Šta je novo?

Need For Speed: The Run

Zanimljiva...Ma odlicna!
 
Ja sam prilično zadovoljan kako je igra ispala. Zabavne su i dovoljno raznovrsne trke, kontrola i osećaj vožnje je iznenađujuće dobar (x puta bolje od tdu2 npr). Ja nisam imao problema sa definisanjem strelica za gas i kočnicu (verzija BB od 4.6GB).
Mane: odvratan catch-up sistem koji je izgleda kombinovan sa nekim slow-down sistemom :p Da bi trke bile uzbudljive do kraja, igra namerno ubrzava/usporava protivnike i igrača, što je vrlo iritantno, tipa vozim lamba a on nikako da prebaci 240kmh (WTF???), i onda me golf kec obrije kao peglicu da vozim :wall:
Uprkos tome, prvi NFS da mi se dopao još od MW.
 
Hahaha ..to mi je bilo odlicno, kad me Golf pretice, i ja sa Gallardo-m. A prebaca 230 jedino u kombinaciji sa nitro ofanzivom:).

Nikada mi se to nije desilo sa lambom i u opste samo neki nasvirani mustang mi je bio za petama ostalo sam prao bez pogovora i isao je preko 240 km/h ;-)

attachment.php


da se primetiti da igru niste igrali,a cak ni temu pregledali ;-) ovu sliku postavio sam na 12 strani ove teme shot by me ;-) Ps ovo je naravno bez pumpanog nitra tek je pocela trka ;-)
 
Poslednja izmena:
Šta je ovo. Igram normalno sa piratom, onda uzmem original i na svako igranje mi bude "not responding" posle jedne trke, i ono go online for solution ili close application :s. Ne mogu da verujem da se dešavalo cele prethodne večeri bez ikakvog razloga...

Jel se dešavalo ovo još nekome? I loading screen kada se konektuje na autolog je čudno dug...
 
da se primetiti da igru niste igrali,a cak ni temu pregledali ;-) ovu sliku postavio sam na 12 strani ove teme shot by me ;-) Ps ovo je naravno bez pumpanog nitra tek je pocela trka ;-)

Igru sam malopre završio, a nisam rekao da ne može preko 230 uvek, vozio sam lamba i preko 300, ali samo kad igra to dopusti :d
 
Imam jedno pitanje vezano za EA igre i Origin, origin se uvek upali i automatski se loginujem cim startujem neku EA igru, u ovom slucaju Fifa12 i ovo pa ne bih da se zezam sa nalogom na origin-u na kom mi je BF3, tj. ne bih da popijem ban:) da skontaju da igram pirate.??
 
Igru sam malopre završio, a nisam rekao da ne može preko 230 uvek, vozio sam lamba i preko 300, ali samo kad igra to dopusti :d

Upravo tako, kad dopusti igra, a to 300 je veoma rijetko (do oko 250 dolazi prilicno lagano, 230 sam stavio odokativno). A komentari tipa 'vidi se da igru niste igrali' su smijesni. Kao da smo mala djeca, pa se cimamo ovdje.
 
Poslednja izmena:
Upravo tako, kad dopusti igra, a to 300 je veoma rijetko (do oko 250 dolazi prilicno lagano, 230 sam stavio odokativno). A komentari tipa 'vidi se da igru niste igrali' su smijesni. Kao da smo mala djeca, pa se cimamo ovdje.

izgleda da imate krs konfiguracije pa vam zabada nikada mi se taj problem nije desio sa igrom ;-) Igra je fantasticna i to je to . Moj komentar nije smesan jer pricate kojesta ;-)
 
Ok igore, idi sad u EA da ti daju bonu :p
 
Ok, neko sa problemom kao ja ili jock?
 
Ok igore, idi sad u EA da ti daju bonu :p

mislim ako ista mrzim to su lazi cemu takav govor do malo pre tvrde da ne mogu preko 240 sada od jednom mogu 300 ali kada igra dozvoli. Pa i to je laz jednostavno presao sam igru bez ikakvih problema auto je isao koliko moze a to je svakako preko 240 sto sam slikom i pokazao ;-)

Edit : Moguce je da su mislili da ne mogu u krivini da voze 240 ;-) Wahad ja imam lecenu igru ne mogu ti pomoci :-(
 
Poslednja izmena:
Ajde igore dete, igraj se u pesku. Niko te nije prozivao, ti imas super masinu i tvoj lamborghini je vrh. Samo nemoj da me vrijedjas i zaobidji moje komentare.
 
Ajde igore dete, igraj se u pesku. Niko te nije prozivao, ti imas super masinu i tvoj lamborghini je vrh. Samo nemoj da me vrijedjas i zaobidji moje komentare.

Dete si ti uzivaj sa ovima sto ti prave spotove i to bas u tom luse iz kog si ;-)

ne istinu ne volim tako da dete shvati da sa 240 ne mozes uci u krivinu :)
 
S
Ajde igore dete, igraj se u pesku. Niko te nije prozivao, ti imas super masinu i tvoj lamborghini je vrh. Samo nemoj da me vrijedjas i zaobidji moje komentare.
Slazem se. Igra ima *****ni catch up logic, stvarno iritira kada celu trlu budem zadnji i na kraju sa Nissan fairlady prestignem Lamborghini.


