milion kola,a najvishe shto mi smeta je shto nabudzeni automobili hvataju max speed za nevjerovatno kratko vrijeme i ovo mi uzashno smeta,onda obrtni momenat kod shaltanja brzina je ishuvishe kratak tako da se stiche utisak da vozite automatika.Da ne bude zabune igru sam preshao,chisto zbog onoga svaki je pochetak tezhak :)
 
Skinuo demo, probao da instaliram i napise insert disk 1??????
Kad pokrenem samo nfsmwdemo, napise cuveno " sorry for inconvience..."
 
Demo radi u 1024x768 solidno na high...
 
Demo lepo izgleda... Mustang,Porsche,Viper,Lexus u njemu...
Sa svim nasviranim radi bez greske.
6600GT.
 
Poslednja izmena:
U PS2 demou su M3 GTR i RX-8, ali izgleda da moze da se otkljuchaju ovi ostali...
 
cuo sam da su delove radili likovi iz "pimp my ride"? a grafika na slici ne izgleda bash nesto naprednije.
 
Ovako... posto očigledno nekim userima treba da se crta.

User ADMIN je dao link ka, verovatno, nekom svom forumu koji se bavi isključivo warez linkovima. Isti sam obrisao kao i komentare vezane za tu temu.

"Downloadujem upravo" i sl. tupavi postovi NEMAJU šta da traže na ovom forumu. Isto važi i za postove tipa "zvanično izlazi tog i tog ali imaću ja baja narodnu verziju tad i tad"!!!

Ako Vam nešto i dalje nije jasno pišite mi PM!
 
demo ni da mi shtucne,ovo mi je najbolja do sada koju sam igrao posle juiced-a :smoke:
 
zigic je napisao(la):
cuo sam da su delove radili likovi iz "pimp my ride"? a grafika na slici ne izgleda bash nesto naprednije.
O brale varaš se ovaj grdno se varaš. Video sam kako izgleda demo, još pre 3 meseca (gledao kod druga na G4 tv-u), baš su poredili kako izgleda, i mogu ti reći da je razlika bogami žešće očigledna. Delove radili likovi iz pimp my ride:zgran::wall: (oh brother).
Ti misliš na LA Rush.
 
Poslednja izmena:
gx-x je napisao(la):
@M3 probaj ti to malo ponovo, znas kako se kaze - svaki pocetak je tezak ;)
Nemam namjeru nju da ifra.Kazem grafika je solidna ,ali ubrzavaju kola nenormalno...Inace igra da je teska nije,cak sam stekao utisak da je prelaka ;)
POz...
 
E do jaja je, al' kolca idu 'malo' brze nego u undergroundu :) Npr 150km/h ovde je kao 250km/h u NFSU2 tako da.. pazite se :)
Nitro je prejak! :D Nekoliko puta mi se desavalo da totalno izgubim kontrolu nad vozilom u zescim krivinama (+)
Grafika "bjutifulna" :d GeForce FX 5200 + 1024x768 + medium details = No Prob.

Evo malo screenshotova :

Ford Mustang
Ford Mustang (2)
Porche Caymans
Porche Caymans (2)
Screenshot (1)
Screenshot (2)
Screenshot (3)
Screenshot (4)
Screenshot (5)
Intro (Wallpaper)
Logo (Wallpaper)
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne mozes reci za grafiku da je losa kad je mnogo bolja nego na Underground 2 ;),a ti pogledaj kakva je grafika u 1280x1024 pa onda reci da je losa ,naravno kada se uporedi u istoj rezoluciji sa Undergroundom 2 ;)
POz...
 
faxcool je napisao(la):
E do jaja je, al' kolca idu 'malo' brze nego u undergroundu :) Npr 150km/h ovde je kao 250km/h u NFSU2 tako da.. pazite se :)
Nitro je prejak! :D Nekoliko puta mi se desavalo da totalno izgubim kontrolu nad vozilom u zescim krivinama (+)
Decko, ovaj decko zeznuo si se - to sto pise na slici je u miljama :d
Mada prilicno dobro si procenio - 150mph=240kmh ;)
 
Suicide_samurai je napisao(la):
Decko, ovaj decko zeznuo si se - to sto pise na slici je u miljama :d
Mada prilicno dobro si procenio - 150mph=240kmh ;)
Ha ha dobro si ga upecao:D
Nego ljudi jeli ko probao doticni demo preko interneta da ga igra???
 
Axaxxaxax :)))))))))))))) 'Ladno je u miljama! :D Evo tek sad sam nash'o opciju za promenu u KM/h jer nije ista kao u ostalim NFS serijalima :)
 
Poslednja izmena:
Svidja mi se ovaj demo. Pogotovo su dobre fore sa pandurima :)
Shto se zahtevnosti tiche, dosta je zahtevniji od NFSU2, ali i izgleda nekako bolje (ima vishe detalja i ne vozi se samo nocu).
 
ljudi ja sam se navuko na zaje*avanje pandura - igram po pola sata dok se demo ne zabaguje - izgleda da ih mnogo unistim pa me izbaci iz demoa :(

jel uspeo jos neko da izbaguje demo?
 
Donekle uspeo pokusaj da se ujedine nfs6 i underground! Inace mogli su napraviti igru da bar malo vuce na simulaciju jer ovo je vec strasno (stisnes gas i mozda ga pustis dva ili tri puta duz celog puta).

Moze li mi iko reci da li je moguce da se iskljuci ono razmrljavanje objekata kada se brze vozi (ovo me uvek nerviralo; glava boli od toga)???

Sto se tice pandura i bagovanja sad cu probati pa javljam!
 
Pa to je bilo resenje u Undergroundu, ne verujem da se sada mnogo drugacije zove..
 
Nazad
Vrh Dno