Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Da li je kartica bila vec na nalogu ili si je dodao prilikom pokusaja placanja za turk nalog?
Da li si vezao telefon? i to su ljudi pominjali na prethodnim stranama
Prva uplata je regularno prosla po nasim cenama, dodat je br. telefona. Kao sto su pisali ljudi, ova debitna prepaid kartica negde prolazi, negde ne.
Aktivirao sam preko turgame koda mesec dana, probao da dodam intesa kreditnu karticu, ali izbacuje:
Sorry, something went wrong. Please try again later.
Istraizicu ovih dana jos malo..
 
Sta znaci 4 ekrana i 4 tableta?
Zar razlikuje android i android tv??
Koju app korisite na boxevima,ja imam tanix android tv.
 

Prilozi

  • Screenshot 2022-02-19 at 17-55-16 Plans and Pricing.png
    Screenshot 2022-02-19 at 17-55-16 Plans and Pricing.png
    23.3 KB · Pregleda: 92
Sta znaci 4 ekrana i 4 tableta?
Zar razlikuje android i android tv??
Koju app korisite na boxevima,ja imam tanix android tv.
Prva stavka je broj ekrana (uređaja) na koje mozes istovremeno gledati nesto na Netflixu, a druga stavka gde su naveli telefone i tablete se odnosi na mogucnost skidanja sadrzaja za offline gledanje, recimo skines film i dok si u avionu, roamingu, na selu bez neta, sve to odgledas. I to skidanje se naravno odnosi na prenosne uređaje, telefon/tablet.
 
Ima opcija skidanja i na računaru preko Netflix aplikacije (Win 10/11)
 
Probao sam pre nekoliko dana da instaliram Netflix na Smart TV, međutim izbacuje mi da treba da ažuriram Google Play Services. Nisam uspeo to da uradim, probao sam bukvalno sve moguće načine i ništa. Zna li iko rešenje?
 
Koji ti je Smart TV? Jel si probao da obrišeš cache&data od Google Play Services i onda da probaš update
 
RealtekATV Fox, Android 9.0 (inace ovo je pitanje moga prijatelja nego sam zaboravio da napisem da ne dodje do zabune)
 
Jedino ostaje da se skine sa interneta najnovija apk pa da se stavi na usb fleš, a odatle da se instalira update
 
Probao sam pre nekoliko dana da instaliram Netflix na Smart TV, međutim izbacuje mi da treba da ažuriram Google Play Services. Nisam uspeo to da uradim, probao sam bukvalno sve moguće načine i ništa. Zna li iko rešenje?

Od bukvalno svih načina, da li si probao sledeći:
  1. On your Android phone or tablet, open the Settings app.
  2. Tap Apps & notifications. See all apps.
  3. Scroll down and tap Google Play Services.
  4. Scroll down and tap App Details.
  5. Tap Update
Procedura je čini mi se manje-više ista na Android TV-u.
 
Jel ima neko viška mesto za Netflix?
 
Upravo proslo placanje Netflix najskupljeg paketa via Turska preko VPN-a ( OkayFreedom besplatna verzija ) , placeno mastercard karticom Eurobanke
 
Fali nam jedna osoba za srpski Netflix Premium paket, ako je neko zainteresovan da se potali za pretplatu na duze vreme neka se javi.
 
Vidim na netu da ljudi drže netflix giftcard u rukama. Da li neko zna da li se u Turskoj mogu kupiti ove kartice i u kojim prodavnicama ih prodaju?
 
Primetio sam da neki naslovi dolaze u Hrvatsku, a u Srbiju ne. Uglavnom su to stari evropski filmovi.

Pretpostavljam da je to zbog EU regulative da moraju da imaju 30% naslova evropske produkcije, a u Srbiji to ne važi.
 
Da li se nekome desilo da mu Netflix ne prihvata kartice na novokreiranom nalogu? Probao sam tri različite kartice i sve mi odbija.
 
Da li je sa ovim gift card-ovima moguce direktno kreiranje naloga preko VPN-a, trazi li broj telefona? Ili se prvo mora kreirati nas nalog, otkazati pretplatu pa kad istekne period platiti gift card-om?
 
Nazad
Vrh Dno