Šta je novo?

Need For Speed: The Run

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,359
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
EA nastavlja sa neumornim štancanjem Need For Speed igara, pa je upravo najavio novu igru sa podnaslovom The Run. Igrač će biti u ulozi iskusnog vozača kome je jedina šansa da povrati svoj stari život, da popreko projuri celim severnoameričkim kontinentom, od Njujorka do San Franciska, pod uslovom da to uradi pre drugih takmičara. u ovoj igri neće biti brzinskih ograničenja, pravila ni saveznika. Sve što je našem virtualnom vozaču ostalo su njegove vozačke veštine i nepokolebljiva odlučnost da se bori sa stotinama ozloglašenih vozača jureći nekim od najopasnijih puteva u zemlji.

NFS%20The%20Run.jpg


Prve trejler prikazuje ošamućenog lika koji se bude u slupanom automobilu, dok mu se javljaju flešbekovi jurnjava sa pandurima, eksplozija i udesa.

[YOUTUBE]_23HBXNZi40[/YOUTUBE]

Ovo je verovatno prvi NFS naslov koji će nakon Underground nastavka imati kakvu takvu priču. Veruje se da na igri radi Black Box tim i da će biti predstalvjena na E3 sajmu ovog juna.

http://games.benchmark.rs/vesti/ea_najavio_need_for_speed_the_run
 
Zadnja tri naslova, tri razlichita developera. Verovatno sve zavisi od toga koji im je iq peak target, pa shodno tome i biraju developera.

U svakom sluchaju, josh jedan "push fwd and forget" naslov :)
 
Meni se ovo vishe svidja od Shifta 2, naprimer. Chak i poslednji Hot Pursuit nije bio losh, pogotovo pred kraj.
 
Odprilike se slazem. Hot Pursuit je skoro svima u pocetku bio krs, a posle ga je vecina i obrnula. Bio je dobar naslov za zabavu, Shift 2 sam batalio posle nekoliko trka, nije me jednostavno drzala igra ..
 
Pa HP i SHIFT/2 se razlikuju po konceptu, pa sad kome shta odgovara. Da li da se ganja po trkackim stazama ili po ulicama/putevima. Tu nema diskusije i nema zamerke. Mene lichno, HP smorio zeshtje negde na polovini igre a Shift2 sam samo neshto malo probavao, chista znatizelja i nishta vishe.
Lm, ono shto meni smeta jeste variranje fizike od naslova do naslova. Trenutno, SMS vs rest.
 
Ja nisam ni presao hot pursuit jer na dual core nije radio kako treba, a shift 2 sam nesto malo presao, tako da ima da gruvam nfs ove godine za sve pare (gigabajte). :D
 
Uf,prokleti Black Box, zasto oni, upropastili su NFS serijal.
 
Kako sam ja voleo onaj NFS 2 SE...kada bi odradili remake :)
 
Hot Pursuit je bio krsh, a i novi Shift 2 nije nesto oblji, mozda ovo i bude ok za promenu.
 
that`s a big 'IF"... :d
 
Ne znam, meni je Undercover bio los, dok su ostali bili ok i dobri. Black box mi posle Undercovera ne uliva poverenje, ali dobro, EA je uradio dobru stvar sto je angazovao 2 tima koji mogu da naprave dobre igre tako da eto bukvalno imamo 2 nfs-a godisnje.
 
Dice, Criterion, SMS, Black Box. EA je okupio odlicnu ekipu da se zeza sa Nfs frasnziom. S`obzirom da se lomi neka planina u ovom traileru, ocekujem da ce najverovatnije da posude neke destruction fore iz Split Seconda a sta bolje za to nego da se iskoristi najnoviji Frostbite.
 
^You were right, Sir! :D

Evo sta kazu (ako je istina):

EA has announced that this November's Need for Speed The Run will be powered by DICE's cutting-edge Frostbite 2 game engine.

We're promised "unparalleled visual quality and enhanced physics".

Frostbite 2 hit the headlines after the amazing looking Battlefield 3 broke from cover, wowing onlookers with some of the most impressive visuals we've seen.