Sent from my GT-S5570 using Tapatalk
 
S
Slazem se. Igra ima *****ni catch up logic, stvarno iritira kada celu trlu budem zadnji i na kraju sa Nissan fairlady prestignem Lamborghini.


Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

ne ne on je tvrdio da auto ne moze preko 240 :-D ne catchup mada sa limited-om nisam imao taj problem sve je bilo veoma tesko bas sam secam se za 3 mesto muku mucio...
 
mislim ako ista mrzim to su lazi cemu takav govor do malo pre tvrde da ne mogu preko 240 sada od jednom mogu 300 ali kada igra dozvoli. Pa i to je laz jednostavno presao sam igru bez ikakvih problema auto je isao koliko moze a to je svakako preko 240 sto sam slikom i pokazao ;-)

Kakvo trolovanje da ne poveruje čovek... Ako tebi radi sve ok, u redu je, uživaj u igri, a ti nas nazivaš lažovima jer nama ne radi igra isto kao i tebi??? Pre će biti da ti ne primećuješ kako igra "režira" trke, a mi to ne možemo da ti nacrtamo.
Drugo, može da bude i do verzije igre, ali to ne menja činjenicu da meni i još nekima očigledno ima namernih usporenja tokom trke, i ko tebi daje za pravo da nas nazivaš lažovima??? Zašto bih lagao u vezi neke igre, nikakvu korist od toga nemam.
Nadam se da će Wahad uspeti da reši problem, voleo bih da čujem i njegovo iskustvo pošto ima original.
 
Au covece.. sta je sa igrom :d
Ne znam sta da kazem.. igrao sam 25 min i mislim da cu stici do NY za jos 45 min :d

Garantujem da ovo niko ne bi igrao da nema ovih prelepih predela odnosno FB endzina :) To je jedino uzivanje u ovoj igri, ideja nije losa ali brate kao da su sklepali igru za 2-3 veceri :d

OST mi je ok za sada.

A sta tek da kazem za 30 fps, to sam poslednji put video u nekom Silent Hill-u, pre 2 god.
I ipak mora da bude ocovana graficka za stabilnih 30 fps, 5850 na default moze da ima probleme ako je sve na ultra i 1680x1050p [sa 30 fps spadne na 23 ponekada u guzvama] ali dobro, ipak je ovo fb i dx11.. Kada je oc 30 fps const ali se graficka greje kao da igram cs 1.6 :d samo do 43c.
 
Poslednja izmena:
sve na ultra na 1680x1050 ispod 30 fps nije palo nikada,5850 def :p
 
sve na ultra na 1680x1050 ispod 30 fps nije palo nikada,5850 def :p

Pa nije ni meni u pocetku, ali se desi nekada, a i kao da mi je problem da upalim msi ab i upregnem graficku na 850/1250Mhz :)
Nego mi je do 00 to sto vidim da cu bar jos 1 god imati zagarantovana ultra podesavanja u svim igrama, posle samo promenim graficku ;)
 
evo malo info-a...promenio sam stari PIIx2(nije se otkljucavao) i stavio 940. ranije je hteo da secne i padne na 26-28 fps ali sad vise ne. zakucano na 30 na 1280x1024 sve na ultra sa VS on. pritom, u task m. jezgra rade ujednaceno ali sa 40% snage dok je stari bio na 80%. drzim ga na 3.2 super za ovu konficu ;)
 
Pa jbt kakva sugava igra !!! Ajde ok im je grafika i interesantna je ali koji su q ubacili ono pritiskanje tastera u odredjenom trenutku da bi uradio ovo ili ono ?? Naime problem je taj sto sam jedva nekako osposobio gamepad da radi po def tasterima ali kad dodjem do tog dela igre napise da pritisnem odredjeni taster bude neko y ili b koje je sa xbox gamepada i naravno ne mogu da pogodim sta treba da se pritisne , sad sam probao da igram na tastaturi i opet mi cas pokazuje , da pritisnem space i enter cas neka b, y , x koje ne reaguju !! Kako sam popizdeo , jednu glupost pokusavam da prodjem 50 puta , bezim od policije i jevenog psa . Davno se nisam ovako nasekirao . Daj pomagajte sta da radim?
 
Poslednja izmena:
Igra je solidna! Brza akcija, dobra muzika, prava paljevina. Ali bugovi je unistise. Imam 2 gamepada i oba vidi kao volane a ne gamepadove. Ali ajde navikao sam da igram i na tastaturi nije problem. Medjutim u nekim misijama se desava da bez obzira na namestene komande auto stoji u mestu tj. nece da ubrzava kad pritisnem strelicu na gore koju sam za to namestio. Umesto toga igra sama vrati komande na A i Z tastere. Mora opet da se namestaju tasteri. Jedanput ni to nije pomoglo i dalje je brljavila, jedino je gasenje igre i ponovno startovanje pomoglo. Da li iko posveti malo vremena da istestira proizvod pre nego sto ga pusti?
 
Zanima me kakva je u odnosu na hot pursuit novi? meni se ta igra tolko svidela ali sam reisntaliro win pa me posle mrzelo da ins opet. Sada ocu da skinem pa me zanima da li da skidam HP ili ovaj run?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno