Šta je novo?

NetNet - Nis

Za stare korisnike,50% na 12m plus 12m puna cena.
 
Nije ni meni sad, nekad stigne nekad ne, nisu bas azurni po tom pitanju
 
Da li trenutno svi imaju internet ?
Ne mogu da pristupim opremi kod kuce, pa da proverim da li je do mene ili postoji neki problem trenutno.
 
Znaci bio je neki problem..., mada ja jos uvek ne mogu da pristupim...
Cekam jos koji minut pa im pisem mail
 
Na mail ne odgovaraju, tehnicka podrska ne moze da se dobije .. Nakon uspostove veze automat usporeno radi-koci ...
Verujem da je do njih nesto
 
Ima neko problema sa mrezom i neton da nece da mu otvara sajtove i forum?
Jel vam radi net lepo?
 
Kolko vidim sve rute su sada na telekomu, nadprovajder im više nije SBB. Ko zna da li sve radi sad kako treba ili ga još nisu "uštelovali".
 
Imali su i SBB i Telekom linkove, ako se dobro secam.
 
Imali su prvo samo SBB, pre nekih mesec dana su ubacili paralelno oba, sada kolko vidim, koriste samo Telekom.
 
Jel ima još ko da mu ne radi net? Još od sinoć krenulo. Od kad prebacili rutiranje preko mts malo malo pa pukne. Fazon što nam netnet internet za kamere u zgradi radi...
 
Kada prekida WiFi, onda može i da nije problem kod provajdera. Kada prekida LAN, onda gotovo sigurno jeste.
 
Sad su prvi put poceli da salju sms da je proknjizena uplata.
 
Meni duze vreme salju sms za proknjizenje
 
Ja sam korisnik od marta meseca i stalno su mi slali SMS.
 
Sad saznao od ovih montazera da sledece god netnet preuzima MTS.
Da napravimo peticiju da ne dozvolimo da MTS kupi netnet.
 
Pa kupljen je vec 😂 sto se moze videti i po ovim cestim prekidima neta, tako je bilo i sa exe-om
 
Samo jos Jotela da se docepaju i gotovi smo, vec sad svako malo dizu cene usluga, samo cekam trenutak kad cemo da placamo za neku najsporiju brzinu neta i srednji paket kanala preko 4000...
 
Od kada su presli na mts rute, ovoliko prekida sve ukupno nisam imao za 6 godina kod njih.
Edit: Inace, ni sajt im ne radi.

Edit 2:
1703358011232.png

Izgleda zavrsena prodaja...
 
Poslednja izmena:
Mislim da su Krajnalići prebacili sve korisnike na Krajnalić Komunikacije d.o.o. sa MB 54794983 zbog troškova za reemitovanje TV programa beše neka priča.

Možda se spremaju za prodaju, pa rade konsolidaciju svega u Krajnalić Komunikacije d.o.o.
 
Mislim da su Krajnalići prebacili sve korisnike na Krajnalić Komunikacije d.o.o. sa MB 54794983 zbog troškova za reemitovanje TV programa beše neka priča.

Možda se spremaju za prodaju, pa rade konsolidaciju svega u Krajnalić Komunikacije d.o.o.
E, vidis skroz sam zaboravio na taj deo. :)
 
Nazad
Vrh Dno