NFS The Run will be released on November 18 for Xbox 360, PS3, PC, Wii and 3DS.
 
woohoo can't wait :D
 
Interesting :) Bas da vidimo na sta ce to da lici. Ako me secanje dobro sluzi DICE-ovci su radili sa Criterionom na NFS HP (mape valjda), EA se odlucili da upotrebe svoju velicinu i masu razvojnih timova da kreiraju dobru tehnologiju koju ce maksimalno da iskoriste. Ako ako, bolje po nas igrace, destructon u FPS, sada u voznjama, ko zna, mozda ce u Mass Effect 3 big ben da padne uz pomoc FB2 :p
 
S obzirom da sam se lepo zabavljao proshle godine uz Split Second, voleo bih da vidim slichne stvari i u NFS serijalu - kada bi skupili u jednoj igri krshenje automobila kao u Burnout Paradise/Hot Pursuit, trke iz originalnih NFS-ova sa pandurima i unishtenje okruzenja kao u Split Second, to bi bila jedna veoma zabavna voznja!
 
Samo da bude pristojan soundtrack, uh kad se setim sta je sve bilo u UG1/UG2 podje mi voda na usta.
Necu gluposti kao u HP-u, Shift 2 je imao solidan soundtrack kao i njegov prethodnik ali je bilo premalo pesama :(
 
S obzirom da sam se lepo zabavljao proshle godine uz Split Second, voleo bih da vidim slichne stvari i u NFS serijalu - kada bi skupili u jednoj igri krshenje automobila kao u Burnout Paradise/Hot Pursuit, trke iz originalnih NFS-ova sa pandurima i unishtenje okruzenja kao u Split Second, to bi bila jedna veoma zabavna voznja!

+1
Mada, jos i upravljanje da bude na nivou NFS Porsche Unleashed i to je to :)
 
Samo da bude pristojan soundtrack, uh kad se setim sta je sve bilo u UG1/UG2 podje mi voda na usta.
Necu gluposti kao u HP-u, Shift 2 je imao solidan soundtrack kao i njegov prethodnik ali je bilo premalo pesama :(

Mislim, poenta shifta je da muziku cujes samo u meniju a ne u igri dok vozis. :)
Inace, ne sumnjam da ce soundtrack da im omane ako bude ovako akciona voznja. Nek ponovo angazuju JunkieXL-a da uradi neki theme i nek skrpe jos par industrial/alternative pesama i eto cool ost-a.

zerbah je napisao(la):
S obzirom da sam se lepo zabavljao proshle godine uz Split Second, voleo bih da vidim slichne stvari i u NFS serijalu - kada bi skupili u jednoj igri krshenje automobila kao u Burnout Paradise/Hot Pursuit, trke iz originalnih NFS-ova sa pandurima i unishtenje okruzenja kao u Split Second, to bi bila jedna veoma zabavna voznja!

Takodje same here. :)
 
Poslednja izmena:
Mislim, poenta shifta je da muziku cujes samo u meniju a ne u igri dok vozis. :)
Inace, ne sumnjam da ce soundtrack da im omane ako bude ovako akciona voznja. Nek ponovo angazuju JunkieXL-a da uradi neki theme i nek skrpe jos par industrial/alternative pesama i eto cool ost-a.
Ne, ne, mislio sam u replayovima i to :D
 
Ovo i ne izgleda tako lose, sacekajmo da izadje pa cemo videti ko je brzi :D
 
Konacno neka zanimljiva prica....
Kada bi se neko setio i napravio slicno ali sa motorima bilo bi DOYAYA zanimljivo i zarazno...
 
Do jaja bi bilo kad bi neko uradio novi CARMAGEDDON, ovo sa motorima bi bilo ****** :D
 
Jel nikom nije interesantno to što igru pokreće Frostbyte 2 engine?
 
Naravno da jeste...zbog toga je i cekam skoro pa kao BF3. :)
 
Jel nikom nije interesantno to što igru pokreće Frostbyte 2 engine?

Of Course. To je jedini razlog zbog kojeg ce mozda i vredeti igra. Za sada mi sve deluje kao da se vracaju underground serijalu koji ih je kasnije dotukao. Sad ce izgleda pokusati istu stvar s novim engine-om :p
 
Nazad
Vrh Dno