Šta je novo?

Nba 2k9

Pomalo glupo razmisljanje,znaci niko ne kupuje pa necu ni ja.Svaka prodata igra znaci i ako zelimo da u buducnosti vidimo jos sportskih igara od 2K Sports-a na PC treba kupiti igru.Da se razumemo skidam ja igre sa neta takodje ali i kupim igre koje to zasluzuju.PES kupujem svake godine i znam da imam godinu dana online zabave,kupio bih i Fifu pod uslovom da portuju verziju za konzole.Ali EA ocigledno nije stalo do PC platforme pa nam vredjaju inteligenciju sa pricama kako samo 5% PC moze da potera igru.Ovaj potez 2K moze da natera EA da promeni poslovnu politiku prema PC platformi,voleo bih da vidim dogodine next-gen Madden na PC.:)
 
Par screenova sa 2K foruma :D


1926.jpg


2603.jpg


3240.jpg


4156.jpg


5568.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li je ispala??

Ne znam da li se foliraju, ali ovde neki likovi koji su rezervisali PC verziju igre preko amazona su dobili obaveštenje da PC verzija u Evropi izlazi 10. oktobra, tj. sutra. Daj Bože da nije nekakva "ispala".:trust:

A i još jedna potvrda da u Evropi sve verzije igre izlaze istovremeno...dakle sutra.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li se foliraju, ali ovde neki likovi koji su rezervisali PC verziju igre preko amazona su dobili obaveštenje da PC verzija u Evropi izlazi 10. oktobra, tj. sutra. Daj Bože da nije nekakva "ispala".:trust:

A i još jedna potvrda da u Evropi sve verzije igre izlaze istovremeno...dakle sutra.

U tom slucaju demo dobijamo oko 6 ujutru, malo pre izlaska. :d
 
Shit. Ipak izlazi 17. oktobra, a ne 10. Bar tako piše na nemačkom amazonu link.:banana::type: A na britanskom amazonu piše ovo: "
NBA 2K9 (PC) (2008) (Windows XP)
Buy new: £19.99 £17.98

Available for pre-order. This item will be released on 10 Oct 2008.
Eligible for FREE Super Saver Delivery.
PEGI Rating: Ages 3 and Over
Video Games: See all 19 items"

Pa, kome verovati??
 
Poslednja izmena:
Uf, gadno!!

Sudeći po NBA 2K9 forumu, izgleda da se pojavljuju gadni bagovi vezani za igru. Jedan od njih je da se ne sudi 3 sekunde u reketu. Drugi, mnogo gadniji, možete da vidite ovde i koji može poprilično da zasmeta normalnom igranju (nadam se da ovo neće biti na PC verziji). Pišu da se to rešava tako što se na Xbox-u "sva podešavanja izbrišu i restartuje se" i onda sve ide neormalno. Hm, zamislim da sam blizu play-off-a, posle 80-ak tekmi i onda počne ovako da zeza...:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Ah, da, gledao sam i jedan u kom Kevin Garnet pravi duplu kao vrata, a sudije mrtve `ladne kao da se sudi utakmica partizana. :-devil-: A ovaj klip me je lepo nasmejao, posle tupljenja dvojice nigera (šala, nisam rasista).

Ali, bolje išta nego ništa...
 
Poslednja izmena:
Pa zato postoji update iliti official patch. Dobro da je sve to primeceno pre izlaska PC verzije. Imaju jos malo vremena da neke greske isprave.
 
Ah, da, gledao sam i jedan u kom Kevin Garnet pravi duplu kao vrata, a sudije mrtve `ladne kao da se sudi utakmica partizana.

OFF
Ovo za partizan je najbolja konstatacija koju sam cuo u zadnje vreme.Koliko li su samo pobeda uzeli fmp-u na taj nacin.

ON
Strpljenje kad god izadje,izasla je.:)
 
Ma vise niko ne zna kad ce ovo izaci.

Ja i dalje se najprije nadam demo-u.

Uostalom neki likovi tvrde na 2k forumu da ce sutra dobiti igru pa cemo da vidimo.
 
Evo da se i ja pridruzim onima koji ovo zeljno iscekivaju, volim basket ali sam odavno prestao igrati stinky live serijal by EA.
Btw, nemam nikakvih konkretnih informacija :)
 
OFF
Ovo za partizan je najbolja konstatacija koju sam cuo u zadnje vreme.Koliko li su samo pobeda uzeli fmp-u na taj nacin.

ON
Strpljenje kad god izadje,izasla je.:)

OFF

Verovatno su i na taj način samo pošle sezone pred nama padali Panatanaikos, TAU, Unikaha, Montepaski, Barselona, Lotomatika, Efes, Fenerbahče, Roan, Brose Basket i u zadnjih 25 susreta, 22 puta smo dobijali KK Sledeću Sezonu, mada kad bolje razmislim to i nije neki uspeh ;)

ON

U potpunosti se slažem, strpljenje je majka svih pobeda :)
 
Poslednja izmena:
OFF

Verovatno su i na taj način samo pošle sezone pred nama padali Panatanaikos, TAU, Unikaha, Montepaski, Barselona, Lotomatika, Efes, Fenerbahče, Roan, Brose Basket i u zadnjih 25 susreta, 22 puta smo dobijali KK Sledeću Sezonu, mada kad bolje razmislim to i nije neki uspeh ;)

ON

U potpunosti se slažem, strpljenje je majka svih pobeda :)

Ma rAMA pusti ih. ja sam zvezdas ali kada igra Partizan u Evropi navijam za njih. Al da ne duzim o ovom offtopicu...

Da li mi neko reci da li je moddovanje moguce u 2K9?


P.S. rAMA vidimo se na CABLE ( [Doo.Y.Ga] Alfred Kwak ) ;)
 
Ma rAMA pusti ih. ja sam zvezdas ali kada igra Partizan u Evropi navijam za njih. Al da ne duzim o ovom offtopicu...

Da li mi neko reci da li je moddovanje moguce u 2K9?


P.S. rAMA vidimo se na CABLE ( [Doo.Y.Ga] Alfred Kwak ) ;)

Ma mora moci pa to je jedna od cari PC platforme.

A koliko znam vec postoje stranice koje prave modove za 2K9,a igra jos ni izasla nije.
 
Da li mi neko reci da li je moddovanje moguce u 2K9?

Možda neko ko je pravio igru, ali se oni, po tom pitanju, ne oglašavaju? Kako neko može dati kaže da li igra može da se modujem, a da se nije ni pojavila?? I to po prvi put kao PC verzija.
Mada, imao sam slučajeva da me neko zove telefonom i prvo pitanje bude:"E, a što mi ne radi kompjuter?" Jesmo mi srbi nebeski narod, ali nismo svevideći.;)

Šalim se. Još je rano za takve stvari. Da je bar demo izašao...
 
Da li mi neko reci da li je moddovanje moguce u 2K9?

P.S. rAMA vidimo se na CABLE ( [Doo.Y.Ga] Alfred Kwak ) ;)

Naravno da će biti modova, pa to je glavna čar PC verzije, samo će trebati malo vremena moderima da se uhodaju, ipak je ovo prvi put da se susreću sa ovim serijalom...

P.S. Nego, Patak, sad moram i ja da bacim koju partiju na cable-u. Pozz
 
Zadnjih par dana redovno pratim 2K forum i koliko vidim igra ima najvise problema u online segmentu.A sto se ovih bagova tice bice ih uvek samo da nisu ucestali,verujem da 2K vec radi na patch-u.
 
OFF
Ovo za partizan je najbolja konstatacija koju sam cuo u zadnje vreme.Koliko li su samo pobeda uzeli fmp-u na taj nacin.

Off: ovakvi komentari su za žaljenje :(

ON: koliko sam skontao, bagovi nisu vezani direktno za igru, već kombinaciju igre i samog softvera na konzoli. Što se tiče moddinga, ne vidim šta može da se uradi unapred, osim da ljudi počnu da sakupljaju materijal (fotke igrača i slično) koji planiraju da ubace. Kapiram da će biti potrebno izvesno vreme da se naprave programi koji će omogućiti manipulaciju teksturama i sl., a teoretski, moguće je da to baš potraje :(
 
Poslednja izmena:
Ma, ovo su lažnjaci. Sve dok se ne pojavi na demonoidu,i irfreeu, katz.cdu ili gamestorrentzu, to ne priznajem. Javiće neko kad naleti. A i izlazi 17. najranije, koliko vidim...
 
Ma to je teski fejk. Kao ima 100 verzija igre i onda kad hoces da je skines kazu kao moras da se prijavis, a onda moras da platis.....
 
Ma, ovo su lažnjaci. Sve dok se ne pojavi na demonoidu,i irfreeu, katz.cdu ili gamestorrentzu, to ne priznajem. Javiće neko kad naleti. A i izlazi 17. najranije, koliko vidim...

I ja mislim da je fake.

A mislim da ce se igra verovatno prije pojavit na torrentima nego sto dodje u prodavnice (kao sto se desava sa vecinom igara).
 
Par screenova sa 2K foruma :D


1926.jpg


2603.jpg


3240.jpg


4156.jpg


5568.jpg

I brate jeste da mi se igra u svemu svidja,ali su mogli malo bolje da urade igrace,barem ovako izbliza.Malo njih lici stvarnim igracima.

Jeste da James ima ogroman nos,ali ga ovde preterase. :d
 
JBT .. pa neces igrati 1na1 i to iz prvog lica ... ;)
gameplay izgleda fenomenalno, a i modeli, e sada kada ih kamera zumira ako su ruzni mozemo da krivimo 2kSports i majku prirodu!
 
Vala, kako je dobar gameplay, na terenu može da bude 10 Razija Mujanović i opet bi igrao ovu igru.:D

P.S. Seća li se još ko Razije Mujanović? Za mlađe osobe, to je bila bivša košarkašica Bosne i Jugoslavije, koja je, otprilike, najviše ličila na Zubu iz Džemsa Bonda ili na onog ogromnog ubicu iz filma "Get Smart"...malo, jako malo lepša.:d

Sudeći po ovome NBA 2K9 za PC može da se naruči sa Amazona, dakle u prodaji je.
 
Poslednja izmena:
Pa ovo vise ovako ne moze. :mad:

Igra skoro izasla (mozda i je izasla) , a iz 2k nema ni datuma Dema-

Da bude jos gore nema cak ni screensa ili videa iz PC verzije. :wall: Grrrrrrrrrrrrrr......

Jos ce nam na kraju rec nema ni PC verzije (salim se).

Pa ako u naredna max.dva dana ne bude nista novo , pa gde je ta igra.
 
A pre 10 dana svi su bili presrećni što uopšte izlazi za PC, niko ni tražio demo :)
 
Nazad
Vrh Dno